Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Ostatní diagnostika

Blue Marker Aguettant 10mg/ml FLA 1ml B10 UEBlue Marker Aguettant 10mg/ml FLA 1ml B10 UE

Indikace: V chirurgických oborech - Označení tkání, dutin a peroperační využití, test těsnosti sutury při operacích močových cest, tlustého střeva a konečníku.

31 763 Kč

Canestest test pro samodiagnostiku vagin.infekcíCanestest test pro samodiagnostiku vagin.infekcí

Test pro samodiagnostiku vaginálních infekcí. Test pro diagnózu běžných vaginálních infekcí Canestest slouží k samovyšetření žen trpících neobvyklými vaginálními příznaky. Napomáhá k odhalení jejich příčiny.

157 Kč

Contrast Blue 1x0.5ml + 1xkanylaContrast Blue 1x0.5ml + 1xkanyla

Vnitrooční diagnostikum. Sterilní, izotonický, apyrogenní modrý roztok, používaný jako pomůcka na zabarvení pouzdra oční čočky při operaci katarakty.

524 Kč

DP AlbuPhan 50ksDP AlbuPhan 50ks

Zdravotnický prostředek, in vitro diagnostika, močové proužky pro analýzu moče. Pro ověření přítomnosti bílkoviny v moči analýza moče: pH, bílkoviny .

113 Kč

DP DekaPHAN leuco 50ksDP DekaPHAN leuco 50ks

Močové proužky pro kompletní analýzu moče. Stanovení obsahu 10 klinicky významných analytů v moči - krve, leukocytů, bilirubinu, urobilinogenu, ketonů, glukózy, proteinů, pH, dusitanů a specifické hmotnosti.

379 Kč

DP DiaPhan 50ksDP DiaPhan 50ks

Zdravotnický prostředek, in vitro diagnostika, dignostické proužky na analýzu moči. DiaPhan jsou diagnostické proužky určené k vizuální detekci glukózy a ketolátek v moči.

146 Kč

DP GlukoPhan 50ksDP GlukoPhan 50ks

Zdravotnický prostředek, in vitro diagnostika, močové proužky pro analýzu moče. Identifikace počátečních symptomů onemocnění metabolických onemocnění (diabetes mellitus). Stanovení obsahu glukózy v moči.

125 Kč

DP HemoPhan 50ksDP HemoPhan 50ks

Zdravotnický prostředek, in vitro diagnostika, močové proužky pro analýzu moče. HEMOPHAN-Test slouží ke zjištění přítomnosti krve v moči.

136 Kč

DP HeptaPhan 50ksDP HeptaPhan 50ks

Zdravotnický prostředek, in vitro diagnostika, močové proužky pro analýzu moče. HEPTAPHAN-Test slouží ke zjištění přítomnosti bílkoviny, glukosy, ketonů, urobilinogenu, krve a pH moče.

295 Kč

DP HexaPhan 50ksDP HexaPhan 50ks

279 Kč

DP KetoPhanDP KetoPhan

Zdravotnický prostředek, in vitro diagnostika, diagnostické proužky pro analýzu moče. Testovací proužky používané ke stanovení ketolátek v moči.

113 Kč

DP PentaPhan 50ksDP PentaPhan 50ks

Zdravotnický prostředek, in vitro diagnostika, diagnostické proužky pro analýzu moče polyfunkční - pH, bílkoviny, glukoza, ketony, krev.

253 Kč

DP TriPhanDP TriPhan

Zdravotnický prostředek, in vitro diagnostika, diagnostické proužky pro analýzu moče polyfunkční - pH, bílkoviny, glukoza.

172 Kč