Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Prezervativy

Kondom WADEX Classic 3 ks (prezervativ)Kondom WADEX Classic 3 ks (prezervativ)

Kondomy vysoké kvality, lubrikované silikonovým olejem, s hladkým povrchem pro co nejpřirozenější pocit. Kondomy z přírodního latexu s rezervoárem. Moderní a diskrétní balení obsahuje 3 ks. Nominální šířka 52 ± 2 mm, válcovitý tvar.

49 Kč

Kondom WADEX Dotted 3 ks (prezervativ)Kondom WADEX Dotted 3 ks (prezervativ)

Kondomy vysoké kvality, lubrikované silikonovým olejem, s vystouplými tečkami. Speciální struktura navržená pro maximální prožitek. Kondomy z přírodního latexu s rezervoárem. Moderní diskrétní balení obsahuje 3 ks. Nom. šířka 52 ± 2 mm, válcovitý tvar.

49 Kč

Kondom WADEX Elite Pleasure 3 ks (prezervativ)Kondom WADEX Elite Pleasure 3 ks (prezervativ)

Ultratenké kondomy vysoké kvality pro dosažení přirozeného pocitu, lubrikované silikonovým olejem. Kondomy z přírodního latexu s rezervoárem. Moderní a diskrétní balení obsahuje 3 ks. Nominální šířka 52 ± 2 mm, válcovitý tvar.

49 Kč

Kondom WADEX Flavoured 3 ks (prezervativ)Kondom WADEX Flavoured 3 ks (prezervativ)

Kvalitní kondomy vlhčené ochuceným lubrikantem pro větší požitek obou partnerů. Kondomy z přírodního latexu s rezervoárem. Moderní a diskrétní balení obsahuje 3 kusy. Nominální šířka 52 ± 2 mm, válcovitý tvar.

48 Kč

Kondom WADEX Ribbed 3 ks (prezervativ)Kondom WADEX Ribbed 3 ks (prezervativ)

Kvalitní kondomy lubrikované silikonovým olejem, opatřené stimulačními kroužky. Speciální povrch pro maximální rozkoš. Kondomy z přírodního latexu s rezervoárem. Moderní a diskrétní balení obsahuje 3 kusy. Nominální šířka 52 ± 2 mm, válcovitý tvar.

48 Kč

Kondomy INSPIRACE Klasik 3ksKondomy INSPIRACE Klasik 3ks

Pánský standardní kondom z přírodního latexu s rezervoárem, vlhčený silikonovým olejem. Šířka kondomu je 52 mm a délka minimálně 180 mm.

19 Kč

Prezervativ - kondom Pepino Banán 3ksPrezervativ - kondom Pepino Banán 3ks

PEPINO anatomicky tvarované kondomy z přírodního latexu s banánovou vůní s rezervoárem. Šířka 53mm, délka 180mm. Vlhčeno silikonovým olejem. 100% elektronicky testováno. 3ks v krabičce.

48 Kč

Prezervativ - kondom Pepino Classic 12ksPrezervativ - kondom Pepino Classic 12ks

PEPINO anatomicky tvarované kondomy z přírodního latexu s rezervoárem. Šířka 53mm, délka 180mm. Vlhčeno silikonovým olejem. 100% elektronicky testováno.

149 Kč

Prezervativ - kondom Pepino Classic 3ksPrezervativ - kondom Pepino Classic 3ks

PEPINO anatomicky tvarované kondomy z přírodního latexu s rezervoárem. Šířka 53mm, délka 180mm. Vlhčeno silikonovým olejem.100% elektronicky testováno.

48 Kč

Prezervativ - kondom Pepino Cobra Snake 3ksPrezervativ - kondom Pepino Cobra Snake 3ks

PEPINO kondomy z přírodního latexu nejvyšší kvality, s originálním motivem hadí kůže, light black colour, s rezervoárem, 100% elektronicky testováno, šířka 52mm.

56 Kč

Prezervativ - kondom Pepino Effect 3ksPrezervativ - kondom Pepino Effect 3ks

PEPINO kondomy z přírodního latexu, zdrsněné kroužky s rezervoárem. Šířka 52mm, délka 180mm. Vlhčeno silikonovým olejem. 100% elektronicky testováno.

51 Kč

Prezervativ - kondom Pepino Extra Thin 3ksPrezervativ - kondom Pepino Extra Thin 3ks

Jemné bezpečí s PEPINO Extra tenkými kondomy - jsou anatomicky tvarované, z přírodního latexu,s rezervoárem. Šířka 52mm, délka 180mm. Vlhčeno silikonovým olejem. 100% elektronicky testováno.

48 Kč

Prezervativ - kondom Pepino Jahoda 3ksPrezervativ - kondom Pepino Jahoda 3ks

PEPINO anatomicky tvarované kondomy z přírodního latexu s jahodovou vůní s rezervoárem. Šířka 53mm, délka 180mm. Vlhčeno silikonovým olejem. 100% elektronicky testováno.

48 Kč

Prezervativ - kondom Pepino Long Action 3ksPrezervativ - kondom Pepino Long Action 3ks

PEPINO kondomy z přírodního latexu se speciálním lubrikantem, který napomáhá u mužů oddálit vyvrcholení a tak prodlouží Váš intimní styk, s rezervoárem. Šířka 53mm,délka 180mm. 100% elektronicky testováno.

56 Kč

Prezervativ - kondom Pepino Pleasure 3ksPrezervativ - kondom Pepino Pleasure 3ks

PEPINO kondomy z přírodního latexu, zdrsněné vroubky s rezervoárem. Šířka 52mm, délka 180mm. Vlhčeno silikonovým olejem. 100% elektronicky testováno.

51 Kč