Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

normální a smíšená pleť

INDULONA Original tělový krém 75mlINDULONA Original tělový krém 75ml

Vyživující krém, který je díky svému promašťujícímu účinku vhodný pro velmi suchou a citlivou pokožku. Určený pro velmi suchou a citlivou pokožku.

57 Kč

LOOQ Body cream blueberry and himalayan salt 250mlLOOQ Body cream blueberry and himalayan salt 250ml

Tělový krém s jemnou vůní borůvek a himalájské soli. Vaše pokožka bude hebká a jemná. Díky obsahu himalájské soli a také pistáciového oleje i bambuckého másla borůvkový krém s himalájskou solí navrací pokožce pružnost a poskytuje hydrataci.

470 Kč

Natura Siberica Gzel omlazující tělový krém 370mlNatura Siberica Gzel omlazující tělový krém 370ml

Omlazujícího tělový krém kombinuje tradiční sibiřskou recepturu a inovační technologie, které činí Vaši pleť mladší a ještě krásnější. Obsahuje divoké sibiřské byliny plné vitamínů a stopových prvků.

334 Kč

NIVEA Soft krém 300ml č.89063NIVEA Soft krém 300ml č.89063

NIVEA Soft je intenzivní hydratační péče pro hebkou a vláčnou pokožku. Je vhodný pro každodenní použití na celé tělo. Obsahuje výživný jojobový olej a vitamín E, který chrání přirozenou strukturu pokožky.

183 Kč

NIVEA Soft krém tuba 75ml č.89057NIVEA Soft krém tuba 75ml č.89057

NIVEA Soft je intenzivní hydratační péče pro hebkou a vláčnou pokožku. Krém je vhodný pro každodenní použití na celé tělo. Obsahuje výživný jojobový olej a vitamín E, který chrání přirozenou strukturu pokožky.

94 Kč

RYOR Zpomalovač růstu chloupků 100mlRYOR Zpomalovač růstu chloupků 100ml

Zpomalovač růstu chloupků obsahuje látky, které postupně oslabují vlasovou cibulku chloupku, a tím účinně snižují jeho růst.

140 Kč

WELEDA Skin food body butter 150 mlWELEDA Skin food body butter 150 ml

Vyživující a našlehaná textura s rostlinnými másly, intezivní výživa pro suchou a normální pokožku. Brání vysušení pokožky a chrání ji.

389 Kč