Z důvodu dovolené vaši objednávku připravíme 22. 4. Vaše lékárnice Helena Zvaríková.

O MĚ

Mgr. Helena Zvaríková

Majitelka lékárny, odborný zástupce a vedoucí 

náš tým

Vzdělání:
Farmaceutická fakulta Univerzity Komenského v Bratislavě
Atestace v oboru lékárenství v Banské Bystrici
Odvykání kouření v lékárnách - garant: Česká lékárnická komora
Lékové interakce – garant: Interakční akademie, Infopharm,a.s.
Základy TČM, Feng Shui, Sebeléčení  vlastní  energií, Výcvik systemických business-konstelací

V dětství se mě otec zeptal, čím bych chtěla být a jestli chci v budoucnu pracovat v lékárně. Bylo mi asi šest let a tato klasická osudová otázka z dětství ovlivnila celý můj život. Od té doby jsem nemyslela na nic jiného a láska k tradičnímu lékárenskému řemeslu se stala mým povoláním i posláním. Po ukončení školy jsem pracovala ve třech nemocničních lékárnách, zastupovala v nádherné historické lékárně v malém městečku. Od roku 1996 jsem provozovala lékárnu ve zdravotním středisku v Rychvaldě. V roce 2016 jsem udělala životní rozhodnutí, které mě vedlo k prodeji této lékárny a následně k vybudování nové moderní lékárny v centru Ostravy, tak jak ji znáte dnes.

Kombinuji přírodní produkty s klasickou farmacií. Své zkušenosti předávám v rámci poradenství i individuálních konzultací: „Mým cílem je vnést do léčby přehlednost, efektivitu a jednoduchým způsobem navést lidi na tělu vlastní přirozenou cestu ke zdraví.
Svůj zájem o celostní medicínu, léčivé rostliny, zdravý životní styl a „antianging“ uplatňuji v každodenním pracovním i osobním životě.
Organizuji osvětové přednášky, kde informuji veřejnost o prevenci vzniku nemocí a předávám rady, jak pečovat o své zdraví, které se v současné uspěchané době stává opravdovým uměním. Moje přirozenost, klidný přístup a schopnosti vidět věci s nadhledem mi umožňují navodit příjemné a otevřené prostředí, které umožňuje klientům bez obav řešit své zdravotní problémy.

Záliby: tanec, hory, lyže, cestování, bioinformační medicína
Oblíbená sladkost: belgické pralinky a "berušky" nejvíc, kaštanové pyré
Oblíbené květiny: orchidej...a všechno co kvete
Životní krédo: „ Vše opravdu veliké dovršuje se nenáhlým, nepozorovaným vzrůstem.“ (Seneca)