Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Prostředky diagnostické

ABRA Glukometr souprava 1 sadaABRA Glukometr souprava 1 sada

Glukometr ABRA slouží jako souprava pro stanovení hladiny glukózy v krvi. Výhodou je velký displej, autocoding, 4 denní alarmy, velká kapacitní paměť a možnost spravování výsledku v PC. K úspěšnému měření je dostačující pouze malá kapka krve.

635 Kč

ABRA test.prouž.na stanov.hlad.glukózy v krvi 50ksABRA test.prouž.na stanov.hlad.glukózy v krvi 50ks

ABRA® testovací proužky jsou diagnostické testovací proužky na stanovení krevního cukru z periferní krve. Balení obsahuje 50 ks testovacích proužků. Proužky pro testování glykémie jsou určeny k měření cukru z plné kapilární krve pomocí glukometru ABRA®.

385 Kč

Accu Chek Fastclix lancets 24ksAccu Chek Fastclix lancets 24ks

Clixmotion technologie umožňuje kontrolovaný pohyb lancety, čímž se minimalizuje poškození kůže a bolestivost vpichu.

67 Kč

Accu-Chek Active testovací proužky 50Accu-Chek Active testovací proužky 50

Accu-Chek Active testovací proužky jsou diagnostické testovací proužky na stanovení krevního cukru z periferní krve.

412 Kč

Accu-Chek Fastclix odběrové peroAccu-Chek Fastclix odběrové pero

Accu-Chek Fastclix odběrové pero provede vpich pouze jedním stisknutím spouště a umožňuje tak téměř bezbolestné testování.

257 Kč

Accu-Chek Instant diagnostické proužky 50ksAccu-Chek Instant diagnostické proužky 50ks

Testovací proužky určené k měření množství glukózy v čerstvě odebrané kapilární nebo arteriální krvi. Lze použít jen s glukometrem Accu-Chek Instant.

411 Kč

Accu-Chek Performa 50ks proužkůAccu-Chek Performa 50ks proužků

Testovací proužky určené k měření množství glukózy v čerstvě odebrané kapilární nebo arteriální krvi. Lze použít jen s glukometrem Accu-Chek Performa.

412 Kč

Accu-Chek Performa kitAccu-Chek Performa kit

Sada pro rychlé, moderní a přesné testování pro diabetiky. Pro kontrolu správnosti měření pomocí glukometru Accu-Chek® Performa a Accu-Chek® Performa Nano.

927 Kč

Accu-Chek SoftclixAccu-Chek Softclix

Odběrové pero Accu-Chek Softclix je určeno k získání vzorku kapilární krve pro měření hladiny cukru v krvi při domácím měření glykémie a autolanceta pro prakticky bezbolestné získání kapičky krve pro vyhodnocení vzorku.

257 Kč

Accu-Chek Softclix KITAccu-Chek Softclix KIT

Odběrové pero Accu-Chek Softclix je určeno k získání vzorku kapilární krve pro měření hladiny cukru v krvi při domácím měření glykémie a autolanceta pro prakticky bezbolestné získání kapičky krve pro vyhodnocení vzorku.

258 Kč

Accu-Chek Softclix lancety 200Accu-Chek Softclix lancety 200

Pomocí lancet Accu-Chek Softclix bude vaše měření téměř bezbolestné. Při každém měření používejte novou lancetu. Nikdy si s nikým odběrové pero a lancety neměňte.

299 Kč

ADIEL Midstream ovulační test 3ksADIEL Midstream ovulační test 3ks

Ovulační test pro sebetestování s přesností 99%. Sledujte své plodné dny pomocí ovulačního komfortního testu ADIEL Midstream. Test z moči zjistí přítomnost luteinizačního hormonu, který se u ženy vyskytuje v době ovulace.

174 Kč

ADIEL Midstream těhotenský test 3ksADIEL Midstream těhotenský test 3ks

Těhotenský test ADIEL Midstream 3ks: jednorázové testy pro zjištění těhoteství z moči. Vysoce citlivý test odhalí Vaše těhotenství s 99% přesností.

174 Kč

Adiel SeeNow Ovulační testy LH 5ksAdiel SeeNow Ovulační testy LH 5ks

Ovulační test "See Now" LH 5 ks, jednorázový test pro zjištění ovulace z moči. Citlivost testu na přítomnost hormonu LH = 30 mIU/mL, 99 % přesnost zjištění ovulace.

72 Kč

Adiel SeeNow Těhotenské testy hCG 5ksAdiel SeeNow Těhotenské testy hCG 5ks

Těhotenský test "See Now" hCG5 ks, jednorázový test pro zjištění těhotenství z moči. Citlivost testu na přítomnost hormonu hCG = 10 mIU/mL. 90 - 99% přesnost zjištění těhotenství.

63 Kč