Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Dietetika

Zde se nacházejí produkty nazvané dietetika, které nabízí výrobci jako je Nestle, Dr Statek, Nutricia, Sciotec, NTC a mnoho dalších.

Diarino ORS 10 sáčkůDiarino ORS 10 sáčků

Diarino ORS je potravina pro zvláštní lékařské účely určená k dietnímu postupu při mírném až středně těžkém akutním průjmu a k dosažená rehydratace organismu.

182 Kč

DietLine Celozrnný žitný chléb 2ks/40gDietLine Celozrnný žitný chléb 2ks/40g

Potravina určená pro zvláštní výživu. Potravina pro diety s omezeným množstvím energie určené pro snižování tělesné hmotnosti.

6 Kč

Ensure Plus Creme banánová příchuť 4x125gEnsure Plus Creme banánová příchuť 4x125g

Ensure Plus Creme banánová příchuť je potravina určena pro řízenou dietní výživu při podvýživě nebo riziku vzniku podvýživy související s onemocněním a při poruchách polykání (dysfagii).

168 Kč

Ensure Plus Creme čokoládová příchuť 4x125gEnsure Plus Creme čokoládová příchuť 4x125g

Ensure Plus Creme čokoládová příchuť je potravina určena pro řízenou dietní výživu při podvýživě nebo riziku vzniku podvýživy související s onemocněním a při poruchách polykání (dysfagii).

168 Kč

Ensure Plus Creme vanilková příchuť 4x125gEnsure Plus Creme vanilková příchuť 4x125g

Ensure Plus Creme vanilková příchuť je potravina určena pro řízenou dietní výživu při podvýživě nebo riziku vzniku podvýživy související s onemocněním a při poruchách polykání (dysfagii).

168 Kč

Fresubin Energy Drink - balíček 5+1Fresubin Energy Drink - balíček 5+1

Balíček Fresubin energy drink 5 + 1 navíc = mix všech příchutí. Nutričně kompletní výživa s vysokou energetickou hodnotou 1,5 kcal/ml určená k popíjení.

221 Kč

Fresubin Protein Energy Drink 200ml 5+1Fresubin Protein Energy Drink 200ml 5+1

Nutričně kompletní vysokokalorická (1,5 kcal/ml), vysokobílkovinová (27 % energetické hodnoty) perorální (k podání ústy) výživa bez vlákniny*. S nízkým obsahem laktózy, klinicky bez lepku.

255 Kč

Nutrison Advanced Diason 1000mlNutrison Advanced Diason 1000ml

Nutričně kompletní tekutá sondová výživa, k přímé spotřebě, s vlákninou. Bez mléčné bílkoviny. Bez lepku. Bez laktózy. Sterilovaná. Určeno k dietnímu postupu při podvýživě související s onemocněním u pacientů s diabetem a hyperglykémií.

317 Kč

Nutrison Advanced Protison 500ml NOVÝNutrison Advanced Protison 500ml NOVÝ

Nutričně kompletní tekutá výživa s vysokým obsahem bílkovin. S vlákninou. Potravina pro zvláštní lékařské účely. Pro řízenou dietní výživu při podvýživě související s nemocí u pacientů ve stresovém metabolismu.

313 Kč

Nutrison Protein Intense 500mlNutrison Protein Intense 500ml

Nutričně kompletní tekutá výživa s vysokým obsahem bílkovin. Neobsahuje vlákninu. Potravina pro zvláštní lékařské účely. Pro řízenou dietní výživu při podvýživě související s nemocí u kriticky nemocných pacientů.

357 Kč

Peptamen Intense 12x500mlPeptamen Intense 12x500ml

Potravina pro zvláštní lékařské účely. Nutričně kompletní tekutá peptidová enterální výživa s vysokým obsahem syrovátkových bílkovin a nízkým obsahem sacharidů.

3 546 Kč

Salovum 25x4gSalovum 25x4g

Salovum® je nutričně nekompletní dietní potravina na bázi speciálního sprejově sušeného vaječného žloutku ve formě prášku (B221®) bez přídatných látek. Obsahuje vysoké množství bílkoviny označované jako Antisekreční faktor (AF).

4 335 Kč

SPC-Flakes 450gSPC-Flakes 450g

SPC-Flakes® je nutričně nekompletní dietní potravina na bázi speciálně zpracovaného ovsa bez přídatných látek. SPC-Flakes aktivují tvorbu bílkoviny označované jako Antisekreční faktor.

584 Kč

VIVOMIXX por.plv.sol.10x4.4 gVIVOMIXX por.plv.sol.10x4.4 g

Probiotikum pro zvláštní lékařské účely. Přípravek napomáhá řízení výživy pacientů s ulcerozní kolitidou, syndromem dráždivého tračníku, ileálním pouchem nebo průjmy různé etiologie (včetně průjmů po radioterapii).

501 Kč