Z důvodu čerpání dovolené budou objednávky doručené po 29.8. 2023 postupně odesílány od 11.9.2023. Děkujeme za pochopení. Lékárna Apavar

Komplexní analýza zdraví

Kód: 210
14 hodnocení
Značka: APAVAR
500 Kč
Na dotaz

Pomocí přístroje KingRay zjistíme zdravotní stav vašeho těla, jeho energeticky oslabená místa, množství vitamínů a minerálů, které je třeba doplnit.

Cena se stanovuje dle doby trvání konzultace: 500 Kč/ 30min, 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teoretický princip

Lidské tělo je shlukem velkého počtu buněk, které jsou ve stavu neustálého růstu, vývoje, diferenciace, regenerace a apoptózy. Buňky se ustavičně samé obnovují prostřednictvím svého vlastního dělení. V těle dospělého člověka se během jedné sekundy rozdělí 25 milionů buněk a krevní buňky (krvinky) těla se neustále obnovují rychlostí přibližně 100 milionů za sekundu. V procesu buněčného dělení a růstu jsou tato nabitá tělíska v neustálém rychlém pohybu a neustále se mění, čímž neustále emitují elektromagnetické vlny. 

Signály těchto elektromagnetických vln vyzařované lidským tělem reprezentují specifický stav lidského těla. Emitované signály elektromagnetických vln jsou různé v různých stavech lidského těla, jako například zdraví, podlomené zdraví, nemoc atd. Podle tohoto principu Kvantový Rezonanční Magnetický Analyzátor KingRay zaznamenává signály elektromagnetických vln lidského těla, aby zjistil podmínky zdraví těla použitím vlastní analýzy počítačem. Analyzátor provádí předběžné zhodnocení výkyvů nebo jiných statutů částečného zdraví existujících orgánů, provádí včasné podchycení hlavních nemocí, což má veliký význam pro získání včasné léčby.

CO JE KVANTOVÝ REZONANČNÍ MAGNETICKÝ ANALYZÁTOR? 

 

Kvantový Rezonanční Magnetický Analyzátor je převratný projekt moderních Hi-Tec technologií, související s medicínskou, bio informatickou, elektronickou technikou aj. Je to

technologie založená na kvantové medicíně a vědeckých analýzách slabých magnetických polí lidských buněk, kolektivizovaných do pokročilého elektronického zařízení. Analyzátor dokáže vypracovat obraz lidského zdraví a identifikovat hlavní problémy. Na základě získaných výsledků analyzátor vyvodí doporučení na vhodnou léčbu. Tento inovativní přístroj je individuální průvodce komplexním zdravotním poradenstvím a aktualizovanými zdravotními vědami. Svými vlastnostmi a přednostmi je komplexní, neinvazivní, praktický, jednoduchý, rychlý, ekonomický. Hlubším výzkumem a vědeckým vývojem bude jednou analyzátor obrovským přínosem do projektu lidského zdraví.