Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

liftingové

AVENE A-Oxitive Denní vyhlazující gel krém 30mlAVENE A-Oxitive Denní vyhlazující gel krém 30ml

AVENE A-Oxitive Denní vyhlazující gel krém, s hydratační aqua-gel texturou vyhlazuje a zároveň vytvoří bariéru, která vaši pleť ochrání proti znečištěnému ovzduší a oxidačnímu stresu.

766 Kč

CANNEFF GREEN.CBDenzym Cream 50mlCANNEFF GREEN.CBDenzym Cream 50ml

Extrémně silná a intenzivní enzymatická kúra s obsahem CBD, prebiotik, eco-ceramidů a kyseliny hyaluronové pro komplexní anti-age efekt. Hydratuje, zvláčňuje a optimalizuje přirozený mikrobiom pokožky.

775 Kč

FC Liftoceutical 30 mlFC Liftoceutical 30 ml

Biotechnologická emulze - alternativa chirurgického vypnutí tváře - faceliftingu. Zpevňuje, tonizuje a hydratuje pokožku, zlepšuje obnovu buněčného procesu a redukuje zjevné změny obličejových kontur.

840 Kč

Lirene H&V Krém Aloe a Karité máslo DEN/NOC 50mlLirene H&V Krém Aloe a Karité máslo DEN/NOC 50ml

Regenerační liftingový krém - ideální složení pro všechny typy pokožky. Intenzivní hydratace. Vyhlazení hlubokých vrásek. Liftingový efekt. Ideální podklad pod make-up.

72 Kč

VICHY LIFTACTIV DS Noční 50mlVICHY LIFTACTIV DS Noční 50ml

LIFTACTIV s technologií DERM SOURCE – noční integrální zpevňující péče proti vráskám, 50ml. Rhamnosa 5% - stimuluje vrstvu DERM SOURCE*: výsledkem je regenerace kůže a mladistvý vzhled pokožky.

806 Kč

VICHY LIFTACTIV Sérum 10 oční 15mlVICHY LIFTACTIV Sérum 10 oční 15ml

VICHY LIFT SERUM 10 OČNÍ, 15ml, První oční sérum s účinkem proti vráskám pro posílení řas od Vichy s obsahem Rhamnosy, Ceramidů a Rozjasňovacích složek. ÚČINNOST: Liftingový efekt a rozjasněný pohled pro mladistvý vzhled očí.

806 Kč

VICHY LIFTACTIV SPECIALIST Collagen krém 50mlVICHY LIFTACTIV SPECIALIST Collagen krém 50ml

NOVÝ LIFTACTIV SPECIALIST - INOVACE. Inspirováno novou generací neinvazivních estetických procedur. LIFTACTIV kompenzuje viditelnou ztrátu kolagenu a kyseliny hyaluronové v pleti.

1 017 Kč

VICHY LIFTACTIV SPECIALIST Collagen krém noc 50mlVICHY LIFTACTIV SPECIALIST Collagen krém noc 50ml

Liftactiv Collagen Specialist komplexní noční péče proti vráskám a snížení kvality kolagenu v pleti. Pro snížení vrásek, zpevnění pokožky a zvýšení zářivosti pleti. PRO VŠECHNY TYPY PLETI. Vitamin Cg, Peptidy, Resveratrol.

1 017 Kč

VICHY LIFTACTIV SPECIALIST Collagen SPF25 50mlVICHY LIFTACTIV SPECIALIST Collagen SPF25 50ml

VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECILIST komplexní denní péče proti vráskám a ztrátě kolagenu v pleti s SPF 25.

1 017 Kč

VICHY LIFTACTIV SUPREME pro normální pleť 50mlVICHY LIFTACTIV SUPREME pro normální pleť 50ml

VICHY LIFTACTIV SUPREME PNM - Korekční zpevňující péče proti vráskám s okamžitým celodenním účinkem pro normální pleť, 50 ml.

776 Kč

VICHY LIFTACTIV SUPREME pro suchou pleť 50mlVICHY LIFTACTIV SUPREME pro suchou pleť 50ml

VICHY LIFTACTIV SUPREME PS - Korekční zpevňující péče proti vráskám s okamžitým celodenním účinkem pro suchou pleť, 50 ml.

806 Kč

VICHY NEOVADIOL Phytosculpt 50mlVICHY NEOVADIOL Phytosculpt 50ml

ZPEVŇUJÍCÍ A REMODELAČNÍ PÉČE O KRK a KONTURY OBLIČEJE. Zpevňuje oblast krku a dekoltu a remodeluje kontury obličeje. Pokožka na krku vypadá pevnější a kontury obličeje působí více vyrýsovaně, zdají se remodelované.

878 Kč

VICHY SLOW AGE Denní krém 50mlVICHY SLOW AGE Denní krém 50ml

Slow Age fluidní krém s SPF25. Díky kombinaci aktivních látek inspirovaných přírodou, denní péče SLOW AGE představuje první péči, která působí korekčně i preventivně proti vznikajícím projevům stárnutí.

847 Kč

VICHY SLOW AGE Fluidní krém SPF25 50mlVICHY SLOW AGE Fluidní krém SPF25 50ml

Slow Age fluidní krém s SPF25. Díky kombinaci aktivních látek inspirovaných přírodou, denní péče SLOW AGE představuje první péči, která působí korekčně i preventivně proti vznikajícím projevům stárnutí.

908 Kč

VICHY SLOW AGE Noční péče 50mlVICHY SLOW AGE Noční péče 50ml

SLOW AGE - NOČNÍ PÉČE PROTI VZNIKAJÍCÍM PROJEVŮM STÁRNUTÍ PLETI. Díky kombinaci aktivních látek inspirovaných přírodou, denní péče SLOW AGE představuje první péči, která působí korekčně i preventivně proti vznikajícím projevům stárnutí.

908 Kč