Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

náplasti, proužky, podušky, ubrousky

Kosmetic.tampóny odlič.BEL Premium oválné 45ksKosmetic.tampóny odlič.BEL Premium oválné 45ks

Odličovací tampóny Bel Premium. Řada Bel Premium přináší novou technologii úpravy povrchu tamponů, který je téměř dokonale hladký. Komfortní tampóny s novou technologií úpravy povrchu. Jemná struktura tamponů je obohacena o aloe vera a panthenol.

39 Kč

Kosmetic.tampóny vatové 80ks Helen Harper 39510Kosmetic.tampóny vatové 80ks Helen Harper 39510

Kosmetické vatové tampóny Helen Harper slouží k odlíčení make-upu, ošetření a čištění pokožky. 80 ks vatových tamponů v balení.

30 Kč

NIVEA čisticí micelární ubrousky 25ks 89252NIVEA čisticí micelární ubrousky 25ks 89252

NIVEA micelární ubrousky jsou jemnou kombinaci micelární vody a vitamínu E. Zbavují jednoduše a jemně obličej od nečistot, make-upu i řasenky a zároveň pleti zajiŠťují příjemnou hydrataci, svěžest a vláčnost.

130 Kč

NIVEA MicellAir Expert odlič.ubrousky 20ks 88547NIVEA MicellAir Expert odlič.ubrousky 20ks 88547

Složení s MicellAir komplexem a výtažky z černého čaje jemně odstraní dlouhotrvající i voděodolný make-up a řasenku. Nezanechává na pleti mastný film - vaše pleť může volně dýchat. Lehké složení pečuje o citlivé oční okolí a chrání řasy.

130 Kč

Organyc bio vlhčené pleťové ubrousky 20ksOrganyc bio vlhčené pleťové ubrousky 20ks

Bio čisticí pleťové ubrousky účinně odstraňují make-up a nečistoty z obličeje či očí. Mají zvlhčující, osvěžující a zklidňující účinky. Vhodné i pro citlivou pokožku - dermatologicky a oftalmologicky testováno.

141 Kč

Vatové polštářky LINTEO Bílé 100ksVatové polštářky LINTEO Bílé 100ks

Odličovací polštářky Linteo jsou nabízeny v balení po 100 kusech a jsou vyrobeny ze 100% přírodní a biologicky odbouratelné bavlny. Extra pevné s vysokou absorpcí, extra měkké. Jsou určené ke kosmetickým účelům.

33 Kč

Vatové polštářky LINTEO PREMIUM Aloe vera 80ksVatové polštářky LINTEO PREMIUM Aloe vera 80ks

Odličovací polštářky Linteo Premium jsou v provedení - aloe vera. Dvojí úprava povrchů a odborné zpracování vláken. Zajišťují maximální absorpční schopnost, pevnost a profesionální odlíčení obličeje, krku i dekoltu. Jedno balení obsahuje 80 ks.

36 Kč