Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

dezerty

Hami Keksíky dětské sušenky 180g 6MHami Keksíky dětské sušenky 180g 6M

Hami Keksíky dětské sušenky ze 6 druhů obilovin, s vápníkem, železem a vitamíny skupiny B, které snadno se rozpouští.

63 Kč

Hami Safari dětské sušenky 180g 6MHami Safari dětské sušenky 180g 6M

Dětské sušenky s 6 druhy obilnin, určené pro děti od 6. měsíce věku. Potravina pro zvláštní výživu pro kojence a malé děti.

60 Kč

Hami svačinka jablka s piškoty 190g 6MHami svačinka jablka s piškoty 190g 6M

Sterilovaný ovocnoobilný příkrm jemné konzistence, určený pro nejmenší děti - od ukončeného 6. měsíce. Příkrm Jablka s piškoty je vyroben z vysoce kvalitních surovin, bez konzervantů.

33 Kč

HiPP OPLATKA BIO Banán-Jablko-Maliny 23gHiPP OPLATKA BIO Banán-Jablko-Maliny 23g

BIO ovocná oplatka HiPP je ideální svačina mezi hlavními jídly, protože je bez přídavku cukru, má šťavnatou ovocnou chuť a obsahuje hodnotnou vlákninu ze sušeného ovoce a z obilovin. Slazeno ovocem. Vhodné pro děti od ukončeného 1. roku.

32 Kč

HiPP OV&CEREAL BIO Jabl.a banány s děts.keksy 190gHiPP OV&CEREAL BIO Jabl.a banány s děts.keksy 190g

Fruit & Cereals Jablka a banány s dětskými keksy je ovocno-obilný příkrm v BIO kvalitě vhodný pro děti od ukončeného 4. měsíce. Bez přídavku cukrů (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry). Obsahuje lepek.

53 Kč

HiPP SUŠENKY BIO Dětské jablečné keksy 150gHiPP SUŠENKY BIO Dětské jablečné keksy 150g

Ovocní jableční sloníci jsou v BIO kvalitě a bez přídavku cukru. Díky vyváženému ovocnému složení s obsahem nejlepších BIO obilovin dětem chutnají a jsou vhodné ke konzumaci kdykoliv během dne nebo na cestách – jako veselá svačinka.

73 Kč

HiPP SUŠENKY BIO Jablečné rýžové oplatky 30gHiPP SUŠENKY BIO Jablečné rýžové oplatky 30g

HiPP Jablečné rýžové oplatky jsou vyrobeny z pufované BIO rýže a obsahují navíc BIO jablečnou šťávu. Jsou lehce stravitelné a zcela bez přídavku cukrů – jemně sladkou příchuť dodává BIO jablečná šťáva. Malý kulatý tvar je ideální pro dětské ruce.

57 Kč

NESTLÉ Baby sušenky 2x90gNESTLÉ Baby sušenky 2x90g

Sušenky ve tvaru tyčinky pro lepší uchopení jsou vhodné pro děti od ukončeného 6.měsíce. Jsou ideální svačinkou pro období, kdy děťátko začíná lézt, poznává nové tvary a dokáže již jídlo uchopit do svých rukou.Obohaceny o 7 vitamínů, vápník a železo.

64 Kč

NESTLÉ Junior Máslové sušenky 180gNESTLÉ Junior Máslové sušenky 180g

Nestlé Junior Máslové sušenky jsou ideální svačinkou pro děti od ukončeného 1 roku věku dítěte. Sušenky obsahují vitamíny, železo, vápník a stopové prvky, které jsou klíčové pro růst a vývoj dětského organismu..

64 Kč

NESTLÉ Yogo Dessert kakaový 4x100gNESTLÉ Yogo Dessert kakaový 4x100g

Nestlé Yogo kakaový Dessert je mléčný dezert s kakaovou příchutí vhodný pro děti od ukončeného 8. měsíce.

81 Kč

NESTLÉ Yogo Dessert vanilkový 4x100gNESTLÉ Yogo Dessert vanilkový 4x100g

Nestlé Baby Dessert vanilkový je mléčný dezert s vanilkovou příchutí vhodný pro děti od ukončeného 8.

81 Kč

Sunar BIO křupky Mrkvová kolečka 45gSunar BIO křupky Mrkvová kolečka 45g

Extrudované, BIO kukuřično-mrkvové křupky pro obilnou výživu malých dětí, od ukončeného 12.měsíce. Bez lepku, bez přidaného cukru a soli.

48 Kč

Sunar dětský snack jablkové prstýnky 50gSunar dětský snack jablkové prstýnky 50g

Jablečné prstýnky z kukuřice a rýže pro první zoubky. Pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od dokončeného 12. měsíce věku. Přirozená chuť - Vybrané cereálie - Přírodní suroviny - Vitaminy a vápník. Extrudovaný výrobek.

32 Kč

Sunar dětský snack jahodová srdíčka 50gSunar dětský snack jahodová srdíčka 50g

Jahodová srdíčka z kukuřice a rýže pro první zoubky. Pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od dokončeného 12. měsíce věku. Přirozená chuť - Vybrané cereálie - Přírodní suroviny - Vitaminy a vápník. Extrudovaný výrobek.

32 Kč

Sunar písmenkové sušenky 150gSunar písmenkové sušenky 150g

Sunar písmenkové sušenky pro první zoubky - Potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 12. měsíce. Skvělé obohacení jídelníčku malých dětí. Jemná chuť. Vybrané cereálie. Vitaminy a vápník. Bez konzervantů.

51 Kč

Sunar sušenky s banány 175gSunar sušenky s banány 175g

Sunar sušenky s banány jsou skvělým obohacením jídelníčku malých dětí. Díky svým tvarům a lahodné jemné chuti jsou chutnou svačinkou pro první zoubky a veselé křupání. Určeno pro děti od dokončeného 6. měsíce věku.

51 Kč

Sunar vanilkové sušenky 175gSunar vanilkové sušenky 175g

Sunar vanilkové sušenky jsou skvělým obohacením jídelníčku malých dětí. Díky svým tvarům a lahodné jemné chuti jsou chutnou svačinkou pro první zoubky a veselé křupání. Určeno pro děti od dokončeného 6. měsíce věku.

51 Kč