Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Veterinární kosmetika

ALAVIS Extra jemný šampon 500 mlALAVIS Extra jemný šampon 500 ml

Obsahuje Aloe Vera, která má protizánětlivé, antibakteriální, antivirové a antioxidační účinky a také konopný olej, který se používá pro podporu hojení při kožních potíží, napomáhá snižovat zánět. Vhodný po podporu léčby při kožních onemocněních.

476 Kč

ALAVIS Ochranný a hojivý balzám 50 gALAVIS Ochranný a hojivý balzám 50 g

ALAVIS Ochranný a hojivý balzám obsahující hemagel napomáhá hojení jak drobných oděrek na polštářcích psích tlapek, tak při chronických poškozeních polštářků. Podporuje hojení, pečuje o polštářky psích tlapek a chrání je v mrazech či horkách.

355 Kč

Arpalit NEO hypoalergenní šampon 250 mlArpalit NEO hypoalergenní šampon 250 ml

Jemný šampon na mytí srsti kožešinových zvířat, s přídavkem elastinu a bambusového extraktu. Používá se pro ošetření psů, koček i jiných kožešinových zvířat se suchou, citlivou pokožkou se sklonem k alergickým reakcím. Jeho pH je neutrální.

119 Kč

ARPALIT Neo kondicionér s extraktem z TTO 250 mlARPALIT Neo kondicionér s extraktem z TTO 250 ml

Jemný kondicionér k ošetření srsti kožešinových zvířat po umytí s obsahem vitamínů, extraktu z listů čajovníku čínského, olivového oleje a elastinu.

119 Kč

Arpalit NEO šampon s extraktem z TTO 250 mlArpalit NEO šampon s extraktem z TTO 250 ml

Jemný šampón na mytí srsti kožešinových zvířat s vitamíny, s extraktem z listů čajovníku čínského, olivovým olejem a elastinem.

119 Kč

CANAVET mast na tlapky 100mlCANAVET mast na tlapky 100ml

Mast pro psy, kočky a jiná zvířata pro celoroční ošetření tlapek. V zimě tlapky trápí chlad, zmrazky a posypová sůl a v létě ostré povrchy, chemikálie a rozpálený asfalt. Mast svým mastným základem ochrání tlapky, drápky a drápkové lůžko.

97 Kč

CANAVET šampon pro psy antiparazit 250mlCANAVET šampon pro psy antiparazit 250ml

Šampon pro psy na dokonalé ošetření srsti dospělých psů. Antiparazitní přísada geraniol snižuje výskyt parazitů v srsti domácích zvířat. Geranil společně s citronovou trávou působí proti létajícímu hmyzu, blechám a klíšťatům.

97 Kč

CANAVET šampon pro štěňata antiparazit 250mlCANAVET šampon pro štěňata antiparazit 250ml

Šampon pro štěňata s jemným složením na dokonalé ošetření srsti dospělých štěňat. Antiparazitní přísada geraniol snižuje výskyt parazitů v srsti domácích zvířat. Geraniol společně s citronovou trávou působí proti létajícímu hmyzu, blechám a klíšťatům.

97 Kč

Foot protect emulze 100gFoot protect emulze 100g

Veterinární přípravek - emulze pro ochranu tlapek psů a koček. Je vhodná pro běžné používání i pro extrémní prostředí, jako je solný sněhový roztok nebo rozpálený asfalt.

234 Kč

FRONTLINE Pet Care Šampon na bílou srst 200mlFRONTLINE Pet Care Šampon na bílou srst 200ml

Šampon pro zvířecí mazlíčky - Obsahuje luminescin pro přirozený lesk a provitamin B5 pro dlouho trvající hydrataci.

224 Kč

No Stress Collar Cat 35cmNo Stress Collar Cat 35cm

Zklidňující obojek pro kočky obsahuje esenciální oleje, které mají na kočky nacházející se ve stavu stresu rušivý vliv, odvádí jejich pozornost od stresových faktorů. Obojek se doporučuje používat při návštěvách u lékaře, při bouřkách a ohňostrojích.

166 Kč

No Stress Collar Dog 65cmNo Stress Collar Dog 65cm

Zklidňující obojek pro psy obsahuje esenciální oleje, které mají na psy nacházející se ve stavu stresu rušivý vliv, odvádí jejich pozornost od stresových faktorů. Obojek se doporučuje používat při návštěvách u vet. lékaře, při bouřkách a ohňostrojích.

166 Kč

No Stress Spot On Dog 3x0.7mlNo Stress Spot On Dog 3x0.7ml

Přípravek ke snížení stresu a zklidnění psů. Beaphar No Stress Spot On je vhodný pro všechna plemena a věkové kategorie psů v případě nadměrného štěkání nebo kňučení v důsledku návštěvy veterináře, při cestování, bouřce, ohňostroji atd.

161 Kč

Otifree a.u.v.sol.1x60mlOtifree a.u.v.sol.1x60ml

206 Kč

Otivet 75ml roztok k čištění uší psů a kočekOtivet 75ml roztok k čištění uší psů a koček

Otivet slouží k čištění zevního zvukovodu psa a kočky. Rozpouští maz, nečistoty a snižuje tak počet baktérií a kvasinek ve zvukovodu. Působí protizánětlivě, zvláčňuje sliznici zvukovodu a nevysušuje ji.

242 Kč