Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

antibakteriální

Antibakteriální gel na ruce 50mlAntibakteriální gel na ruce 50ml

Antibakteriální dezinfekční gel na ruce Derma Intensive + dezinfikuje a chrání pokožku rukou, zabíjí 99,9% bakterií a mikrobů. Tvoří jemný film, který chrání před šířením kontaminace přenášené špinavýma rukama a dotykem špinavých povrchů.

49 Kč

Antivirový a antibakteriální gel s alkoholem 100mlAntivirový a antibakteriální gel s alkoholem 100ml

An-cor19 - Antivirový, antibakteriální dezinfekční bezoplachový gel na ruce na bázi alkoholu. Vhodný pro osobní ochranu. S hydratační složkou. S obsahem kajeputového oleje.

73 Kč

Antivirový a antibakteriální hydratační gel 100mlAntivirový a antibakteriální hydratační gel 100ml

An-cor19 - Antivirový, antibakteriální dezinfekční bezoplachový gel na ruce. Vhodný pro osobní ochranu. S hydratační složkou. S obsahem kajeputového oleje.

73 Kč

BioBlock protiplísň.prášek-nehty na rukách 3x0.1gBioBlock protiplísň.prášek-nehty na rukách 3x0.1g

Biologický protiplísňový práškový přípravek, který je vhodný pro péči o nehty a jejich okolí na rukou.

270 Kč

Čistící gel antibacterial HERBAVERA 250mlČistící gel antibacterial HERBAVERA 250ml

Čistící gel na ruce s antibakteriální přísadou. Pro očistu a ochranu pokožky rukou, ideální do kabelky k umytí bez mýdla a vody. Ethanol působí antibakteriálně, konopí, měsíček a Aloe regeneračně. Obsahuje 60% ethanolu.

108 Kč

Phyteneo Neocide spray 50mlPhyteneo Neocide spray 50ml

Roztok pro čištění pokožky celého těla, dutiny ústní a zevní intimní hygienu s antimikrobiální složkou Octenidine. Odstraňuje nečistoty, udržuje hygienickou čistotu. Brání množení bakterií.

85 Kč

ProIntim krém pro ženy i muže 50mlProIntim krém pro ženy i muže 50ml

Jemný a pečující krém pro regenerační péči a zklidnění pokožky intimních partií po holení, depilaci, pocení, koupání či jiném podráždění. Obsahuje BioEcolii, která spolu s ostatními složkami zajišťuje antimikrobiální účinek.

136 Kč

Santaderm zvláčňující mast s 10% obsahem síry 30mlSantaderm zvláčňující mast s 10% obsahem síry 30ml

Santaderm mast s 10% sírou je dermatokosmetický přípravek určený k prevenci chronického, suchého a exsudativního ekzému.

60 Kč

TEREZIA Calcium pantothenicum mast 30gTEREZIA Calcium pantothenicum mast 30g

Mast CALCIUM PANTOTHENICUM se používá ke zklidnění a regeneraci podrážděné kůže po nadměrném slunění, na suchou a drsnou pokožku.

65 Kč

TOP GOLD Mykos 130 20mlTOP GOLD Mykos 130 20ml

Sérum na nehty pro intenzivní péči proti ohrožení plísněmi. Sérum zlepšuje stav nehtů a posiluje odolnost proti napadení plísněmi.

274 Kč

TOPVET Antibakteriální čis.gel na ruce Hedváb100mlTOPVET Antibakteriální čis.gel na ruce Hedváb100ml

Čisticí gel na ruce s antibakteriální složkou je vhodný k očistě a ochraně rukou vždy, když není možné použít vodu a mýdlo (cestování, městská doprava, nákupy apod.). Přípravek obsahuje 62% líhu.

123 Kč

TOPVET Antibakteriální čis.gel na ruce Hedvábí50mlTOPVET Antibakteriální čis.gel na ruce Hedvábí50ml

Čisticí gel na ruce s antibakteriální složkou je vhodný k očistě a ochraně rukou vždy, když není možné použít vodu a mýdlo (cestování, městská doprava, nákupy apod.). Přípravek obsahuje 62% líhu.

85 Kč

TOPVET Antibakteriální čis.sprej na ruceHedváb50mlTOPVET Antibakteriální čis.sprej na ruceHedváb50ml

Čisticí sprej na ruce s antibakteriální složkou je vhodný k očistě a ochraně rukou vždy, když není možné použít vodu a mýdlo (cestování, městská doprava, nákupy apod.). Přípravek obsahuje 62% líhu. Ruce jsou po použití čisté a příjemně voní.

77 Kč

Vitella Clerex hydroalkoholový čisticí gel 50 mlVitella Clerex hydroalkoholový čisticí gel 50 ml

Vitella Clerex je moderní hydroalkoholový čisticí gel, který pokožku rukou nevysušuje. Gel aplikujte na suché ruce a vetřete ho i mezi prsty. Masírujte až do úplného zaschnutí. Ruce poté neoplachujte ani neotírejte. Přípravek je určen k zevnímu použití.

224 Kč