Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

na bodnutí hmyzem, otoky

ABENA Skincare chladící a ošetř. aktiv gel 250mlABENA Skincare chladící a ošetř. aktiv gel 250ml

Chladící ošetřující gel slouží ke zlepšení prokrvení pokožky, podpoře terapie natržení, naražení a zhmoždění.

111 Kč

Biovitality Insectsol 8mlBiovitality Insectsol 8ml

Sérum po pobodání hmyzem. Bylinný přípravek s vysokým obsahem rostlinných olejů a silic ke zklidnění kůže v místě bodnutí hmyzem.

169 Kč

Dapis gel 40gDapis gel 40g

Dapis gel rychle* zklidňuje pokožku při mírných projevech svědění. *Úleva od projevů svědění již 5 minut po první aplikaci. Hodnocení účinnosti po štípnutí komárem. Spotřebitelský test u 101 osob.

213 Kč

Gel po poštípání hmyzem 27mlGel po poštípání hmyzem 27ml

Zklidňuje a regeneruje pokožku po poštípání hmyzem, při podráždění kůže slunečním zářením nebo kopřivami. Příjemný chladivý efekt zajistí dlouhodobý účinek.

51 Kč

Hygienium přírodní repelent proti komárům 85mlHygienium přírodní repelent proti komárům 85ml

Přírodní přípravek s dvojím účinkem, který kůži poskytuje přirozenou ochranu po celý den a parfemuje celý povrch těla. Obsah vitamínu E má antioxidační účinek a hřebíčkový olej má protizánětlivé vlastnosti. Vhodné použití u dětí starších 3 let.

79 Kč

MedPharma Octanový gel NATURAL 110gMedPharma Octanový gel NATURAL 110g

Octanový gel je doporučován při poštípání hmyzem, při mechanicky způsobených otocích a pohmožděninách. Přípravek má chladivý účinek, který napomáhá zmírňovat otok a pocit svědění.

56 Kč

Novosil gel Swiss 50mlNovosil gel Swiss 50ml

Novosil gel SWISS je přípravek, který zmírňuje svědění, zklidňuje začervenalé místo po bodnutí hmyzem, při kopřivce či po spálení sluncem a udržuje jej mikrobiálně čisté.

176 Kč

PARAKITO Roll-on gel po kousnutí 5mlPARAKITO Roll-on gel po kousnutí 5ml

Roll-on gel je navržen tak, aby ulevil po kousnutí komárem nebo jiným hmyzem. Má zklidňující a chladivý účinek, který snižuje pocit svědění.

251 Kč

Rosen Moskyto gel na štípance 16mlRosen Moskyto gel na štípance 16ml

Chladivý gel s antihistaminikem Devětsilem a desinfekčním účinkem přesličky představuje okamžitou pomoc při poštípání hmyzem a požahání. Chladí, desinfikuje, snižuje pocit pálení a svědění.

72 Kč

Rosen Octan gel 40gRosen Octan gel 40g

Rosen Octan gel přináší okamžitou úlevu při mechanicky způsobených otocích a pohmožděninách, při pošítání hmyzem. Má adstringentní, chladivé a antiseptické účinky. Zabraňuje narůstání otoku. Neobsahuje olovo.

79 Kč

TEA TREE OIL AUSTRALIA 8mlTEA TREE OIL AUSTRALIA 8ml

Tea Tree oil je 100% přírodní éterický olej, který má široké spektrum použití. Nejčastěji se využívá při kousnutí hmyzem a při ošetřování drobných poranění kůže. Je vhodný i pro péči o problematickou pokožku.

117 Kč

Trioderm CARE Chladivá pěna s arnikou 35mlTrioderm CARE Chladivá pěna s arnikou 35ml

Chladivá pěna s Arnikou. Po bodnutí hmyzem, na otoky kůže. S výtažky z arniky. Zklidňující účinky. Zanechává dlouhodobý pocit chladu.

114 Kč

URGO FILMOGEL Po bodnutí hmyzem 3.25mlURGO FILMOGEL Po bodnutí hmyzem 3.25ml

URGO Filmogel Po bodnutí hmyzem je tekuté krytí, které po nanesení vytváří na místě štípnutí pružný, průhledný a voděodolný film, který chrání, zabraňuje škrábání a zklidňuje pokožku.

251 Kč