Vodíkové inhalace

Kód: 339
Neohodnoceno
Značka: APAVAR
250 Kč
Na dotaz

Pomocí vodíkového inhalátoru můžete u nás vodík vdechovat a současně pít vodíkovou vodu upravenou ve speciálním přístrojem. Tento relax v průběhu dne v našem zázemí vřele doporučujeme. Terapie molekulárním vodíkem patří v současnosti k moderní léčbě civilizačních chorob. Vodík je charakteristický nejmenší molekulou na světě, která v těle dokáže pronikat hluboko do nitra buněčných struktur

Vědci fakulty tělesné kultury Olomoucké univerzity Palackého jako vůbec první na světě zjistili, že pravidelná inhalace tohoto plynu usnadňuje a urychluje zotavování lidí po onemocnění covid-19.

Na regenerační inhalace vodíku se mužete objednat u nás v lékárně na tel.  724 484 812

Cena: 15 min 150Kč

           30 min  250Kč

           60 min  500Kč

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Molekulární vodík je jedinečná molekula, vyráběna v lidském organismu. Je silnější než jakýkoliv jiný antioxidant v přírodě, a tak má jedinečné vlastnosti jako protizánětlivý činitel. Jeho účinky výrazným způsobem podporují boj s civilizačními chorobami a to jak ve stadiu před jejich vypuknutím, tak i u rozvinutých onemocnění. zasahuje do základů zánětlivých reakcí – váže se na toxické volné radikály a kyselé metabolity, a tím „hasí“ zánět a napomáhá imunitnímu systému dělat svoji práci ve smyslu hojení a regenerace. Vodík vzniká přirozeně ve střevní flóře za normálních podmínek. Je to malá, elektricky neutrální molekula, která je schopná velmi rychle proniknout všemi biologickými membránami do všech tkání a buněk, včetně mozkové.

Vodík působí terapeuticky, urychluje hojení, zpomaluje stárnutí a velmi účinně funguje také preventivně při řadě chronických chorob. Alkalizuje organismus, a navíc dokáže chemicky rozbít molekuly organických kyselin-odpadních látek. Je to proces umožňující vyčištění organismu od odpadu a následné uvolnění dalších metabolických kapacit, rychlou regeneraci, nárůst energie a následné zvyšování výkonu. Molekulárním vodíkem se nelze předávkovat, působí přímo v místě metabolických pochodů a je zcela bezpečný.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení