Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Implantáty do měkké tkáně

Juvéderm HYDRATE TM (1x1ml)Juvéderm HYDRATE TM (1x1ml)

Juvéderm® HYDRATETM je sterilní, apyrogenní fyziologický roztok kyseliny hyaluronové ne živočišného původu, obsahující 0,9% mannitolu. Tento gel je dodáván v jednorázové předplněné injekční stříkačce opatřené stupnicí.

2 874 Kč

Juvéderm ULTRA 2 (2x0.55 ml)Juvéderm ULTRA 2 (2x0.55 ml)

Juvéderm® ULTRA 2 je sterilní, apyrogenní fyziologický roztok zasíťované kyseliny hyaluronové neživočišného původu ve formě gelu. Tento gel je dodáván v jednorázové injekční stříkačce opatřené stupnicí.

6 050 Kč

Juvéderm ULTRA 3 (2x1 ml)Juvéderm ULTRA 3 (2x1 ml)

Juvéderm® ULTRA 3 je sterilní, apyrogenní fyziologický roztok zasíťované kyseliny hyaluronové neživočišného původu ve formě gelu. Tento gel je dodáván v jednorázové injekční stříkačce opatřené stupnicí.

9 251 Kč

Juvéderm ULTRA 4 (2x1 ml)Juvéderm ULTRA 4 (2x1 ml)

Juvéderm® ULTRA 4 je sterilní, apyrogenní fyziologický roztok zasíťované kyseliny hyaluronové neživočišného původu ve formě gelu. Tento gel je dodáván v jednorázové injekční stříkačce opatřené stupnicí.

9 251 Kč

Juvéderm ULTRA SMILE 4 (2x0.55 ml)Juvéderm ULTRA SMILE 4 (2x0.55 ml)

Juvéderm® ULTRA SMILE je sterilní, apyrogenní fyziologický roztok zasíťované kyseliny hyaluronové neživočišného původu ve formě gelu. Tento gel je dodáván v jednorázové injekční stříkačce opatřené stupnicí.

6 353 Kč

Juvéderm VOLBELLA (2x1 ml)Juvéderm VOLBELLA (2x1 ml)

Juvéderm® VOLBELLA™ with Lidocaine je sterilní, apyrogenní fyziologický roztok zasíťované kyseliny hyaluronové neživočišného původu ve formě gelu.Tento gel je dodáván v jednorázové injekční stříkačce opatřené stupnicí.

10 992 Kč

Juvéderm VOLIFT with Lidocaine (2x1 ml)Juvéderm VOLIFT with Lidocaine (2x1 ml)

Juvéderm® VOLIFT™ with Lidocaine je sterilní, apyrogenní fyziologický roztok kyseliny hyaluronové neživočišného původu ve formě gelu. Tento gel je dodáván v jednorázové injekční stříkačce opatřené stupnicí.

10 992 Kč

Juvederm VOLITE 2x1mlJuvederm VOLITE 2x1ml

Výplňový material k injekci pod kůži obličeje, dekoltu a rukou na bázi hylauronové kyseliny. Revilatalizuje kůži.

8 985 Kč

Juvéderm VOLUMA with Lidocaine (2x1 ml)Juvéderm VOLUMA with Lidocaine (2x1 ml)

Juvéderm® VOLUMA™ with Lidocaine je sterilní, apyrogenní fyziologický roztok zasíťované kyseliny hyaluronové neživočišného původu ve formě gelu. Tento gel je dodáván v jednorázové injekční stříkačce opatřené stupnicí.

10 992 Kč

Juvéderm VOLUX (2 x 1ml) with LidocaineJuvéderm VOLUX (2 x 1ml) with Lidocaine

Juvéderm® VOLUX je injekční implantát určený k vyplnění objemu obličeje. Přítomnost lidokainu v implantátu je míněna ke zmírnění pacientova pocitu bolesti během ošetření.

11 405 Kč

Nitroděložní tělísko Copper T 380ANitroděložní tělísko Copper T 380A

Copper T 380A nabízí téměř úplnou ochranu proti otěhotnění. Jeho účinky trvají déle než u jiných reverzibilních intrauterinních pomůcek plánovaného rodičovství, které neobsahují měď.

695 Kč

Nitroděložní tělísko Cu 375 StandardNitroděložní tělísko Cu 375 Standard

CU 375 standard, intrauterinní tělísko, je vyrobeno z polyetylenového rámce ve tvaru T. Jeho vertikální rameno je ovinuto měděným drátem. Na spodní konec vertikálního ramene jsou připojena dvě nylonová vlákna. Drát i polyetylen je radiopákní.

603 Kč

Nitroděložní tělísko TCu 380 Plus MiniNitroděložní tělísko TCu 380 Plus Mini

TCu 380 Plus Mini nabízí téměř úplnou ochranu proti otěhotnění. Jeho účinky trvají déle než u jiných reverzibilních intrauterinních pomůcek plánovaného rodičovství, které neobsahují měď.

656 Kč

Nitroděložní tělísko TCu 380 Plus NormalNitroděložní tělísko TCu 380 Plus Normal

TCu 380 Plus Normal nabízí téměř úplnou ochranu proti otěhotnění. Jeho účinky trvají déle než u jiných reverzibilních intrauterinních pomůcek plánovaného rodičovství, které neobsahují měď.

656 Kč

Nitroděložní tělísko TCu 380Ag NormalNitroděložní tělísko TCu 380Ag Normal

TCu 380Ag Normal nabízí téměř úplnou ochranu proti otěhotnění. Jeho účinky trvají déle než u jiných reverzibilních intrauterinních pomůcek plánovaného rodičovství, které neobsahují měď.

787 Kč