Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Ostatní

Annabis Cannol konopný olej koupel masáže 100mlAnnabis Cannol konopný olej koupel masáže 100ml

Cannol je velmi kvalitní 100 % přírodní konopný olej s příznivými účinky pro celé tělo. Obsahuje 99,4% konopných složek.

241 Kč

INDULONA Měsíčková tělové mléko 400mlINDULONA Měsíčková tělové mléko 400ml

Tělové mléko Indulona Měsíčková je vhodné pro péči o namáhanou a podrážděnou pokožku. Obsahuje vitamín E a je obohacené o výtažek z měsíčku lékařského, který prokazatelně zklidňuje a regeneruje pokožku. Neobsahuje parabeny.

169 Kč

INDULONA Měsíčková tělové mléko regenerační 250mlINDULONA Měsíčková tělové mléko regenerační 250ml

Tělové mléko Indulona Měsíčková je vhodné pro péči o namáhanou a podrážděnou pokožku. Obsahuje vitamín E acetate a je obohacené o výtažek z měsíčku lékařského. Neobsahuje parabeny.

141 Kč

INDULONA Olivová tělové mléko hydratační 250mlINDULONA Olivová tělové mléko hydratační 250ml

Tělové mléko Indulona olivová s lehkou konzistencí je vhodné pro péči o suchou a namáhanou pokožku. Obsah olivového oleje s antioxidačním účinkem zaručuje dlouhotrvající hydrataci a hebkost pokožky. Neobsahuje parabeny.

141 Kč

INDULONA Original tělové mléko vyživující 250mlINDULONA Original tělové mléko vyživující 250ml

Vyživující tělové mléko Indulona original je vhodné pro všechny typy pokožky. Jojobový olej pokožku vyživuje, hydratuje, pomáhá uklidnit a působí hojivě. Neobsahuje parabeny.

141 Kč

Norkové tělové mléko vyživující s vit.E 400mlNorkové tělové mléko vyživující s vit.E 400ml

Body Tip Norkové tělové mléko hydratační s koenzymem Q10 vyživuje Vaši unavenou a ochablou pokožku. Díky anti-age účinku, obsahu norkového oleje a koenzymu Q10 ošetřuje a hydratuje unavenou a ochablou pokožku.

86 Kč

Saloos Bio Rakytníkový olej 50 mlSaloos Bio Rakytníkový olej 50 ml

Unikátní přírodní produkt s vysoce regeneračními účinky. Přispívá ke zklidnění a normálnímu stavu pokožky. Vhodný na problematickou pleť i vrásky. Příznivě působí na kůži po opalování a zhojených popáleninách.

121 Kč