Zdraví nás baví
DIOCHI produkty

speciality

Camilia por.sol.mdc.10x1mlCamilia por.sol.mdc.10x1ml

CAMILIA je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii ke zmírnění potíží spojených s růstem zubů u kojenců a batolat, jako jsou např. bolesti při prořezávání zubů, podrážděnost, červené tváře a průjem. Čtěte podrobně příbalový leták.

180 Kč

Cocculine tbl.slg.30Cocculine tbl.slg.30

COCCULINE je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii: 1. k prevenci a léčbě kinetózy při cestování dopravními prostředky (auto, vlak, letadlo, loď), 2. k léčbě nauzey a zvracení bez horečky. Čtěte podrobně příbalový leták.

134 Kč

Coryzalia tbl.obd.40Coryzalia tbl.obd.40

CORYZALIA je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k léčbě rýmy a nachlazení, které se projevují např. výtokem z nosu, kýcháním, pocitem ucpaného nosu a slzením. Čtěte podrobně příbalový leták.

148 Kč

Drosetux Neo sir.1x150mlDrosetux Neo sir.1x150ml

DROSETUX NEO je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k léčbě suchého kašle, dráždivého kašle nebo jiných forem neproduktivního kašle. Čtěte podrobně příbalový leták.

180 Kč

Gastrocynésine tbl.slg.60Gastrocynésine tbl.slg.60

GASTROCYNÉSINE je homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. Čtěte podrobně příbalový leták.

158 Kč

Homeovox tbl.slg.60Homeovox tbl.slg.60

HOMEOVOX je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k léčbě potíží s hlasem, jako je např. ztráta hlasu, chrapot nebo únava hlasivek. Čtěte podrobně příbalový leták.

163 Kč

Oscillococcinum gra.30x1gOscillococcinum gra.30x1g

OSCILLOCOCCINUM je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k prevenci a léčbě chřipkových stavů, jako jsou např. horečka, zimnice, bolest hlavy, únava a bolesti svalů. Čtěte podrobně příbalový leták.

589 Kč647 Kč

Oscillococcinum gra.6x1gOscillococcinum gra.6x1g

OSCILLOCOCCINUM je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k prevenci a léčbě chřipkových stavů, jako jsou např. horečka, zimnice, bolest hlavy, únava a bolesti svalů. Čtěte podrobně příbalový leták.

207 Kč

Oscillococcinum por.gra.6x1gOscillococcinum por.gra.6x1g

Homeopatická specialita výrobcem doporučená na prevenci a léčbu chřipky (viz Materia Medica Homeopatica). Čtěte podrobně příbalový leták.

207 Kč

Paragrippe tbl.slg.60Paragrippe tbl.slg.60

PARAGRIPPE je homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. Čtěte podrobně příbalový leták.

149 Kč

Sédatif PC tbl.slg.90Sédatif PC tbl.slg.90

SÉDATIF PC je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k léčbě úzkosti a emočního napětí, které se projevují např. neklidem, nervozitou, podrážděností a poruchami koncentrace, a k léčbě lehkých poruch spánku. Čtěte podrobně příbalový leták.

241 Kč