Z důvodu čerpání dovolené budou objednávky doručené po 29.8. 2023 postupně odesílány od 11.9.2023. Děkujeme za pochopení. Lékárna Apavar

Bach® Wild Oat 20ml

Kód: 213
Neohodnoceno
Značka: Bach®
315 Kč
Skladem

Bromus ramosus (Sveřep větevnatý)  Nr.36

Detailní informace

Detailní popis produktu

NEJISTOTA OHLEDNĚ SPRÁVNÉHO ŽIVOTNÍHO ÚKOLU

Wild Oat je důležitý pro lidi, kteří se dostali ve svém životě na křižovatku a není jim zcela jasné, kterým směrem se vydat. I když jsou ctižádostiví a vybavení nespočetným talentem a schopnostmi, plýtvají tím vším kvůli nedostatku jasných představ o svém cíli. Mohou vyzkoušet několik zaměstnání, jsou ale rychle znudění a věcmi znechucení a nechají se raději pohánět. Zároveň jsou si vědomi, že jim život utíká a dostavuje se proto u nich pocit frustrace a nespokojenosti (viz též Cerato a Scleranthus).

 

Wild Oat pomáhá i při důležitém rozhodování, jako například při volbě povolání.

 

Pozitivním potenciálem Wild Oat je jasná představa o vlastním životním úkolu, spojená s pozitivními myšlenkami a cíli, i schopnost rozhodnout se pro správnou životní cestu. Talent je konstruktivně využíván. Vzhledem k mnohostrannému talentu mohou se tito lidé paralelně věnovat hned několika životním drahám. Protože se nevzdávají, nevzniká u nich již více dlouhá chvíle.

 

Složení: 0,2% macerát květu sveřep větevnatý (bromus ramosus), 27% alkohol

Upozornění: Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.