Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

kaše

Hami kaše obilná krupicová s ovocem neml. 180g 6MHami kaše obilná krupicová s ovocem neml. 180g 6M

Potravina pro obilnou výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 6. měsíce. Neobsahuje kravské mléko.

50 Kč

Hami kaše rýžová neml. 180g 4MHami kaše rýžová neml. 180g 4M

Potravina pro obilnou výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce. S vitamínem B1 pro správné fungování nervového systému - Neobsahuje kravské mléko - Vhodná k širokému použití.

50 Kč

Hami kaše rýžová s banány neml. 180g 4MHami kaše rýžová s banány neml. 180g 4M

Potravina pro obilnou výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce. Neobsahuje kravské mléko.

50 Kč

HiPP KAŠE OBILNÁ BIO 100% kukuřičná 200gHiPP KAŠE OBILNÁ BIO 100% kukuřičná 200g

HiPP BIO První obilná kaše - 100% kukuřičná je vhodná pro kojence od ukončeného 4. měsíce. Obsahuje hodnotné a snadno stravitelné BIO obiloviny. Výrobek je v BIO kvalitě. Bez lepku, bez mléčné složky.

85 Kč

HiPP KAŠE OBILNÁ BIO 100% ovesná 200gHiPP KAŠE OBILNÁ BIO 100% ovesná 200g

HiPP BIO První obilná kaše 100% ovesná bez obsahu přidaného cukru a mléka představuje ideální první lžičku při zavádění lepku do jídelníčku vašeho miminka. Vhodná od ukončeného 4. měsíce.

86 Kč

HiPP KAŠE OBILNÁ BIO kukuřičná 200gHiPP KAŠE OBILNÁ BIO kukuřičná 200g

HiPP BIO Obilná kaše Kukuřičná, pro kojence od ukončeného 4. měsíce. Neobsahuje mléčné složky. Výrobek je v BIO kvalitě.

84 Kč

HiPP KAŠE OBILNÁ BIO rýžová 350gHiPP KAŠE OBILNÁ BIO rýžová 350g

BIO obilná nemléčná kaše s rýžovými vločkami je určena pro zvláštní výživu kojenců od ukončeného 4. měsíce. Vhodná jako HA kaše. Připravit ji můžete s mléčnou kojeneckou výživou, jako nemléčnou kaši s ovocem nebo s polovičním mlékem.

128 Kč

KUBÍK baby kapsička jabl-ban-rýžová krupice 120gKUBÍK baby kapsička jabl-ban-rýžová krupice 120g

Hustý ovocno-obilný příkrm pro kojence a malé děti od dokončeného 4. měsíce. Pasterováno. Vyrobeno zčásti z koncentrátu. Neobsahuje lepek.

20 Kč

NESTLÉ Mléčná kaše pšen-ovesná Jablko-Švestka 250gNESTLÉ Mléčná kaše pšen-ovesná Jablko-Švestka 250g

NESTLÉ Nature´s Selection mléčná obilná kaše Jablko – švestka je vyrobena z pečlivě vybraných obilovin, pšenice a ovsa. Kaše je vhodná pro kojence od ukončeného 6. měsíce.

NESTLÉ Mléčná kaše pšenično-ovesná 250gNESTLÉ Mléčná kaše pšenično-ovesná 250g

NESTLÉ Nature´s Selection mléčná kaše pšenično - ovesná je vyrobena z pečlivě vybraných obilovin, pšenice a ovsa. Kaše je vhodná pro kojence od ukončeného 4. měsíce.

101 Kč

NESTLÉ Nemléčná kaše osmizrnná 250gNESTLÉ Nemléčná kaše osmizrnná 250g

Obilný instantní příkrm pro děti od ukončeného 6. měsíce. Nestlé Osmizrnná kaše je plně vyvážená strava pro děti, kdy mateřské mléko či náhradní mléčná výživa již nemusí zcela pokrýt energetické nároky rychle rostoucího kojence.

99 Kč

NESTLÉ Sinlac 500gNESTLÉ Sinlac 500g

Sinlac speciální obilný příkrm - instantní rýžová kaše s korobovou moukou, vhodná jako doplněk výživy při nesnášenlivosti bílkovin kravského mléka a sojových bílkovin. S obsahem přátelských bakterií Bifidus BL. Od ukončeného 4. měsíce věku dítěte.

195 Kč

Sunárek kašička banán a jahoda 120gSunárek kašička banán a jahoda 120g

Sunárek kašička s cereáliemi, banány a jahodami, pro děti od dokončeného 6.měsíce. Bez přídavku cukrů (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry), bez konzervačních látek (podle zákona). Zdroj železa, vápníku a zinku.

37 Kč

Sunárek kašička hruška a meruňka 120gSunárek kašička hruška a meruňka 120g

Sunárek kašička s cereáliemi, hruškami a meruňkami, pro děti od dokončeného 6. měsíce. Bez přídavku cukrů (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry), bez konzervantů (podle zákona). Zdroj železa, vápníku a zinku.

37 Kč

Sunárek kašička jablko a broskev 120gSunárek kašička jablko a broskev 120g

Sunárek kašička s cereáliemi, jablky a broskvemi pro děti od dokončeného 6.měsíce. Zdroj železa, vápníku a zinku, bez přídavku cukrů (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry). Bez konzervačních látek.

37 Kč