Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

minerální vody

Bílinská kyselka 1lBílinská kyselka 1l

Přírodní, velmi silně mineralizovaná uhličitá minerální voda se zvýšeným obsahem fluoridů a lithia z přírodního léčivého zdroje.

21 Kč

Kojenecká voda AQUA ANNA 1.5 litruKojenecká voda AQUA ANNA 1.5 litru

Kojenecká voda určená k přímé spotřebě a přípravě kojenecké stravy i bez tepelné úpravy. Ve srovnání s ostatními vodami na našem trhu lze podtrhnout její minimální obsah sodíku (méně než 1mg/litr) a optimální celkovou mineralizaci 320 mg/litr.

15 Kč

KUBÍK Waterrr pramenitá voda 0.5l PETKUBÍK Waterrr pramenitá voda 0.5l PET

Pramenitá voda nesycená, upravená. Balená v ochranné atmosféře dusíku. Vhodná pro přípravu stravy s nízkým obsahem sodíku.Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem. Množství celkových rozpuštěných látek: 124 mg/l.

14 Kč

Rudolfův pramen mariánskolázeňský 500mlRudolfův pramen mariánskolázeňský 500ml

Legendární mariánskolázeňská kyselka silně mineralizovaná, se zvýšeným obsahem kyseliny křemičité a železa. Studená, hypotonická, typu HCO3-CaMg. Sedimentace na dně láhve je přírodní jev. Dávkování: 200-500 ml denně, pokud lékař neurčí jinak.

27 Kč

Šaratica 0.5lŠaratica 0.5l

Přírodní minerální voda z výtěžku přírodního léčivého zdroje Šaratica. Její účinky, především projímavé, jsou známy již více než sto let a to nejen u nás ale i ve Francii, Rakousku či Německu.

33 Kč