Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

mastná pleť

BIODERMA Sébium H2O 250mlBIODERMA Sébium H2O 250ml

Sébium H2O - čisticí pleťová voda - micelární roztok vhodný pro mastnou pokožku, pro pokožku se sklonem k akné. Odstraňuje nadbytek mazu bez podráždění kůže a působí antibakteriálně.

386 Kč

BIODERMA Sébium H2O 500mlBIODERMA Sébium H2O 500ml

Sébium H2O - čisticí pleťová voda - micelární roztok vhodný pro mastnou pokožku, pro pokožku se sklonem k akné. Odstraňuje nadbytek mazu bez podráždění kůže, působí antibakteriálně.

563 Kč

Cannaderm Natura pleťová voda na mastnou 200mlCannaderm Natura pleťová voda na mastnou 200ml

Pleťová voda s obsahem alkoholu, čistého konopného oleje a heřmánku pro ošetření, čištění a tonizaci mastné pleti. Účinně čistí pleť, stahuje póry a omezuje tvorbu mazu.

170 Kč

LA ROCHE-POSAY Effaclar Micellar voda 200 mlLA ROCHE-POSAY Effaclar Micellar voda 200 ml

FYZIOLOGICKÁ MICELÁRNÍ VODA - Fyziologická micelární voda jemně odličuje citlivou a mastnou pleť. Dokonalé odlíčení pro citlivou pleť obličeje, očí a rtů. Fyziologická rovnováha pleti je respektována.

322 Kč

LA ROCHE-POSAY Effaclar Micellar voda 400 mlLA ROCHE-POSAY Effaclar Micellar voda 400 ml

FYZIOLOGICKÁ MICELÁRNÍ VODA - Fyziologická micelární voda jemně odličuje mastnou citlivou pleť. Dokonalé odlíčení pro citlivou pleť obličeje, očí a rtů. Fyziologická rovnováha pleti je respektována.

400 Kč

NEUTROGENA VC SP Micelární čistící tonikum 200 mlNEUTROGENA VC SP Micelární čistící tonikum 200 ml

Pomáhá čistit pupínky a odstraňovat nečistoty, špínu a maz, čímž předchází tvorbě nových pupínků. Složení s ClearDefend technologií pomáhá bojovat proti pupínkům a zanechává většinu základních živin pokožky neporušených.

204 Kč