Z důvodu čerpání dovolené budou objednávky doručené po 29.8. 2023 postupně odesílány od 11.9.2023. Děkujeme za pochopení. Lékárna Apavar

Bach® Chicory 20ml

Kód: 123
Neohodnoceno
Značka: Bach®
315 Kč
Skladem

Cichorium intybus (Čekanka obecná)  Nr.8

Detailní informace

Detailní popis produktu

PŘIVLASTŇOVÁNÍ, PŘEHNANÁ OCHRANA

Chicory potřebují lidé, kteří ve velké míře ovládají a svými starostmi o jiné egocentricky manipulují. Vyznačují se silnou vůlí a od ostatních očekávají, že se podřídí jejich vlastním hodnotám, což se může projevit v kritice, vměšování, výčitkách a námitkách. To bývá, když očekávají odpovídající protislužbu.

 

Osamělost považují za nepříjemnou. Neustálou pozornost a neustálou službu považují za samozřejmost: typickými jsou majetnicky dominující otcové nebo matky, kteří drží „na uzdě“ již své dospělé děti. I když jsou vnitřně silní, může u nich dojít k sebelítosti a lehce u nich vzniká pocit uraženosti.

 

Tito lidé jsou často upovídaní, mají strnulé názory a chuť na hádky a vzájemné diskuse.

 

Chicory je vhodné i pro děti, které vyžadují neustálou pozornost.

 

Pozitivní potenciál Chicory je vidět u lidí, kteří jsou schopni nezištně se starat o druhé a darovat jim skutečnou mateřskou lásku. Dávají, aniž by za to cokoli očekávali. S jejich pocitem naplněnosti a sebejistoty už není potřebné hledat potvrzení u druhých, že si lásku zaslouží.

 

Složení: 0,2% macerát květu čekanky obecné (cichorium intybus), 27% alkohol

Upozornění: Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.