VODÍKOVÉ INHALACE

1 položek celkem
apavar
250 Kč

Pomocí vodíkového inhalátoru můžete u nás vodík vdechovat a současně pít vodíkovou vodu upravenou ve speciálním přístrojem. Tento relax v průběhu dne v našem zázemí...

Kód: 339

Pomocí vodíkového inhalátoru můžete u nás vodík vdechovat a současně pít vodíkovou vodu upravenou ve speciálním přístrojem. Tento relax v průběhu dne v našem zázemí vřele doporučujeme. Terapie molekulárním vodíkem patří v současnosti k moderní léčbě civilizačních chorob. Vodík je charakteristický nejmenší molekulou na světě, která v těle dokáže pronikat hluboko do nitra buněčných struktur

 

                                             

Molekulární vodík je jedinečná molekula, vyráběna v lidském organismu. Je silnější než jakýkoliv jiný antioxidant v přírodě, a tak má jedinečné vlastnosti jako protizánětlivý činitel. Jeho účinky výrazným způsobem podporují boj s civilizačními chorobami a to jak ve stadiu před jejich vypuknutím, tak i u rozvinutých onemocnění. zasahuje do základů zánětlivých reakcí – váže se na toxické volné radikály a kyselé metabolity, a tím „hasí“ zánět a napomáhá imunitnímu systému dělat svoji práci ve smyslu hojení a regenerace. Vodík vzniká přirozeně ve střevní flóře za normálních podmínek. Je to malá, elektricky neutrální molekula, která je schopná velmi rychle proniknout všemi biologickými membránami do všech tkání a buněk, včetně mozkové.

Vodík působí terapeuticky, urychluje hojení, zpomaluje stárnutí a velmi účinně funguje také preventivně při řadě chronických chorob. Alkalizuje organismus, a navíc dokáže chemicky rozbít molekuly organických kyselin-odpadních látek. Je to proces umožňující vyčištění organismu od odpadu a následné uvolnění dalších metabolických kapacit, rychlou regeneraci, nárůst energie a následné zvyšování výkonu. Molekulárním vodíkem se nelze předávkovat, působí přímo v místě metabolických pochodů a je zcela bezpečný.

                                             

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení