Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Kondicionéry

Australian Bodycare Hair Care 250mlAustralian Bodycare Hair Care 250ml

Vyživující kondicionér s přírodním australským olejem Tea Tree. Kondicionér obsahuje aktivní složky, které osvěžují a stimulují vlasy a pokožku hlavy.

211 Kč

Biotter Kondicionér s arganovým olejem 250mlBiotter Kondicionér s arganovým olejem 250ml

Kondicionér na vlasy díky složení obohacenému o arganový olej zajistí vlasům ideální a dlouhotrvající hydrataci. Díky obsahu cenných složek: pšeničná bílkovina, keratin, vitamín E, panthenol a aloe vera hloubkově zregeneruje a posílí vlasy.

128 Kč

Biotter kondicionér s organic.makadam.olejem 250mlBiotter kondicionér s organic.makadam.olejem 250ml

Kondicionér na vlasy s organickým makadamovým olejem a vitamínem E obnovuje přirozenou strukturu vlasů a upravuje jejich kondici. Obsahuje inovativní komplex složek, který chrání vlasy před ztrátou vody, díky čemuž jsou lesklé, měkké a vypadají zdravě.

128 Kč

Biotter kondicionér s organic.olej.z opuncie 250mlBiotter kondicionér s organic.olej.z opuncie 250ml

Kondicionér na vlasy s organickým olejem ze semen opuncie efektivně posiluje strukturu tenkých a jemných vlasů. Kondicionér upravuje kondici vlasů a chrání je před působením škodlivých vnějších vlivů. Dodává vlasům lesk, měkkost a jemnost.

128 Kč

DUCRAY Anaphase+ kondicionér-vypad.vlasů 200mlDUCRAY Anaphase+ kondicionér-vypad.vlasů 200ml

DUCRAY Anaphase conditioner 200ml. Posilující kondicioner, snadné rozčesávání. Na unavené vlasy. Proti vypadávání vlasů.

409 Kč

NIVEA Kondic.bezopl.Hairmilk Norm.vl.200ml 88603NIVEA Kondic.bezopl.Hairmilk Norm.vl.200ml 88603

Péče hotová lusknutím prstů! Zkuste kondicionér, po jehož použití nemusíte vlasy znovu oplachovat: NIVEA Regenerační bezoplachový kondicionér Hairmilk 7plus pro normální vlasy.

118 Kč

Panthehair kondicioner 200ml Dr.MüllerPanthehair kondicioner 200ml Dr.Müller

Panthehair kondicioner pro snadné rozčesávání vlasů obsahuje 4% dexpanthenolu a pomerančový vosk. Panthenol proniká hluboko do vlasu po celé jeho délce a zabraňuje ztrátě jeho přirozené vlhkosti, omezuje lámání a třepení vlasů.

105 Kč

Panthenol kondicioner 4 % 200ml Dr.MüllerPanthenol kondicioner 4 % 200ml Dr.Müller

Panthenol kondicioner pro snadné rozčesávání vlasů obsahuje 4% dexpanthenolu a avokádový olej. Panthenol proniká hluboko do vlasu po celé jeho délce a zabraňuje ztrátě jeho přirozené vlhkosti, omezuje lámání a třepení vlasů.

105 Kč

Revalid CONDITIONER 250mlRevalid CONDITIONER 250ml

REVALID revitalizující proteinový kondicionér zlepšuje strukturu vašich vlasů, dodává jim hebkost, lesk a pružnost bez toho, aby vlasy ztěžkly. Usnadňuje rozčesávání.

238 Kč

RYOR Vlasový keratin sprej 250mlRYOR Vlasový keratin sprej 250ml

Vlasový kondicionér zajišťuje výbornou rozčesatelnost vlasů a zároveň hloubkovou regeneraci. Obsahuje rostlinný keratin, komplex aminokyselin a panthenol.

186 Kč

WELEDA Ovesný regen.kondic. suché pošk.vlasy 200mlWELEDA Ovesný regen.kondic. suché pošk.vlasy 200ml

Ovesný regenerační kondicionér obsahuje BIO jojobový a kokosový olej a výtažek z BIO ovsa a bílého slézu. Zjemní pokožku hlavy, uhlazuje povrch vlasů, dodává hydrataci a přirozenou pružnost.

301 Kč