Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Sirupy

Zde se vyskytují produkty od výrobců Krka, Terezia, Jamieson, Edenpharma, Urgo, Neofyt či Herbacos Recordati. Je možné zde najít sirup jedenácti vitamínu, sirup s hlívou ústřičnou, se šípkem a vitamínem C, s rakytníkem a další.

Hlíváček sirup s hlív.ústř.+rakyt.př.hruška 100mlHlíváček sirup s hlív.ústř.+rakyt.př.hruška 100ml

HLÍVÁČEK je sirup s pečlivě vybraným složením pouze z přírodních zdrojů. Obsahuje hlívu ústřičnou – Pleurotus ostreatus s účinnou látkou betaglukanem.

253 Kč

Hlíváček sirup s hlív.ústř.+rakyt.př.višeň 100mlHlíváček sirup s hlív.ústř.+rakyt.př.višeň 100ml

HLÍVÁČEK je sirup s pečlivě vybraným složením pouze z přírodních zdrojů. Obsahuje hlívu ústřičnou – Pleurotus ostreatus s účinnou látkou betaglukanem.

253 Kč

Immunotrofina d 200mlImmunotrofina d 200ml

Užívání přípravku IMMUNOTROFINA d® je vhodné v případě sníženého přísunu živin nebo zvýšené potřeby látek obsažených v tomto přípravku. Doplněk stravy IMMUNOTROFINA d® obsahuje vitamin D, arginin, beta-glukan, jód a vitaminy B.

302 Kč

LIPO-C-ASKOR - tekutý lipozomální vitamin C 136mlLIPO-C-ASKOR - tekutý lipozomální vitamin C 136ml

Doplněk stravy s obsahem acidum ascorbicum, extraktu ze šípků a s bioflavonoidy z citrusových plodů. Lipozomální technologie = nejúčinnější vstřebávání.

536 Kč

Lipovitamin C 250 mlLipovitamin C 250 ml

Doplněk stravy vhodný pro doplnění vitamínu C v organismu. Je vhodné jej užívat v období chřipek a nachlazení nebo při zvýšené zátěži organismu. Dále při infekcích horních cest dýchacích a obecně při oslabení organismu.

584 Kč

PEDIAKID 22 Vitamínů 125mlPEDIAKID 22 Vitamínů 125ml

Doporučuje se k doplnění vitaminů a minerálů pro správnou funkci organismu (energeticky metabolismus a makro živiny, imunitní a nervové systémy atd.).

118 Kč

PEDIAKID Vitamin D3 20mlPEDIAKID Vitamin D3 20ml

PEDIAKID Vitamin D3 poskytuje podporu kardiovaskulárnímu a imunitnímu systému a zároveň pomáhá vstřebávání vápníku, podporujícího zdraví kostí a zubů.

195 Kč

SAMBUCOL Immuno Forte Sirup + vit.C + zinek 120mlSAMBUCOL Immuno Forte Sirup + vit.C + zinek 120ml

Doplněk stravy, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Obsahuje antivirin. Klinicky testováno.

298 Kč

Walmark Marťánci Imuno FORTE Sirup 150mlWalmark Marťánci Imuno FORTE Sirup 150ml

Sirup je vhodný užívat pro akutní podporu imunity zejména v obdobích zvýšeného výskytu nachlazení, v průběhu rekonvalescence, v případě fyzické či duševní únavy nebo zátěže.

206 Kč