Z důvodu čerpání dovolené budou objednávky doručené po 29.8. 2023 postupně odesílány od 11.9.2023. Děkujeme za pochopení. Lékárna Apavar

Vodíkové inhalace

Kód: 339
Neohodnoceno
Značka: APAVAR
250 Kč
Na dotaz

Pomocí vodíkového inhalátoru můžete u nás vodík vdechovat a současně pít vodíkovou vodu upravenou ve speciálním přístrojem. Tento relax v průběhu dne v našem zázemí vřele doporučujeme. Terapie molekulárním vodíkem patří v současnosti k moderní léčbě civilizačních chorob. Vodík je charakteristický nejmenší molekulou na světě, která v těle dokáže pronikat hluboko do nitra buněčných struktur

Vědci fakulty tělesné kultury Olomoucké univerzity Palackého jako vůbec první na světě zjistili, že pravidelná inhalace tohoto plynu usnadňuje a urychluje zotavování lidí po onemocnění covid-19.

Na regenerační inhalace vodíku se mužete objednat u nás v lékárně na tel.  724 484 812

Cena: 15 min 150Kč

           30 min  250Kč

           60 min  500Kč

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Molekulární vodík je jedinečná molekula, vyráběna v lidském organismu. Je silnější než jakýkoliv jiný antioxidant v přírodě, a tak má jedinečné vlastnosti jako protizánětlivý činitel. Jeho účinky výrazným způsobem podporují boj s civilizačními chorobami a to jak ve stadiu před jejich vypuknutím, tak i u rozvinutých onemocnění. zasahuje do základů zánětlivých reakcí – váže se na toxické volné radikály a kyselé metabolity, a tím „hasí“ zánět a napomáhá imunitnímu systému dělat svoji práci ve smyslu hojení a regenerace. Vodík vzniká přirozeně ve střevní flóře za normálních podmínek. Je to malá, elektricky neutrální molekula, která je schopná velmi rychle proniknout všemi biologickými membránami do všech tkání a buněk, včetně mozkové.

Vodík působí terapeuticky, urychluje hojení, zpomaluje stárnutí a velmi účinně funguje také preventivně při řadě chronických chorob. Alkalizuje organismus, a navíc dokáže chemicky rozbít molekuly organických kyselin-odpadních látek. Je to proces umožňující vyčištění organismu od odpadu a následné uvolnění dalších metabolických kapacit, rychlou regeneraci, nárůst energie a následné zvyšování výkonu. Molekulárním vodíkem se nelze předávkovat, působí přímo v místě metabolických pochodů a je zcela bezpečný.