Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

antibakteriální

BioBlock protiplísň.prášek-nehty na rukách 3x0.1gBioBlock protiplísň.prášek-nehty na rukách 3x0.1g

Biologický protiplísňový práškový přípravek, který je vhodný pro péči o nehty a jejich okolí na rukou.

270 Kč

BIODERMA Cicabio Krém 40 mlBIODERMA Cicabio Krém 40 ml

Cicabio krém je reparační a zklidňující krém na podrážděná místa, poškozenou a popraskanou kůži a na následky menších operací a dermatologických zákroků.

368 Kč

BIODERMA Cicabio Lotion 40 mlBIODERMA Cicabio Lotion 40 ml

Cicabio lotion je reparační a zklidňující lotion na mokvající rány a podrážděná místa na kůži. Působí ve všech stadiích reparace pokožky a podporuje tak dokonalé hojení. Vysušuje a neutralizuje mokvající místa. Antibakteriální komplex chrání ránu.

368 Kč

Hygienium ANTIBAKTER. A DEZINF. GEL NA RUCE 300mlHygienium ANTIBAKTER. A DEZINF. GEL NA RUCE 300ml

Antibakteriální a dezinfekční gel na ruce s dávkovačem, čistí, dezinfikuje a chrání ruce, zabíjí 99,9 % bakterií, efektivní proti E.coli bakteriím. Obohacen extraktem glycerinu a aloe vera, hydratuje, vyživuje a zjemňuje pokožku.Dermatologicky testováno.

113 Kč

Hygienium ANTIBAKTER. A DEZINF. GEL NA RUCE 85mlHygienium ANTIBAKTER. A DEZINF. GEL NA RUCE 85ml

Antibakteriální a dezinfekční gel na ruce v praktickém balení, čistí, dezinfikuje a chrání ruce, zabíjí 99,9 % bakterií, efektivní proti E.coli bakteriím. Obohacen extraktem glycerinu a aloe vera, hydratuje, vyživuje a zjemňuje pokožku. Dermat.testováno.

82 Kč

Hygienium Antibakter. a dezinf. tekuté mýdlo 300mlHygienium Antibakter. a dezinf. tekuté mýdlo 300ml

Antibakteriální a dezinfekční tekuté mýdlo na ruce s dávkovačem, čistí, dezinfikuje a chrání ruce. Zabíjí 99,9 % bakterií. Neobsahuje chlór, působí proti pachům. Ideální k čištění a hygienické dezinfekci rukou. Dermatologicky testováno.

78 Kč

Phyteneo Neocide spray 50mlPhyteneo Neocide spray 50ml

Roztok pro čištění pokožky celého těla, dutiny ústní a zevní intimní hygienu s antimikrobiální složkou Octenidine. Odstraňuje nečistoty, udržuje hygienickou čistotu. Brání množení bakterií.

84 Kč

ProIntim krém pro ženy i muže 50mlProIntim krém pro ženy i muže 50ml

Jemný a pečující krém pro regenerační péči a zklidnění pokožky intimních partií po holení, depilaci, pocení, koupání či jiném podráždění. Obsahuje BioEcolii, která spolu s ostatními složkami zajišťuje antimikrobiální účinek.

137 Kč

TEREZIA Calcium pantothenicum mast 30gTEREZIA Calcium pantothenicum mast 30g

Mast CALCIUM PANTOTHENICUM se používá ke zklidnění a regeneraci podrážděné kůže po nadměrném slunění, na suchou a drsnou pokožku.

61 Kč

TOP GOLD Mykos 130 20mlTOP GOLD Mykos 130 20ml

Sérum na nehty pro intenzivní péči proti ohrožení plísněmi. Sérum zlepšuje stav nehtů a posiluje odolnost proti napadení plísněmi.

258 Kč