Rescue® Remedy krizové kapky

Kód: 5000488108804
Značka: Rescue®
390 Kč
Skladem
Varianta

Krizová esence ve formě kapek, známa také jako krizové kapky s glycerinem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je to jedna z neznámějších a nejpoužívanějších esencí. Není ojedinělé, že tuto esenci nosí lidé u sebe na cestách, mají ji v domácí lékárničce nebo v zásuvce na pracovišti. Za dlouhá léta se jedinečnost této kombinace osvědčila v nejrůznějších naléhavých situacích a ve stresových okamžicích. Kombinace květů vybraných Dr.Bachem pomáhá ve vypjatých situacích, kdy se náhle ocitneme pod tíhou událostí a naprosto ztratíme kontakt se sebou samými. Může jít o úrazy, nehody, různé druhy šoku, kóma, ztrátu vědomí, nečekanou špatnou zprávu či akutní bolest. Krizová esence je vynikající i v akutních stavech stresu, kdy se cítíme přetížení a emocionálně naprosto vypjatí (před zkouškou, pohovorem, veřejným vystoupením). Pomůže toto napětí uvolnit.

Před operací, zkouškami, porodem nebo jinými zátěžovými situacemi se mohou kapky preventivně užívat již tři dny předem.

 

Protože nemají žádné vedlejší účinky a jedná se o čistý přírodní produkt, mohou ho bez obav používat všechny věkové kategorie. 

 

Kapky jsou konzervované glycerinem.

 

Glycerin vzniká kvašením alkoholu nejvyšší kvality, je bez vůně, má hustší konzistenci a příjemně nasládlou chuť.

 

Doporučené užívání:

V krizových situacích se užívají 4 kapky v pěti až deseti minutových intervalech až do zřetelného zlepšení stavu, kapky se kapou přímo pod jazyk. Samozřejmě, lze je také nakapat do sklenice s vodou a po doušcích popíjet. Dle potřeby je možné kapky užívat i několik dnů, obvyklé dávkování je 4 krát denně 4 kapky. Kromě orálního použití mohou být nakapány přímo na kůži, na místo největší zátěže - na spánek, za uši, na puls, na čelo.

 

Po namáhavém dnu se mohou přidat i do koupele, obvykle 10 - 15 kapek na plnou vanu.

 

Složení:

Glycerin, voda, netýkavka žlázonosná, snědek okoličnatý, slíva třešňová, devaterník penízkovitý, bílá lesní réva