Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

náplasti, proužky, podušky, ubrousky

BIODERMA Sensibio H2O Micelární ubrousky 25ksBIODERMA Sensibio H2O Micelární ubrousky 25ks

BIODERMA Sensibio H2O Micelární ubrousky 25 ks je 25 ks ubrousků vlhčených micelární vodou Sensibio H2O pro odstranění make-upu.

215 Kč

Kosmetic.tampóny odlič. Linteo Premium 80ks aloeKosmetic.tampóny odlič. Linteo Premium 80ks aloe

Kosmetické vatové polštářky s vůní Aloe Vera jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Jsou zabalené hygienicky v sáčku se zatavenou šňůrkou. Vhodné pro odličování, díky bavlně jsou jemné a neuvolňují vlákna.

33 Kč

Kosmetic.tampóny odlič. Linteo Premium 80ks heřmánKosmetic.tampóny odlič. Linteo Premium 80ks heřmán

Vatové polštářky ze 100% bavlny, duo ražba, určené ke kosmetickým účelům. Vhodné pro odličování, aplikaci krému či pleťového mléka. Neuvolňují vlákna.

33 Kč

Kosmetic.tampóny odlič. Linteo Satin 100ksKosmetic.tampóny odlič. Linteo Satin 100ks

Vatové polštářky ze 100% bavlny, určené ke kosmetickým účelům. Vhodné pro odličování, aplikaci pleťového mléka či tonika. Díky bavlně jsou jemné a neuvolňují vlákna.

31 Kč

Kosmetic.tampóny odlič.BEL Premium oválné 45ksKosmetic.tampóny odlič.BEL Premium oválné 45ks

Odličovací tampóny Bel Premium. Řada Bel Premium přináší novou technologii úpravy povrchu tamponů, který je téměř dokonale hladký. Komfortní tampóny s novou technologií úpravy povrchu. Jemná struktura tamponů je obohacena o aloe vera a panthenol.

39 Kč

NIVEA Čistící micelární ubrousky 25ks č.89252NIVEA Čistící micelární ubrousky 25ks č.89252

NIVEA micelární ubrousky jsou jemnou kombinaci micelární vody a vitamínu E. Zbavují jednoduše a jemně obličej od nečistot, make-upu i řasenky a zároveň pleti zajiŠťují příjemnou hydrataci, svěžest a vláčnost.

153 Kč

NIVEA MicellAir Expert odlič. ubrousky 20ks č88547NIVEA MicellAir Expert odlič. ubrousky 20ks č88547

Složení s MicellAir komplexem a výtažky z černého čaje jemně odstraní dlouhotrvající i voděodolný make-up a řasenku. Nezanechává na pleti mastný film - vaše pleť může volně dýchat. Lehké složení pečuje o citlivé oční okolí a chrání řasy.

153 Kč

Organyc bio vlhčené pleťové ubrousky 20ksOrganyc bio vlhčené pleťové ubrousky 20ks

Bio čisticí pleťové ubrousky účinně odstraňují make-up a nečistoty z obličeje či očí. Mají zvlhčující, osvěžující a zklidňující účinky. Vhodné i pro citlivou pokožku - dermatologicky a oftalmologicky testováno.

136 Kč