Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

směs

Adventní kalendář POEX 492gAdventní kalendář POEX 492g

Adventní kalendář, který obsahuje směs ořechů - mandle, lískové ořechy, arašídy, pistácie, kešu a směs ovocných plodů - rozinky, marcipán, kokos, ananas, klikva, mango, papája.

299 Kč

Allnature směs svačinka Fit 60 gAllnature směs svačinka Fit 60 g

Svačinka plná dobrot pro ty, kdo potřebují doplnit energii. Oříšky, sušené plody a semínka plná minerálů a vitamínů vám rychle dodají chuť do života bez únavy.

46 Kč

Allnature směs svačinka Mlsoun 60 gAllnature směs svačinka Mlsoun 60 g

Svačinka plná dobrot pro ty, kdo rádi zdravě mlsají. S hrstí oříšků a sušených plodů dodáte tělu potřebné minerály i vitamíny. A můžete mlsat bez výčitek.

46 Kč

Allnature směs svačinka Sport 60 gAllnature směs svačinka Sport 60 g

Svačinka plná dobrot pro ty, kdo chtějí být ve formě. Oříšky a sušené plody dodají koncentrovanou energii nezbytnou ke špičkovým výkonům i k protažení těla po dni v kanceláři.

46 Kč

Allnature směs svačinka Student 60 gAllnature směs svačinka Student 60 g

Svačinka plná dobrot pro každého, kdo chce duševně pracovat na plný výkon. S hrstí oříšků a sušených plodů dodáte tělu potřebné minerály i vitamíny. A můžete mlsat bez výčitek.

46 Kč

Dárková sada dóz Trimix 1000gDárková sada dóz Trimix 1000g

Směs TRIMIX krabička - obsahuje 3 dózy výrobků - směs ovoce 300g, směs dražé 400g a směs ořechů 300g.

379 Kč

Choco Exclusive MLSNÝ BALÍČEK 600gChoco Exclusive MLSNÝ BALÍČEK 600g

Směs arašídů a kokosových kostek v mléčné čokoládě (34 %), ananasových kostek a plodů klikvy velkoplodé v hořké čokoládě (34 %), mandlí v bílé a mléčné čokoládě s kávou (16 %) a mandlí v bílé čokoládě (16 %).

180 Kč

Kukuřičné křupky naturál 60gKukuřičné křupky naturál 60g

Potravinový doplněk pro bezlepkovou dietu. Vhodné pro děti místo piškotů - vzhled, barva, vůně, chuť - oválná nabobtnalá křehká, světlé žlutá, extrudovaná, nevýrazná kukuřičná.

26 Kč

Lněné semínko 250gLněné semínko 250g

Len hnědý loupaný. Olejnatá semena. Výrobek je složen z loupaných semen lnu. Vyrobeno v České republice.

22 Kč

Müsli srdcem Belgi.čokoláda&Brusinky 350g TOPNATURMüsli srdcem Belgi.čokoláda&Brusinky 350g TOPNATUR

Spékané Müsli srdcem bez palmového oleje a konzervantů, ale zato plné ovoce a doplněné kvalitní belgickou čokoládou, které vám dodá energii na celý den. Chuť spékaného müsli jsme dochutili plátky kokosu a kakaovým máslem pro ještě výraznější chuť.

82 Kč

Müsli srdcem Jablko&Skořice 350g TOPNATURMüsli srdcem Jablko&Skořice 350g TOPNATUR

Spékané Müsli srdcem bez palmového oleje a konzervantů, s jablíčkem, skořicí a spoustou oříšků, semínek a ovoce, které vám dodá energii na celý den. Müsli Jablko&Skořice s ovesnými vločkami, velkými kousky jablek a provoněné skořicí.

95 Kč

Müsli srdcem Ořechové 350g TOPNATURMüsli srdcem Ořechové 350g TOPNATUR

Spékané Müsli srdcem bez palmového oleje a konzervantů, ale zato plné ořechů a doplněné kokosem, které vám dodá energii na celý den. Ořechové müsli s ovesnými vločkami a směsí oříšků (jádra kešu ořechů, lískové oříšky, pekanové ořechy, jádra mandlí).

96 Kč

Müsli srdcem Paleo&Kokos 350g TOPNATURMüsli srdcem Paleo&Kokos 350g TOPNATUR

Spékané Müsli srdcem bez palmového oleje a konzervantů, ale zato plné ořechů a doplněné kokosem, které vám dodá energii na celý den. Bezlepkové Paleo&Kokos je müsli bez vloček a cukru, pouze ze směsi oříšků a semínek.

120 Kč

Musli srdíčka křupavá s čokoládou 50 gMusli srdíčka křupavá s čokoládou 50 g

Rozkošně maličká cereální srdíčka s betaglukany. Müsli srdíčka pro vás vyrábíme unikátní technologií výroby. Jsou vhodné jako svačinka pro dospělé i děti.

14 Kč

Směs veverka 750gSměs veverka 750g

Směs skořápkových plodů a rozinek obsahuje v různém poměru loupané arašídy, mandle, kešu ořechy, lískové ořechy, pekanové ořechy a rozinky.

241 Kč