Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Pulvis, granule

V této sekci se nacházejí produkty od výrobců NP, Weleda, MBM, Intact, Hermes Pharma, NP, Vitar a Unions. Zde se vyskytují Celaskon granule rychle rozpustné v ústech, Rital vitamín C, bonbony z hroznového cukru, podpůrný vápník a křemík.

Muscoaktiv Stop křečím Rapid 20 sáčkůMuscoaktiv Stop křečím Rapid 20 sáčků

Muscoaktiv Rapid je vitaminový přípravek s hořčíkem se speciálně sestaveným složením. Draslík, vitamin E, hořčík a vitamin B6 mají pozitivní vliv na správnou činnost svalů.

157 Kč

Uniospharma Vitamin C v prášku 100gUniospharma Vitamin C v prášku 100g

Vitamin C je potřebný pro metabolismus aminokyselin. Dále se podílí na syntéze kolagenu, podporuje nervový a imunitní systém. Zvyšuje odolnost organismu proti infekcím a únavě, obzvláště v jarních a zimních měsících.

135 Kč

Vitamin B12 Direct 20 sáčků Doppel HerzVitamin B12 Direct 20 sáčků Doppel Herz

Vitamin B12 DIRECT s příchutí pomeranče a granátového jablka ve formě mikropeletek. Ideální na cesty nebo při potížích s polykáním tablet. Výborná chuť a mimořádně lehké užívání bez zapíjení. Bez laktózy a bez lepku. Vegetarianský nebo veganský výrobek.

164 Kč

Vitar Vitamin C 300mg+rakytník+zinek sáčky 20x2gVitar Vitamin C 300mg+rakytník+zinek sáčky 20x2g

Moderní doplněk stravy s obsahem vitaminu C, rakytníku a zinku ve formě sypké směsi v praktických jednorázových sáčcích, které umožňují vysoce komfortní užívání bez nutnosti zapíjení. Přípravek je vhodným doplňkem pro posílení imunity.

128 Kč

Vitar Vitamin C plv.100gVitar Vitamin C plv.100g

Dóza obsahuje 100 g vitaminu C (kyseliny askorbové) v nejčistší formě v lékopisné kvalitě.

109 Kč