Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Kosmetické sety

Dárková kazeta kozí ml.koupel+krém+houbaDárková kazeta kozí ml.koupel+krém+houba

Kosmetická dárková kazeta s mléčnými proteiny obsahuje: kozí mléčnou kouple hydratační, kozí zvláčňující krém na obličej i tělo.

189 Kč

Dárková kazeta kozí těl.mléko+krém+houbaDárková kazeta kozí těl.mléko+krém+houba

Kosmetická dárková kazeta s mléčnými proteiny obsahuje: kozí tělové mléko hydratační, zvláčňující kozí pleťový krém na obličej, mycí žínku

182 Kč

Dárková kazeta příro.kosmetika s kozím mlékem 3ksDárková kazeta příro.kosmetika s kozím mlékem 3ks

Dárková kazeta přírodní kosmetika s kozím mlékem obsahuje kozí tělové mléko 200 ml, kozí sprchový gel 200 ml a kozí tělové máslo 200 ml.

228 Kč

Dárková kazeta relaxační Levandule 4ksDárková kazeta relaxační Levandule 4ks

Dárková kazeta obsahuje: levandulový sprchový gel a šampon 250ml, levandulové tělové mléko 250ml, levandulovou zjemňující mast 100ml a levandulové tuhé mýdlo 100g.

274 Kč

Dárková kazeta s Arganovým olejem 4ksDárková kazeta s Arganovým olejem 4ks

Dárkové balení Arganový olej obsahuje sprchový gel 200 ml, tělový olej 200 ml, tuhé mýdlo 100 g a arganové máslo 100 ml.

320 Kč

Dětská kosmetika PERNÍČEKDětská kosmetika PERNÍČEK

Taštička obsahuje Sprchový gel s vůní perníčku, Jelení lůj s vůní a příchutí perníčku a svačinový box s obrázkem postaviček našich malých kamarádů Princezny, Pixela, Perníčku a Čokolásky.

218 Kč

EUCERIN Trial set pro atopickou pokožku 4ksEUCERIN Trial set pro atopickou pokožku 4ks

Mini set Eucerin pro atopickou pokožku obsahuje Balzám na rty ACUTE LIP BALM 10ml a 3 mini-produkty řady AtopiControl (Tělové mléko 10ml, Acute krém 20ml a Krém na ruce 7ml.) Balení obsahuje Slevový kupon na příští nákup.

192 Kč

INDULONA Měsíčková dárková sada 3ksINDULONA Měsíčková dárková sada 3ks

Indulona měsíčková dárková sada obsahuje tělové mléko 250ml, krém na ruce 85ml a univerzální krém 75ml. Je vhodná pro namáhanou a podrážděnou pokožku. Obsahuje měsíček, který má protizánětlivé účinky a působí hojivě na drobné povrchové poranění.

209 Kč

INDULONA Original dárková sada 3ksINDULONA Original dárková sada 3ks

Indulona original dárková sada obsahuje tělové mléko 250ml, krém na ruce 85ml a univerzální krém 75ml. Je vhodná pro všechny typy pokožky. Obsahuje jojobový olej, který má antioxidační účinky, chrání pokožku před vysušováním a dlouhodobě ji hydratuje.

209 Kč

Kneipp Adventní kalendářKneipp Adventní kalendář

Kneipp Adventní kalendář vám pomůže zvládnout vánoční přípravy v klidu a s úsměvem. Každý den vás čeká jedno voňavé překvapení. V adventním kalendáři najdete malé balení koupelových, tělových i masážních olejů, sprchových gelů a krémů na ruce.

1 446 Kč

KNEIPP Sada sprch.pěna+pěn.těl.mléko Ranní polibekKNEIPP Sada sprch.pěna+pěn.těl.mléko Ranní polibek

Sada obsahuje sprchovou pěnu (200 ml) a pěnové tělové mléko (200 ml). Delikátní vůně pomerančového květu a přírodního výživného jojobového oleje přinášejí mimořádný zážitek ve sprše i po ní.

382 Kč

REGINA Dětská kosmetika BUBBLE GUMREGINA Dětská kosmetika BUBBLE GUM

Kosmetika s dlouholetou tradicí výroby v dárkovém balení. Dětská kosmetika Bubble gum obsahuje: Sprchový gel s vůní Bubble gum, Jelení lůj a tradiční hru Blechy. Prodej této sady bude doprovázet soutěž o velmi zajímavé ceny.

276 Kč

REGINA Dětská kosmetika PRINCEZNAREGINA Dětská kosmetika PRINCEZNA

Dětská sada Princezna obsahuje: sprchový gel s vůní Bubble gum, Jelení lůj s příchutí a vůní Buble gum a svačinový box s obrázkem postaviček našich malých kamarádů Princezny, Pixela, Perníčku a Čokolásky.

218 Kč

WELEDA SET Měsíčkový kojeneckýWELEDA SET Měsíčkový kojenecký

Složení setu: hranatá kovová dóza - Měsíčková kojenecká koupel 200 ml - Měsíčkový kojenecký olej 200 ml - Měsíčkový kojenecký krém 75 ml - dárek: bavlněná plena s potiskem.

787 Kč