Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Ženské problémy

Zde se vyskytují produkty řešící ženské problémy a neduhy. Vybírat je možné produkty od výrobců Medicom, Stada, Bayer, Merckle a mnoho jiných

Canesten Gyn 1 den vag.tbl.1x500mgCanesten Gyn 1 den vag.tbl.1x500mg

Používá k léčbě gynekologických zánětů způsobených houbovitými mikroorganizmy, kvasinkami a plísněmi. Působí proti Trichomonas vaginalis, infekcím pochvy způsobeným grampozitivními mikroby (Bacteroides, Gardnerella vaginalis). Čtěte podrobně příbalový leták.

223 Kč

Canesten Gyn 6 dní crm.vag.1x35gm+apl.Canesten Gyn 6 dní crm.vag.1x35gm+apl.

Používá se ke kombinované léčbě gynekologických zánětů způsobených houbovitými mikroorganizmy, kvasinkami a plísněmi. Působí proti Trichomonas vaginalis, infekcím pochvy způsobeným grampozitivními mikroby (Bacteroides, Gardnerella vaginalis). Čtěte podrobně příbalový leták.

188 Kč

Canesten Gyn Combi Pack vag.tbl.1+drm.crm.20gmCanesten Gyn Combi Pack vag.tbl.1+drm.crm.20gm

Používá se k léčbě gynekologických zánětů způsobených houbovitými mikroorganizmy, kvasinkami a plísněmi. Působí proti Trichomonas vaginalis, infekcím pochvy způsobeným grampozitivními mikroby (Bacteroides, Gardnerella vaginalis). Čtěte podrobně příbalový leták.

257 Kč

Clotrimazol AL 100 tbl.vag.6x100mg+apl.Clotrimazol AL 100 tbl.vag.6x100mg+apl.

Klotrimazol, léčivá látka přípravku Clotrimazol AL 100, je širokospektré antimykotikum, což je látka, která zabraňuje růstu a množení buněk houbovitých mikroorganismů, např. kvasinek, plísní a řady dalších, stejně jako některých bakterií. Čtěte podrobně příbalový leták.

86 Kč

Clotrimazol AL 200 tbl.vag.3x200mg+apl.Clotrimazol AL 200 tbl.vag.3x200mg+apl.

Vaginální výtok vyvolaný mykotickou infekcí (často Candidou), zánět pochvy vyvolaný plísněmi a/nebo Trichomonas (pouze jako pomocná léčba při současně probíhající mykotické infekci), superinfekce způsobené bakteriemi citlivými na klotrimazol. Čtěte podrobně příbalový leták.

86 Kč

Fermalac vaginal.cps.vag.10Fermalac vaginal.cps.vag.10

Fermalac Vaginal se používá k obnovení normálních bakteriálních poměrů v pochvě. Čtěte podrobně příbalový leták.

255 Kč

Gyno-Pevaryl 150mg sup.3x150mgGyno-Pevaryl 150mg sup.3x150mg

Gyno-Pevaryl jsou vaginální čípky, které obsahují ekonazol-nitrát - potlačuje a zastavuje množení kvasinek a plísní, které mohou vyvolávat onemocnění ženského pohlavního ústrojí (zevních rodidel a pochvy) a zánět předkožky žaludu u mužů. Čtěte podrobně příbalový leták.

151 Kč

Gyno-Pevaryl Combipack150mg+10mg crm+vag.glb.3+15gGyno-Pevaryl Combipack150mg+10mg crm+vag.glb.3+15g

Gyno-Pevaryl Combipack jsou vaginální čípky a krém, které obsahují ekonazol-nitrát - potlačuje a zastavuje množení kvasinek a plísní, které mohou vyvolávat onemocnění ženského pohlavního ústrojí (zevních rodidel a pochvy) a zánět předkožky žaludu u m. Čtěte podrobně příbalový leták.

212 Kč

Jenamazol 2% vag.crm.20g+aplik.Jenamazol 2% vag.crm.20g+aplik.

Přípravek je určen na vaginální mykózy nebo záněty pochvy, poševní výtok podmíněný kvasinkovou infekcí, zánět vulvy či žaludu atd. Čtěte podrobně příbalový leták.

122 Kč

Rosalgin Easy 140mg vag.sol.5x140mlRosalgin Easy 140mg vag.sol.5x140ml

Rosalgin Easy je vaginální roztok, který je určen k výplachům pochvy a oplachům zevních rodidel při zánětlivých onemocněních ženského pohlavního ústrojí a k běžné ženské hygieně. Čtěte podrobně příbalový leták.

295 Kč

Rosalgin vag.gra.sol. 6x0.5gRosalgin vag.gra.sol. 6x0.5g

Rosalgin jsou granule pro přípravu vaginálního roztoku, který se používá k výplachům pochvy a oplachům zevních rodidel při zánětlivých onemocněních ženského pohlavního ústrojí a k běžné ženské hygieně. Aplikuje se pomocí Rosalgin irigátoru. Čtěte podrobně příbalový leták.

153 Kč

Rosalgin vag.gra.sol.10x0.5gRosalgin vag.gra.sol.10x0.5g

Rosalgin je určen k léčbě zánětlivých projevů pochvy, děložního hrdla a zevní části ženského pohlavního ústrojí, které jsou mikrobiálního, chemického i fyzikálního původu. Čtěte podrobně příbalový leták.

240 Kč

Rosalgin vag.plv.sol.10x0.5gRosalgin vag.plv.sol.10x0.5g

Přípravek je určen k léčbě zánětlivých projevů pochvy, děložního hrdla a zevní části ženského pohlavního ústrojí. Čtěte podrobně příbalový leták.

258 Kč

Rosalgin vag.plv.sol.6x0.5gRosalgin vag.plv.sol.6x0.5g

Přípravek je určen k léčbě zánětlivých projevů pochvy, děložního hrdla a zevní části ženského pohlavního ústrojí. Čtěte podrobně příbalový leták.

164 Kč