Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Kosmetické sety

Dárková kazeta kozí těl.mléko+krém+houbaDárková kazeta kozí těl.mléko+krém+houba

Kosmetická dárková kazeta s mléčnými proteiny obsahuje: kozí tělové mléko hydratační, zvláčňující kozí pleťový krém na obličej, mycí žínku

182 Kč

Dárková kazeta Mandlová těl.ml.+den./noč.krémDárková kazeta Mandlová těl.ml.+den./noč.krém

Dárková kosmetická kazeta s mandlovým olejem obsahuje: mandlové tělové mléko, mandlový pleťový krém denní, mandlový pleťový krém noční.

240 Kč

Dárková kazeta příro.kosmetika s kozím mlékem 3ksDárková kazeta příro.kosmetika s kozím mlékem 3ks

Dárková kazeta přírodní kosmetika s kozím mlékem obsahuje kozí tělové mléko 200 ml, kozí sprchový gel 200 ml a kozí tělové máslo 200 ml.

228 Kč

Dárková kazeta s Arganovým olejem 4ksDárková kazeta s Arganovým olejem 4ks

Dárkové balení Arganový olej obsahuje sprchový gel 200 ml, tělový olej 200 ml, tuhé mýdlo 100 g a arganové máslo 100 ml.

319 Kč

Kneipp Adventní kalendářKneipp Adventní kalendář

Kneipp Adventní kalendář vám pomůže zvládnout vánoční přípravy v klidu a s úsměvem. Každý den vás čeká jedno voňavé překvapení. V adventním kalendáři najdete malé balení koupelových, tělových i masážních olejů, sprchových gelů a krémů na ruce.

1 523 Kč

REGINA Dětská kosmetika BUBBLE GUMREGINA Dětská kosmetika BUBBLE GUM

Kosmetika s dlouholetou tradicí výroby v dárkovém balení. Dětská kosmetika Bubble gum obsahuje: Sprchový gel s vůní Bubble gum, Jelení lůj a tradiční hru Blechy. Prodej této sady bude doprovázet soutěž o velmi zajímavé ceny.

276 Kč

URGO Hydroalkoholický gel 75ml+Prevence krém 50mlURGO Hydroalkoholický gel 75ml+Prevence krém 50ml

Výhodný balíček obsahuje 2 produkty URGO Hydroalkoholický gelový roztok k čištění rukou s Aloe vera a URGO Prevence proti popraskání pokožky krém. Limitovaná edice.

154 Kč