Z důvodu čerpání dovolené budou objednávky doručené po 29.8. 2023 postupně odesílány od 11.9.2023. Děkujeme za pochopení. Lékárna Apavar

Bach® Sweet Chestnut 20ml

Kód: 177
Neohodnoceno
Značka: Bach®
315 Kč
Skladem

Castanea sativa (Jedlý kaštan)  Nr.30

Detailní informace

Detailní popis produktu

EXTRÉMNÍ VNITŘNÍ DUŠEVNÍ ÚTRAPY

Sweet Chestnut je vhodný pro lidi, kteří trpí extrémními vnitřními útrapami, popsané Dr. Bachem jako „beznadějná zoufalost lidí, kteří věří, že dosáhli hranice snesitelnosti“. Může se projevit hlubokým smutkem, kterým se cítí trpitelé zcela zničeni. Sklíčenost doprovází pocity osamělosti a izolace, zatímco budoucnost se jeví jako tmavá a naprosto beznadějná.

 

Sweet Chestnut se může použít i při pocitech vznikajících krátce před nervovým zhroucením, ale bez sebevražedných myšlenek. U lidí může převládat pocit, že je opustil bůh i svět.

 

Tento stav může být následkem úmrtí nebo dlouhého a těžkého životního období, které bylo snášeno statečně a bez naříkání.

 

Pozitivním potenciálem Sweet Chestnut je osvobodit se od zoufalství a sklíčenosti. I když se vnější okolnosti nemusí změnit, člověk jim může čelit s optimismem a vnitřní vyrovnaností. Rozvoj se posílí objevením nebo znovunabytím víry ve vyšší moc nebo pocitem vnitřní jistoty.

 

Složení: 0,2% macerát květu jedlého kaštanu (Castanea sativa), 27% alkohol

Upozornění: Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.