Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Sirupy

Zde je možné si zakoupit produkty ve formě sirupů, které podpoří imunitní systém a dodá mu mnoho potřebných výživových vitamínů. Je možné nakupovat produkty od výrobce Krochmalny a Specchiasol.

Koloidní horčík + vitamín C 300mlKoloidní horčík + vitamín C 300ml

Hořčík ve formě mikročástic je vhodný pro správný rozvoj a fungování organismu. Díky své tekuté formě a vitamínu C je velmi dobře vstřebatelný, v násobně větších dávkách než například hořčík ve formě tablet.

240 Kč

Koloidní jod 300mlKoloidní jod 300ml

Koloidní jód ve formě mikročástic je nezbytný pro správný rozvoj a fungování organismu. Díky své tekuté formě je velmi dobře vstřebatelný. Pravidelný příjem jódu se doporučuje zvláště v případě těhotných a kojících žen.

197 Kč

Koloidní měď + vitamín C 300mlKoloidní měď + vitamín C 300ml

Měď ve formě mikročástic je nezbytná pro správný rozvoj a fungování organismu. Díky své tekuté formě a vitamínu C je přípravek velmi dobře vstřebatelný. Měď přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání a přenosu železa v těle.

197 Kč

Koloidní minerály Pharma Activ 300mlKoloidní minerály Pharma Activ 300ml

Koloidní minerály jsou směsí makro a mikročástic minerálů, které organismus potřebuje ke správnému fungování. Díky své tekuté formě jsou velmi dobře vstřebávány, z 98% tj. až ve dvacet krát větších dávkách než minerály v podobě kovů.

304 Kč

Koloidní zinek + vitamín C 300mlKoloidní zinek + vitamín C 300ml

Koloidní zinek ve formě mikročástic je nezbytný pro správný rozvoj a fungování organismu. Díky své tekuté formě a vitamínu C je velmi dobře vstřebatelný.

218 Kč

Koloidní železo + vitamín C 300mlKoloidní železo + vitamín C 300ml

Koloidní železo ve formě mikročástic je nezbytné pro správný rozvoj a fungování organismu. Díky své tekuté formě a vitamínu C, který zvyšuje vstřebávání železa, je velmi dobře vstřebatelné.

218 Kč

Salus Floradix Magnesium 250mlSalus Floradix Magnesium 250ml

Přispívá k normální funkci svalů, nervové soustavy a udržení normálního stavu kostí a zubů. Přírodní výrobek bez alkoholu, konzervačních látek a barviv.

302 Kč