Bach® Clematis 20ml

Kód: 88
Neohodnoceno
Značka: Bach®
315 Kč
Skladem

Clematis vitalba (Bílá lesní réva)  Nr.6

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZASNĚNOST, NEDOSTATEČNÝ ZÁJEM O PŘÍTOMNOST

Clematis je vhodný pro lidi, kteří žijí ve svém vlastním světě, nemají zájem o realitu a jen těžko žijí v přítomnosti.

 

Tito lidé nejsou ve skutečnosti šťastní a touží po lepších časech, ale nejsou aktivní, aby je uskutečnili. Jejich špatná paměť jim nedovoluje věnovat se detailům. Mají sklony k nedostatku vitality a energie. Budí dojem duševní nepřítomnosti.

 

Upřednostňují samotu a vyhýbají se konfrontaci tím, že se stáhnou do sebe. V nemoci nevyvíjejí žádné úsilí, aby se uzdravili. Nedostatečná koncentrace a duševní nepřítomnost mohou vést k častým nehodám.

 

Děti typu Clematis se jen těžko koncentrují. Pramení to z toho, že mají větší sklon k dennímu snění než nedostatek schopností.

 

Pozitivní potenciál Clematis pozůstává z živého zájmu o okolní svět a životní radost. Vědomí reality a přítomného okamžiku vychází z vnitřního zaměření na cíl, že budoucnost vytváří přítomnost. Přes pevné zakotvení v reálném světě mohou dobře kontrolovat své myšlenkové pochody a koncentraci.

 

Složení: 0,2% macerát květu bílá lesní réva, 27% alkohol

Upozornění: Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení