Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

čistící

Cannaderm NATURA čistící a ošetřující maska 75gCannaderm NATURA čistící a ošetřující maska 75g

Přírodní receptura krémové masky okamžitě upravuje stav a vzhled mastné pokožky, stahuje póry a dlouhodobě reguluje tvorbu kožního mazu a rozšířených pórů. Pleť je po aplikaci zjemněná, pružná a hladká, bez výrazných rozšířených pórů nebo mastných míst.

322 Kč

Dr. Konopka Chladící maska na stáhnutí pórů 75 mlDr. Konopka Chladící maska na stáhnutí pórů 75 ml

Maska obsahuje bílý jíl, který pomáhá čistit a zúžit póry, olej z rozmarýnu a přírodní extrakt z mentolu. Pleť vyživuje a hydratuje, zlepšuje pružnost.

77 Kč

Ente Face maska 50mlEnte Face maska 50ml

Čistící a zklidňující detoxikační maska. Na vyčištěnou a osušenou pleť aplikujte rovnoměrně konečky prstů dostatečné množství pleťové masky.

251 Kč

RYOR Aknestop Maska na černé tečky 100mlRYOR Aknestop Maska na černé tečky 100ml

Maska s obsahem ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček, zároveň stahuje póry. Obsah kyseliny hyaluronové zajišťuje hydrataci pleti.

194 Kč

Saloos 100% Francouzský bílý jíl 70gSaloos 100% Francouzský bílý jíl 70g

Hypoalergenní, regenerační prostředek, jedinečný pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky. Pomáhá důkladně a přitom šetrně vyčistit hluboce zanesené, nečistotami i mazem ucpané póry a předcházet návratu obtíží.

99 Kč

Saloos 100% Francouzský zelený jíl 80gSaloos 100% Francouzský zelený jíl 80g

Absorbuje z pokožky toxické látky, zbavuje ji nečistot i nežádoucí mastnoty, vyživuje ji, zpevňuje, obnovuje, vyhlazuje a zklidňuje podrážděnou pokožku. Slouží k zábalům a obkladům problematických míst, při revmatických obtížích i při detoxikaci pokožky.

101 Kč

VICHY Rozjasňující peelingová maska 2x6 mlVICHY Rozjasňující peelingová maska 2x6 ml

ROZJASŇUJÍCÍ PEELINGOVÁ MASKA - OVOCNÁ KYSELINA AHA (Alpha-Hydroxy Acids) - Funguje jako chemický peeling odumřelých buněk. Směr borůvek, cukrové třtiny, javorového cukru, pomeranče a citrónu.

97 Kč