Komplexní analýza zdraví

210_diagnostika-zdravi-2

Pomocí přístroje KingRay zjistíme zdravotní stav vašeho těla, jeho energeticky oslabená místa, množství vitamínů a minerálů, které je třeba doplnit.

Cena se stanovuje dle doby trvání konzultace: 700 Kč/ 30min.

Teoretický princip

Lidské tělo je shlukem velkého počtu buněk, které jsou ve stavu neustálého růstu, vývoje, diferenciace, regenerace a apoptózy. Buňky se ustavičně samé obnovují prostřednictvím svého vlastního dělení. V těle dospělého člověka se během jedné sekundy rozdělí 25 milionů buněk a krevní buňky (krvinky) těla se neustále obnovují rychlostí přibližně 100 milionů za sekundu. V procesu buněčného dělení a růstu jsou tato nabitá tělíska v neustálém rychlém pohybu a neustále se mění, čímž neustále emitují elektromagnetické vlny. 

Signály těchto elektromagnetických vln vyzařované lidským tělem reprezentují specifický stav lidského těla. Emitované signály elektromagnetických vln jsou různé v různých stavech lidského těla, jako například zdraví, podlomené zdraví, nemoc atd. Podle tohoto principu Kvantový Rezonanční Magnetický Analyzátor KingRay zaznamenává signály elektromagnetických vln lidského těla, aby zjistil podmínky zdraví těla použitím vlastní analýzy počítačem. Analyzátor provádí předběžné zhodnocení výkyvů nebo jiných statutů částečného zdraví existujících orgánů, provádí včasné podchycení hlavních nemocí, což má veliký význam pro získání včasné léčby.

CO JE KVANTOVÝ REZONANČNÍ MAGNETICKÝ ANALYZÁTOR? 

Kvantový Rezonanční Magnetický Analyzátor je převratný projekt moderních Hi-Tec technologií, související s medicínskou, bio informatickou, elektronickou technikou aj. Je to

technologie založená na kvantové medicíně a vědeckých analýzách slabých magnetických polí lidských buněk, kolektivizovaných do pokročilého elektronického zařízení. Analyzátor dokáže vypracovat obraz lidského zdraví a identifikovat hlavní problémy. Na základě získaných výsledků analyzátor vyvodí doporučení na vhodnou léčbu. Tento inovativní přístroj je individuální průvodce komplexním zdravotním poradenstvím a aktualizovanými zdravotními vědami. Svými vlastnostmi a přednostmi je komplexní, neinvazivní, praktický, jednoduchý, rychlý, ekonomický. Hlubším výzkumem a vědeckým vývojem bude jednou analyzátor obrovským přínosem do projektu lidského zdraví.

Komplexní analýzu zdraví provádíme v naší lékárně Apavar na adreseJurečkova 16, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz.

Je potřeba předem se objednat.

Stačí, když nám vyplníte následující formulář. 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: