Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

peeling

AVENE Peeling jemný gelový 75mlAVENE Peeling jemný gelový 75ml

AVENE Jemný gelový peeling 75 ml. Na obličej. pro všechny typy citlivé pleti. Nekomedogenní. Bohatý na Termání vodu Avene.

409 Kč

BIODERMA Sébium Peelingový gel 100 mlBIODERMA Sébium Peelingový gel 100 ml

Peelingový gel vhodný pro zklidňující a peelingové čištění. Hloubkově čistí póry a zklidňuje pokožku. Vyhlazuje texturu pokožky. Nezpůsobuje tvorbu komedonů. Vhodný na tvář i tělo.

343 Kč

CLEAN&CLEAR Peeling proti černým tečkám 150 mlCLEAN&CLEAR Peeling proti černým tečkám 150 ml

Clean & Clear Blackhead Clearing představuje účinný pleťový peeling s mikro-perličkami, které rozkládají mastnotu, nečistoty a odumřelé buňky na povrchu kůže.

147 Kč

EUCERIN DermoPure Čisticí peeling 100mlEUCERIN DermoPure Čisticí peeling 100ml

EUCERIN DERMOPURE Čisticí peeling díky složení s kyselinou mléčnou a peelingovými mikročásticemi uvolňuje póry, redukuje černé tečky a odstraňuje nečistoty. Pleť bude čistší, hladší a jemnější.

258 Kč

ISIS Glyco-A 10% krém 30 mlISIS Glyco-A 10% krém 30 ml

Povrchový peelingový krém s kyselinou glykolovou (10%). Určen pro zmenšení pigmentových skvrn. Rozjasňuje pleť. Zmírňuje známky stárnutí pokožky. Reguluje produkci mazu. Objem 30 ml.

484 Kč

NEUTROGENA VC Pink Grapefruit peeling 150 mlNEUTROGENA VC Pink Grapefruit peeling 150 ml

NEUTROGENA Visibly Clear Pink Grapfruit peeling 150ml - Osvěžující peeling pro pleť čistší, svěžejší a zdravě vypadající každý den. Pomáhá redukovat pupínky a černé tečky.

182 Kč

NEUTROGENA VC SP Vyhlazující peeling 150 mlNEUTROGENA VC SP Vyhlazující peeling 150 ml

NEUTROGENA VISIBLY CLEAR Spot proofing Vyhlazující peeling. Bez oleje. Clear Defend™ technologie pomáhá čistit pupínky již od prvního dne a zachovává přirozenou ochranu pleti. Vhodné i pro citlivou pleť.

212 Kč

RYOR Enzymatický peeling 50mlRYOR Enzymatický peeling 50ml

Vysoce účinná emulze s komplexem aktivních látek, které urychlují odstranění odumřelých buněk, a tím urychlují obnovu pokožky.

140 Kč

SEBAMED Clear face jemný peeling 150mlSEBAMED Clear face jemný peeling 150ml

SEBAMED Clear face Jemný peeling - Výrobek neobsahuje mýdlo ani alkalické složky. Drobné mikročástečky čistí a jemně odstraňují odumřelé kožní buňky a nečistoty. Dermatologicky a klinicky testováno.

136 Kč