Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

pro děti

Annabis Bodycann přírodní Kids&babies 2v1 250mlAnnabis Bodycann přírodní Kids&babies 2v1 250ml

Přírodní dětský šampon a sprchový gel pro každodenní péči o citlivou dětskou pokožku i vlásky. Šetrné mycí látky pokožku i vlásky jemně myjí bez nežádoucího vysoušení a podráždění. Bylinné výtažky a konopný olej pokožku zklidňují, regenerují a vyživují.

180 Kč

BABÉ DÍTĚ Koupelový gel 500mlBABÉ DÍTĚ Koupelový gel 500ml

Koupelový gel je určen pro čištění jemné a citlivé pokožky miminek a dětí. Nedráždí pokožku ani oči.

295 Kč

BABÉ DÍTĚ Zvláčňující mýdlo 200mlBABÉ DÍTĚ Zvláčňující mýdlo 200ml

Zvláčňující mýdlo je určeno pro každodenní péči o atopickou pokožku miminek a dětí. Obsahuje esenciální mastné kyseliny, které posilují ochranné funkce kožní bariéry, hydratují a vyživují pokožku.

295 Kč

Batole dětský sprchový gel 150mlBatole dětský sprchový gel 150ml

Sprchový gel je určen k mytí dětských vlasů a pokožky, nedráždí pokožku ani sliznice. Olivový olej a vitamín D snižuje podrážděnost pleti u zvlášť citlivých jedinců.

49 Kč

BIODERMA ABCDerm Gel moussant 1 lBIODERMA ABCDerm Gel moussant 1 l

ABCDerm Moussant 1l - ultra jemný sprchový gel na citlivou pokožku. Jemný pěnivý čistící přípravek bez mýdla. Vhodný na obličej, tělo a vlasy kojenců a dětí. Nedráždí pokožku ani oči, je hypoalergenní.

541 Kč

BIODERMA ABCDerm Gel moussant 200 mlBIODERMA ABCDerm Gel moussant 200 ml

LABORATOIRE BIODERMA ABCDerm Moussant 200ml je ultra-jemný sprchový gel pro citlivou novorozeneckou a dětskou pokožku těla i hlavy.

245 Kč

BIODERMA ABCDerm H2O 1 lBIODERMA ABCDerm H2O 1 l

ABCDerm H2O micelární roztok 1l - ultrajemné čištění bez oplachování. Pro dokonalé očištění jemné a podrážděné pokožky miminek a malých dětí. Odstraňuje nečistoty bez rizika vzniku podráždění.

781 Kč

Bübchen Baby dětské mýdlo 125gBübchen Baby dětské mýdlo 125g

Dětské mýdlo s obsahem heřmánkového extraktu. Je určeno ke každodennímu použití, hodí se pro časté mytí pokožky kojenců a malých dětí.

66 Kč

Bübchen heřmánkový mycí gel pro děti 400mlBübchen heřmánkový mycí gel pro děti 400ml

Je k pokožce velmi šetrný,a proto je určen ke každodennímu mytí celého těla od hlavy až k patě.Vhodný k ošetření pokožky se sklonem k přecitlivělosti.

223 Kč

Bübchen šampon a sprch.gel pro děti malina 230mlBübchen šampon a sprch.gel pro děti malina 230ml

Šampon & sprchový gel malina obsahuje speciální komplex účinných látek. Pečuje o pokožku i vlasy a intenzivně hydratuje.

113 Kč

Cannaderm Robátko mycí pěna Sensitive 200mlCannaderm Robátko mycí pěna Sensitive 200ml

NOVÉ Robátko mycí pěna Sensitive pro jemné, šetrné mytí pokožky dětí a dospělých a extra citlivé pokožky. Přírodní receptura s extra šetrnými mycími látkami vyhovuje i pro nejmenší děti a také pro pokožku s projevy atopie a ekzému.

280 Kč

Ceumed Baby Lipo bath mycí gel citl.pleť 200mlCeumed Baby Lipo bath mycí gel citl.pleť 200ml

Mycí gel na suchou a citlivou pokožku s jojobovým olejem bez obsahu mýdla, SLS a SLES. Intenzívně pokožku zvlhčuje. Zklidňuje podrážděnou pokožku.

204 Kč

Cottonino Dětský šampón a sprch.gel heřmán. 300mlCottonino Dětský šampón a sprch.gel heřmán. 300ml

Pokožku i vlasy šetrně a jemně myje, zklidňuje, vyživuje a regeneruje. Citlivé dětské pokožce a vláskům dodává jemnost, hebkost a lesk, bez vysoušení či podráždění. Bez alkoholu, hypoalergenní, s fyziologickým pH. Nedráždí oči. Dermatologicky testováno.

90 Kč

Cottonino Dětský šampón a sprch.gel oliv.ext.300mlCottonino Dětský šampón a sprch.gel oliv.ext.300ml

Pokožku i vlasy šetrně a jemně myje, zklidňuje, vyživuje a regeneruje. Citlivé dětské pokožce a vláskům dodává jemnost, hebkost a lesk, bez vysoušení či podráždění. Bez alkoholu, hypoalergenní, s fyziologickým pH. Nedráždí oči. Dermatologicky testováno.

90 Kč

CutisHelp mimi konopná mycí emulze 200 mlCutisHelp mimi konopná mycí emulze 200 ml

Šetrná emulze pro každodenní mytí citlivé a přecitlivělé dětské pleti a vlásků zejména při kožních problémech; přípravek je možno pro děti požívat běžně v rámci velice kvalitní péče bez rizika podráždění a nežádoucího vysoušení pleti.

238 Kč