Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Ostatní

Annabis Cannol konopný olej koupel masáže 100mlAnnabis Cannol konopný olej koupel masáže 100ml

Cannol je velmi kvalitní 100 % přírodní konopný olej s příznivými účinky pro celé tělo. Obsahuje 99,4% konopných složek.

257 Kč

INDULONA Měsíčková tělové mléko 400mlINDULONA Měsíčková tělové mléko 400ml

Tělové mléko Indulona Měsíčková je vhodné pro péči o namáhanou a podrážděnou pokožku. Obsahuje vitamín E a je obohacené o výtažek z měsíčku lékařského, který prokazatelně zklidňuje a regeneruje pokožku. Neobsahuje parabeny.

169 Kč

INDULONA Olivová tělové mléko hydratační 250mlINDULONA Olivová tělové mléko hydratační 250ml

Tělové mléko Indulona olivová s lehkou konzistencí je vhodné pro péči o suchou a namáhanou pokožku. Obsah olivového oleje s antioxidačním účinkem zaručuje dlouhotrvající hydrataci a hebkost pokožky. Neobsahuje parabeny.

141 Kč

INDULONA Vyživující tělo.mléko VZÁCNÉ OLEJE 400mlINDULONA Vyživující tělo.mléko VZÁCNÉ OLEJE 400ml

INDULONA Vyživující tělové mléko VZÁCNÉ OLEJE je obohacené o unikátní kombinaci arganového, makadamového a mandlového oleje.

135 Kč

Norkové tělové mléko vyživující s vit.E 400mlNorkové tělové mléko vyživující s vit.E 400ml

Body Tip Norkové tělové mléko hydratační s koenzymem Q10 vyživuje Vaši unavenou a ochablou pokožku. Díky anti-age účinku, obsahu norkového oleje a koenzymu Q10 ošetřuje a hydratuje unavenou a ochablou pokožku.

86 Kč

Saloos Bio Rakytníkový olej 50 mlSaloos Bio Rakytníkový olej 50 ml

Unikátní přírodní produkt s vysoce regeneračními účinky. Přispívá ke zklidnění a normálnímu stavu pokožky. Vhodný na problematickou pleť i vrásky. Příznivě působí na kůži po opalování a zhojených popáleninách.

121 Kč