Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

pro citlivé zuby

BENU Zubní pasta SENSITIVE 75mlBENU Zubní pasta SENSITIVE 75ml

BENU zubní pasta SENSITIVE 75ml. Pro šetrné čištění citlivých zubů. Obsahuje fluorid sodný (1450 ppm fluoridu). Účinnost klinicky testována. Vyrobeno v EU.

30 Kč

BioRepair Plus Sensit.Control pasta citl.zub.75mlBioRepair Plus Sensit.Control pasta citl.zub.75ml

Zubní pasta BioRepair® Plus Sensitivity Control obnovuje mikrostrukturu zubní skloviny a pomáhá bojovat proti zvýšené citlivosti zubů. Vhodná pro každodenní použití. Neobsahuje fluoridy. Vhodná i pro děti mladší 7 let.

147 Kč

BioRepair Plus Total Protection zubní pasta 75mlBioRepair Plus Total Protection zubní pasta 75ml

BioRepair® Plus Total Protection je zubní pasta pro každodenní péči a ochranu před zubním kazem, a to i bez obsahu fluoridů. Komplexní ochranu zajišťuje patentovaná složka MICROREPAIR® (hydroxyapatit a ionty zinku).

147 Kč

ELGYDIUM SENSITIVE gel.ZP s fluorinolem 75mlELGYDIUM SENSITIVE gel.ZP s fluorinolem 75ml

ELGYDIUM SENSITIVE gelová zubní pasta s fluorinolem k ochraně citlivých zubů. Chrání před usazováním zubního plaku.Obsahuje Fluorinol® 1250ppm F (aminfluorid 2.generace-patent spol. Pierre Fabre). Jemná, lehce mátová příchuť,konzistence rozpustného gelu.

149 Kč

Elmex Sensitive Professional zubní pasta 75mlElmex Sensitive Professional zubní pasta 75ml

Zubní pasta Elmex sensitive professional je určena pro okamžitou úlevu od bolesti citlivých zubů, s pro-argin technologií.

129 Kč

Elmex Sensitive zubní pasta 75mlElmex Sensitive zubní pasta 75ml

Elmex SENSITIVE PLUS zubní pasta pro péči o citlivé zuby, chrání odhalené zubní krčky a zuby před kazivostí a přecitlivělostí. S obsahem vysoce účinného aminofluoridu.

111 Kč

GUM zub. pasta SensiVital 75ml G1722EEAGUM zub. pasta SensiVital 75ml G1722EEA

GUM Sensivital gel chrání před bolestí po celý den a zároveň posilňuje přírodní obranyschopnost úst.

142 Kč

Lacalut Extra Sensitive zubní pasta 75mlLacalut Extra Sensitive zubní pasta 75ml

Lacalut extra sensitive zubní pasta účinně snižuje citlivost zubů a čistí obzvlášť šetrným způsobem čistí jejich povrch. Účinkuje dříve, než pocítíte bolest!

125 Kč

Lacalut zubní pasta sensitiv 75mlLacalut zubní pasta sensitiv 75ml

Zubní pasta na snížení bolestivosti citlivých zubů a zubních krčků.

107 Kč

Sensodyne Advanced clean 75mlSensodyne Advanced clean 75ml

Pasta Sensodyne Advanced Clean je určená pro péči a dlouhodobou ochranu citlivých zubů. Se speciální technologií pro bohatší pěnu. Poskytuje všechny výhody běžné zubní pasty.

101 Kč

Sensodyne Fluoride zubní pasta 75mlSensodyne Fluoride zubní pasta 75ml

Komplexní starostlivost: zubní pasta s klinicky ověřenou úlevou od bolesti - pro citlivé zuby. S fluoridem. Doporučujeme péči doplnit ústní vodou a kartáčkem Sensodyne.

88 Kč

Sensodyne Kompletni ochrana zubní pasta 75mlSensodyne Kompletni ochrana zubní pasta 75ml

Nový Sensodyne Kompletní ochrana byl speciálně navržen pro osoby s citlivými zuby. Pomáhá hned 7 způsoby -Vytváří ochrannou vrstvu, a tím chrání před bolestí citlivých zubů. Posiluje sklovinu. Pomáhá chránit proti plaku. Pomáhá udržovat zdravé dásně aj.

118 Kč

Sensodyne Multi Care zubní pasta 75 mlSensodyne Multi Care zubní pasta 75 ml

Sensodyne Multi Care zubní pasta snižuje citlivost zubů a zubních krčků a zároveň regeneruje dásně. Obsahuje citrát zinečnatý, chlorid draselný a fluorid sodný.

101 Kč

Sensodyne Pronamel zub.pasta každoden.použití 75mlSensodyne Pronamel zub.pasta každoden.použití 75ml

Kvůli změně stravovacích návyků je zubní sklovina ve vyšší míře vystavena naleptávání kyselin. Zubní pasta Pronamel pro každedenní použití pomáhá chránit zubní sklovinu před kyselinami obsaženými v potravinách.

101 Kč

SPLAT Professional SENSITIVE zubní pasta 100mlSPLAT Professional SENSITIVE zubní pasta 100ml

Účinné látky v kombinaci se složkou nanohydroxyapatit posilují zubní sklovinu a snižují citlivost zubů. Přírodní enzym papain a složka Polydon® zabraňují tvorbě zubního plaku a kamene. Heřmánkový a citronový esenciální olej mají uklidňující účinek.

147 Kč