Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

bělící

ApaCare POLISH: pasta s HYDROXYAPATITEM 20mlApaCare POLISH: pasta s HYDROXYAPATITEM 20ml

Velmi účinná domácí leštící a čistící pasta na zuby s HYDROXYAPATITEM. Je doporučována 1-2x týdně místo denního čištění zubů, účinná je zejména na skvrny po červeném víně, kávě, čaji a nikotinu. Obsažená tekutá zubní sklovina dodává zubům vysoký lesk.

222 Kč

Bělící zub.pasta SUPERWHITE s akt.uhlím 75ml BlackBělící zub.pasta SUPERWHITE s akt.uhlím 75ml Black

Bělící zubní pasta SUPERWHITE s aktiv.uhlím Black Edition je černá zubní pasta s mátovou příchutí, která pomáhá obnovit bělost zubů díky absorpční síle aktivního uhlí. Má skvělý trojí účinek: péče, bělost a svěžest. Vhodné pro dospělé a děti od 6 let.

136 Kč

Blend-a-med Complete 7 White zubní pasta 100 mlBlend-a-med Complete 7 White zubní pasta 100 ml

Blend-a-med complete plus 7 White je bělící zubní pasta na zuby a na zubní kazy na krčcích zubů. Poskytuje kompletní ochranu a svěžest ústní dutině.

49 Kč

Clinomyn zubní pasta Whitening 75mlClinomyn zubní pasta Whitening 75ml

Clinomyn pro kuřáky byla speciálně vyvinuta pro odstranění skvrn od nikotinu a tabáku, skvrn od čaje, kávy, červeného vína a jídla. S vyváženým poměrem čistících a leštících částic.

73 Kč

Colgate zubní pasta Smiles 6+ 50mlColgate zubní pasta Smiles 6+ 50ml

Zubní pasta pro děti nad 6 let, s vynikajícím čistícím účinkem, posiluje zubní sklovinu a chrání zuby proti zubnímu kazu.

60 Kč

Colgate zubní pasta Total Whitening 75mlColgate zubní pasta Total Whitening 75ml

Colgate Total 12 Whitening obsahuje patentovanou formuli Tricloguard™, která bojuje s 12-ti problémy zubů a dásní a poskytuje jim antibakteriální ochranu celých 12 hodin.

66 Kč

CURAPROX BE YOU single Candy lover Pasta 90mlCURAPROX BE YOU single Candy lover Pasta 90ml

CURAPROX BE YOU Candy lover je bělící zubní pasta se spoustou dalšího pro ochranu zubů. Balení obsahuje 1ks zub.pasty (90ml).

290 Kč

CURAPROX BE YOU single Daydreamer pasta 90mlCURAPROX BE YOU single Daydreamer pasta 90ml

CURAPROX BE YOU Daydreamer je bělicí zubní pasta se spoustou dalšího pro ochranu zubů. Balení obsahuje 1ks zub.pasty (90ml)

290 Kč

CURAPROX BE YOU single Explorer Pasta 90mlCURAPROX BE YOU single Explorer Pasta 90ml

CURAPROX BE YOU Explorer je bělící zubní pasta se spoustou dalšího pro ochranu zubů. Balení obsahuje 1ks zub.pasty (90ml).

290 Kč

CURAPROX BE YOU single Challenger Pasta 90mlCURAPROX BE YOU single Challenger Pasta 90ml

CURAPROX BE YOU Challenger je bělící zubní pasta se spoustou dalšího pro ochranu zubů. Balení obsahuje 1ks zub.pasty (90ml).

290 Kč

CURAPROX BE YOU single Pure Happiness Pasta 90mlCURAPROX BE YOU single Pure Happiness Pasta 90ml

CURAPROX BE YOU Pure Happiness je bělící zubní pasta se spoustou dalšího pro ochranu zubů. Balení obsahuje 1ks zub.pasty (90ml).

290 Kč

CURAPROX BE YOU single Rising Star pasta 90mlCURAPROX BE YOU single Rising Star pasta 90ml

CURAPROX BE YOU Rising Star je bělící zubní pasta se spoustou dalšího pro ochranu zubů. Balení obsahuje 1ks zub.pasty (90ml).

290 Kč

Ecodenta Zubní pasta bělící černá 100mlEcodenta Zubní pasta bělící černá 100ml

Přírodní zubní pasta bez chemických látek, která pečuje o dutinu ústní - bělí zuby - má antibakteriální efekt. Neobsahuje složky živočišného původu, GMO.

137 Kč

EDEL+WHITE Zubní pasta Care Forte 75mlEDEL+WHITE Zubní pasta Care Forte 75ml

Zubní pasta, která zklidňuje a zpevňuje dásně a současně podporuje remieralizaci zubů. Zuby zároveň jemně zjasňuje. Doporučena i pro čištění citlivých zubů.

91 Kč

EDEL+WHITE Zubní pasta Whitening Anti-Plague 75mlEDEL+WHITE Zubní pasta Whitening Anti-Plague 75ml

Zubní pasta, která chrání přirozenou krásu zubů a účinně odstraňuje zabarvení zubů a usazeniny plaku. Doporučeno také po intenzivním bělení zubů.

99 Kč