UPOZORNĚNÍ: 2. - 10. 7. dovolená, vaše objednávky vyřídíme 11. 7. Děkuji za pochopení, vaše lékárnice Helena Zvaríková.

Rescue® Night sprej na spaní 20 ml

Kód: 5000488108811
Značka: Rescue®
395 Kč
Vyprodáno

RESCUE® Night, kombinace RESCUE® a Originálního Bach®-květu Bílého kaštanu (White Chestnut), pomáhá uklidnit myšlenky před usnutím, zbavuje zbytečně nervózní a přepjaté energie, která často brání v klidném usínání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pomáhá zklidnit myšlenky, zbavuje zbytečně nervózní a přepjaté energie, která často brání v klidném spánku a usínání. Zbytečně kroužící myšlenky, dlouhé a únavné přemýšlení, nervozita v těle, v nohách či v rukách, často brání v klidném spánku a člověk už předem pociťuje obavu z toho, jestli vůbec usne.

 

RESCUE® Night sprej přináší uvolnění  těla i mysle, a tím může dojít ke klidnému usínání a následně i k dlouhému, nepřerušovanému spánku.

 

Sprej je zcela přírodního původu (bez chemických látek) a tak ho používat i děti. Neobsahují alkohol, jsou konzervovány glycerinem, který má jemně nasládlou a příjemnou chuť

 

Doporučené užívání:

2 dávky spreje vstříkněte přímo do úst (1 dávka jsou 2 kapky RESCUE® Night) . Dle potřeby zopakovat, v případě probuzení se nebo neklidu, opět zopakovat.

 

Složení:

Glycerin, voda, netýkavka žlázonosná, snědek okoličnatý, slíva třešňová, devaterník penízkovitý, bílá lesní réva, bílý kaštan