Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Kondicionéry

Biotter Kondicionér s arganovým olejem 250mlBiotter Kondicionér s arganovým olejem 250ml

Kondicionér na vlasy díky složení obohacenému o arganový olej zajistí vlasům ideální a dlouhotrvající hydrataci. Díky obsahu cenných složek: pšeničná bílkovina, keratin, vitamín E, panthenol a aloe vera hloubkově zregeneruje a posílí vlasy.

132 Kč

Biotter kondicionér s organic.makadam.olejem 250mlBiotter kondicionér s organic.makadam.olejem 250ml

Kondicionér na vlasy s organickým makadamovým olejem a vitamínem E obnovuje přirozenou strukturu vlasů a upravuje jejich kondici. Obsahuje inovativní komplex složek, který chrání vlasy před ztrátou vody, díky čemuž jsou lesklé, měkké a vypadají zdravě.

132 Kč

Biotter kondicionér s organic.olej.z opuncie 250mlBiotter kondicionér s organic.olej.z opuncie 250ml

Kondicionér na vlasy s organickým olejem ze semen opuncie efektivně posiluje strukturu tenkých a jemných vlasů. Kondicionér upravuje kondici vlasů a chrání je před působením škodlivých vnějších vlivů. Dodává vlasům lesk, měkkost a jemnost.

132 Kč

Biotter kondicionér s organic.rakytník.olej. 250mlBiotter kondicionér s organic.rakytník.olej. 250ml

Kondicionér na vlasy s organickým olejem z plodů rakytníku intenzivně hydratuje a regeneruje vlasy, zanechává je měkké, lesklé a hedvábně jemné. Kondicionér vytvoří na povrchu vlasů ochranný film, vyplní úbytky a poškození vlasu.

132 Kč

DUCRAY Anaphase+ posilující kondicionér 200mlDUCRAY Anaphase+ posilující kondicionér 200ml

DUCRAY Anaphase conditioner 200ml. Posilující kondicioner, snadné rozčesávání. Na unavené vlasy. Proti vypadávání vlasů.

413 Kč

DUCRAY Elution Kondicionér 200mlDUCRAY Elution Kondicionér 200ml

DUCRAY Elution kondicioner. Lupovité stavy. Napomáhá eliminovat lupy, usnadňuje rozčesávání a hydratuje vlasy.

313 Kč

NIVEA Kondic.bezopl.Hairmilk Jemné vl.200ml 88600NIVEA Kondic.bezopl.Hairmilk Jemné vl.200ml 88600

Kondicionér ušitý na míru jemným vlasům! Vyzkoušejte: NIVEA Regenerační bezoplachový kondicionér Hairmilk 7plus pro jemné vlasy.

123 Kč

NIVEA Kondic.bezopl.Hairmilk Norm.vl.200ml 88603NIVEA Kondic.bezopl.Hairmilk Norm.vl.200ml 88603

Péče hotová lusknutím prstů! Zkuste kondicionér, po jehož použití nemusíte vlasy znovu oplachovat: NIVEA Regenerační bezoplachový kondicionér Hairmilk 7plus pro normální vlasy.

123 Kč

Panthehair kondicioner 200ml Dr.MüllerPanthehair kondicioner 200ml Dr.Müller

Panthehair kondicioner pro snadné rozčesávání vlasů obsahuje 4% dexpanthenolu a pomerančový vosk. Panthenol proniká hluboko do vlasu po celé jeho délce a zabraňuje ztrátě jeho přirozené vlhkosti, omezuje lámání a třepení vlasů.

108 Kč

Panthenol kondicioner 4 % 200ml (Dr.Müller)Panthenol kondicioner 4 % 200ml (Dr.Müller)

Panthenol kondicioner pro snadné rozčesávání vlasů obsahuje 4% dexpanthenolu a avokádový olej. Panthenol proniká hluboko do vlasu po celé jeho délce a zabraňuje ztrátě jeho přirozené vlhkosti, omezuje lámání a třepení vlasů.

108 Kč

Revalid CONDITIONER 250mlRevalid CONDITIONER 250ml

Revitalizující kondicionér, zlepšuje strukturu vlasů, usnadňuje rozčesávání. Systematická péče přípravky Revalid vyrovnává deficit a strukturální poškození vlasů, znovu získáte kontrolu nad svými vlasy. Pro všechny typy vlasů, pro muže i ženy.

213 Kč

RYOR Vlasový keratin sprej 250mlRYOR Vlasový keratin sprej 250ml

Vlasový kondicionér zajišťuje výbornou rozčesatelnost vlasů a zároveň hloubkovou regeneraci. Obsahuje rostlinný keratin, komplex aminokyselin a panthenol.

178 Kč

WELEDA Ovesný regen.kondic. suché pošk.vlasy 200mlWELEDA Ovesný regen.kondic. suché pošk.vlasy 200ml

Ovesný regenerační kondicionér obsahuje BIO jojobový a kokosový olej a výtažek z BIO ovsa a bílého slézu. Zjemní pokožku hlavy, uhlazuje povrch vlasů, dodává hydrataci a přirozenou pružnost.

288 Kč