Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Injekce

BIOVISC Ortho 2ml PFSBIOVISC Ortho 2ml PFS

Synoviální klouby, zvláště velké, které nesou velkou váhu, obsahují kyselinu hyaluronovou. Ta kloub promazává (lubrikuje) a pohlcuje otřesy, což umožňuje kloubu normální bezbolestný pohyb.

703 Kč

BIOVISC Ortho 3ml SINGLEBIOVISC Ortho 3ml SINGLE

BIOVISC ORTHO SINGLE je sterilní, transparentní, homogenní viskoelastický gel zesíťované kyseliny hyaluronové. BIOVISC ORTHO SINGLE obsahuje 30 mg/ml zesíťované kyseliny hyaluronové ve fosfátem pufrovaném fyziologickém roztoku.

2 959 Kč

BIOVISC Ortho PLUS 2ml PFSBIOVISC Ortho PLUS 2ml PFS

BIOVISC ORTHO PLUS je sterilní, transparentní, homogenní viskoelastický gel vysokomolekulární kyseliny hyaluronové. BIOVISC ORTHO PLUS obsahuje 20 mg/ml kyseliny hyaluronové ve fosfátem pufrovaném fyziologickém roztoku.

1 140 Kč

Cathejell Lidocaine C inj. 1 x 12.5gCathejell Lidocaine C inj. 1 x 12.5g

Cathejell Lidocaine C je sterilní, ve vodě rozpustný, opticky čistý gel, který se používá jako lubrikant pro katetry, endoskopy, sondy, trubice nebo jiné lékařské nástroje.

57 Kč

Cathejell Lidocaine C inj. 25 x 12.5gCathejell Lidocaine C inj. 25 x 12.5g

Cathejell Lidocaine C je sterilní, ve vodě rozpustný, opticky čistý gel, který se používá jako lubrikant pro katetry, endoskopy, sondy, trubice nebo jiné lékařské nástroje.

1 338 Kč

Curavisc inj. 1x2mlCuravisc inj. 1x2ml

1 injekční stříkačka s 2ml roztoku k okamžitému použití obsahuje:20mg hyaluronátu sodného+chlorid sodný,monohydrogenfosfát sodný.......

999 Kč

Fermathron Plus roztok elastoviskózní 30mg/2mlFermathron Plus roztok elastoviskózní 30mg/2ml

Fermathron Plus je čirý roztok sterilního 1,5% hyaluronátu sodného s vysokou molekulovou hmotností (HMW) ve fosfátem pufrovaném fyziologickém roztoku v jednorázové předplněné injekční stříkačce pro nitrokloubní aplikaci do synoviálního prostoru kloubu.

871 Kč

Fermathron roztok elastoviskózní 20mg/2mlFermathron roztok elastoviskózní 20mg/2ml

Fermathron je čirý roztok sterilního 1,0% hyaluronátu sodného (LMW) ve fosfátem pufrovaném fyziologickém roztoku v jednorázové předplněné injekční stříkačce pro injekční nitrokloubní aplikaci do synoviálního prostoru kloubu.

871 Kč

HyalOne 60mg/4mlHyalOne 60mg/4ml

Sodná sůl kys.hyaluronové v roztoku pro intraartikulární aplikaci.Náhrada synoviální tekutiny pro pacienty postižené degenerativní nebo mechanicky vyvolanou artropatií kolenního,kyčelního kloubu,která způsobuje změny složení a funkce synoviální tekutiny.

3 002 Kč

Hyalubrix injekce 1x2ml/30mg viskoelastický roztokHyalubrix injekce 1x2ml/30mg viskoelastický roztok

Předplněná injekční stříkačka. HYALUBRIX je používán jako náhrada synoviální tekutiny pro pacienty postižené degenerativní nebo mechanicky vyvolanou artropatií, která způsobuje změny složení a funkce synoviální tekutiny, bez projevů aktivní synovitidy.

674 Kč

Optivisc Single elastoviskozní roztok 1x3mlOptivisc Single elastoviskozní roztok 1x3ml

U pacientů s degenerativním kloubním onemocněním, jako je osteoartróza, je viskoelasticita synoviální tekutiny významně snížena, s čímž souvisí pokles funkce promazávání kloubu a tlumení nárazů.

3 495 Kč

Ostenil Tendon visk.rozt.peritendin.inj.1x2ml/40mgOstenil Tendon visk.rozt.peritendin.inj.1x2ml/40mg

Viscoseal Tendon je viskoelastický roztok s kyselinou hyaluronovou k peritendinosní aplikaci nebo aplikaci do šlachových pochev. Určeno pro léčbu bolesti a omezení hybnosti u postižení šlach. Zlepšuje funkci a fyziologické hojivé procesy.

1 545 Kč

Roztok elastoviskozní CINGAL 4mlRoztok elastoviskozní CINGAL 4ml

Přípravek Cingal, se zesítěnou kyselinou hyaluronovou a pomocným triamcinolon-hexacetonidem je jednorázová intraartikulární injekce pro synoviální dutinu lidského kloubu k úlevě od příznaků osteoartritidy.

4 743 Kč

Roztok elastoviskózní DUROLANE inj. 1x3 mlRoztok elastoviskózní DUROLANE inj. 1x3 ml

DUROLANE je nitrokloubní injekce s obsahem NASHA (neanimální stabilizované hyaluronové kyseliny s velmi vysokou denzitou). Díky svým unikátním vlastnostem poskytuje silnou a trvající úlevu od bolesti způsobené osteoartritidou v postiženém kloubu.

3 656 Kč

Roztok elastoviskozní MONOVISC 1x4mlRoztok elastoviskozní MONOVISC 1x4ml

Předplněná injekční stříkačka -Sterilní, nepyrogenní roztok hyaluronátu sodného. Obsahuje 88 mg hyaluronátu (NaHA) rozpuštěného ve fosfátovém vyrovnávacím fyziologickém roztoku s fyziologickou osmolalitou. Je vyráběn bakteriální fermentací.

3 287 Kč