Z důvodu čerpání dovolené budou objednávky doručené po 29.8. 2023 postupně odesílány od 11.9.2023. Děkujeme za pochopení. Lékárna Apavar

Diovital 5ks - novinka

Kód: 1957
Neohodnoceno
Značka: DIOCHI
249 Kč
Vyprodáno

Bylinný čaj v prášku - doplněk stravy. Unikátní spojení superpotravin. Rostliny Matcha, Moringa a Citrus Limon jsou známé vysokým obsahem vitamínů, minerálů a antioxidantů. Připravíte si z nich nápoj, díky kterému budete plní energie, odolnější vůči stresu a po celý den vás bude provázet dobrá nálada.

Balení obsahuje: 5 sáčků

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • puntikMatcha obsahuje více přírodních antioxidantů a katechinů než klasický zelený čaj - epigalokatechin - 3 galát

  • puntikMatcha jako antioxidant podporuje zpomalení procesu stárnutí buněk

  • puntikStimuluje fyzické a duševní schopnosti

  • puntikPřispívá ke kontrole tělesné hmotnosti

  • puntikMoringa přispívá ke kontrole hladiny cukru v krvi

  • puntikCitrus Limon podporuje přirozenou obranyschopnost těla a paměti

 

Složení

 

Matcha - čajovník čínský

Moringa olejodárná

Citrus Limon

 

Dávkování

Dospělí 1 sáček 1x denně. Po třech týdnech užívání následuje jeden týden přestávka.

Není vhodné pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

 

Matcha je vysoce kvalitní prášek z lístků zeleného čaje s příjemnou nasládlou chutí, která pochází z rostliny Camellia sinensis, ze které pochází i zelený čaj. Obsahuje vysoký podíl koncentrovaného čajového kofeinu - teofylinu a spolu s L-theaninem posiluje pozornost a zvládání stresu. Stimuluje fyzické i duševní schopnosti, osvěžuje tělo. Obsahuje mnohokrát více přírodních antioxidantů a katechinů než klasický zelený čaj, obzvlášť více látky epigalokatechin - 3 galát, který má prokázané silné antioxidační účinky. Ty umí zpomalovat proces stárnutí buněk a odstraňují toxiny z těla.

Obsažené fytolátky harmonizují organizmus a podporují metabolismus tuků a přispívají tak ke kontrole tělesné hmotnosti. Přispívají k normálnímu stavu pokožky, ochrańují dutinu ústní a podporují zdraví zubů, příznivě ovlivńují hladinu cholesterolu v krvi a díky normalizaci činnosti sreddce posilují krevní oběha ulevují od otoků nohou.

Moringa obsahuje vysoký podíl vitamínů, minerálů, enzymů a antioxidantů. Svým obsahem fytolátek pomáhá normalizovat hladinu cukru v krvi a díky vysokému obsahu železa je velmi vhodná pro vegetariány, vegany a lidi trpící anemií. Listy moringy obsahují destíky vitamínů a minerálů - např. vitamín A, C, vápník, železo, hořčík nebo omega 3 nenasycené mastné kyseliny.

Přírodní citrónová silice posiluje přirozenou obranyschopnost těla, zlepšuje paměť a dává čaji příjemnou chuť a vůni.

 

Balení obsahuje: 5 sáčků

Sáček obsahuje:

Matcha - čajovník čínský - 2000 MG

Moringa olejodárná - 1000 MG

Citrus Limon - 20 MG