Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Ostatní

Alpa francovka 60mlAlpa francovka 60ml

20 Kč

Alpa francovka arnika 60mlAlpa francovka arnika 60ml

Lihový roztok přírodních rostlinných silic, některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.). Přírodní látky obsažené v extraktu z arniky se vyznačují velmi dobrými hojivými vlastnostmi.

23 Kč

Alpa francovka konopí 160mlAlpa francovka konopí 160ml

Přípravek obsahuje olej z konopí setého, který má mnohostranné účinky - působí regeneračně, pomáhá uvolňovat ztuhlé partie, pomáhá odstraňovat únavu po fyzické zátěži, vyvolává uvolnění a osvěžení. Působí tedy příznivě na celé tělo.

42 Kč

Alpa SportStar masážní olej hřejivý 500mlAlpa SportStar masážní olej hřejivý 500ml

Olej je určen pro přípravnou masáž před sportovním výkonem nebo jinou fyzickou zátěží. Obsahuje kafr, který má výrazné prokrvující účinky a vyvolává hřejivý pocit. Přípravek je obohacen hřejivou látkou Vanillyl Butyl Etherem.

161 Kč

Alpa SportStar masážní olej sportovní 500mlAlpa SportStar masážní olej sportovní 500ml

Olej je určen k relaxační masáži po sportovním výkonu nebo jiné fyzické zátěži. Obsahuje směs mentolu, kafru a rostlinných silic.

161 Kč

Alpa SportStar masážní olej základní 500mlAlpa SportStar masážní olej základní 500ml

Olej je určen pro každodenní masáž. Díky obsahu olivového oleje a vitamínu E vyživuje pokožku a je tak vhodný i pro její ošetření a ochranu.

152 Kč

Alpa SportStar masážní roztok chladivý 250mlAlpa SportStar masážní roztok chladivý 250ml

Masážní přípravek určený ke „startovací” masáži a automasáži při sportovním výkonu a jiné fyzické zátěži. Masáž přípravkem uvolňuje svalstvo a příznivě působí při obtížích pohybového aparátu a celkové únavě – urychluje rekonvalescenci.

85 Kč

Dr.Popov Migrenol masážní olej 10mlDr.Popov Migrenol masážní olej 10ml

Migrenol masážní olej 10 ml je vhodný k potírání spánků, čela a zátylku při únavě, migréně, nevolnosti a bolestech hlavy. Obsažené přírodní silice, mentol a kafr odstraňují únavu a uvolňují stres.

55 Kč

Dr.Popov Migrenol roll-on masážní olej 6mlDr.Popov Migrenol roll-on masážní olej 6ml

Migrenol roll-on - cestovní balení, je vhodný k potírání spánků, čela a zátylku při únavě, migréně, nevolnosti a bolestech hlavy. Odstraňuje únavu a uvolňuje stres. Praktické balení roll-on umožňuje rychlou a snadnou aplikaci kdykoliv je potřeba.

61 Kč

KNEIPP Sada masážních olejů 3x20mlKNEIPP Sada masážních olejů 3x20ml

Jak lépe zakončit den, než příjemnou a provoněnou masáží? Užijte si péči jako v masážním či kosmetickém salonu i v pohodlí vlastního domova. Dárková sada obsahuje olej Mandlové květy, olej Staré dobré časy a olej Ylang-ylang o obsahu 20ml.

148 Kč

Lesana francovka 1000mlLesana francovka 1000ml

192 Kč

Lesana francovka 160mlLesana francovka 160ml

38 Kč