Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

intimní hygiena

ABENA Skincare mycí gel pro intimní hygienu 500mlABENA Skincare mycí gel pro intimní hygienu 500ml

Mycí gel pro intimní hygienu obsahuje aktivní substance, které se aplikují na sliznice a intimní partie a poté se velmi snadno spláchnou.

94 Kč

Australian Bodycare Femi Daily 100 mlAustralian Bodycare Femi Daily 100 ml

Femi daily s australským olejem Tea Tree je přírodní gel, který předchází intimnímu diskomfortu vnějších pohlavních orgánů.

267 Kč

Canesten Intim gel 100mlCanesten Intim gel 100ml

Canesten Intim gel pomáhá znovu obnovit přirozenou rovnováhu mikroflóry intimních partií, neutralizuje příliš kyselé pH a snižuje pocit nepohodlí. Zklidňuje podráždění, pálení, zarudnutí a svědění.

102 Kč

Cannaderm Intime NEW mycí emulze 150+50ml ZDARMACannaderm Intime NEW mycí emulze 150+50ml ZDARMA

Intime mycí emulze pro ošetřování a mytí intimních partií u dospělých. Při dlouhodobé péči omezuje pocity svědění či pálení. Správná péče o intimní partie přispívá k odolnosti vůči vaginálním obtížím.

274 Kč

Epigen Intimo spray 60mlEpigen Intimo spray 60ml

Přípravek pro snížení rizika virových kožních problémů jako jsou opary, pásový opar, bradavice a kondylomata

324 Kč

FEMINETE dámské intimní ubrousky 20 ksFEMINETE dámské intimní ubrousky 20 ks

FEMINETE dámské intimní ubrousky jsou vyvinuty pro hygienu intimních míst. Díky svému složení jsou hojivé, čistí a zklidňují. Mají jemnou a nevtíravou vůni.

31 Kč

Fytofontana Gyntima intim.mycí gel 200+děts.100mlFytofontana Gyntima intim.mycí gel 200+děts.100ml

Balíček pro intimní hygienu ženy + dítěte od 3 let. Účinný, osvěžující a jemný prostředek, určený pro každodenní intimní hygienu ženy, který pomáhá předcházet vaginálním infekcím. Dětský mycí gel speciálně vyvinutý pro intimní hygienu dívek od 3 let.

169 Kč

Fytofontana Gyntima intimní mycí gel 200mlFytofontana Gyntima intimní mycí gel 200ml

Účinný, osvěžující a jemný prostředek, určený pro každodenní intimní hygienu ženy, který pomáhá předcházet vaginálním infekcím.

115 Kč

Fytofontana Gyntima intimní pěna 150 mlFytofontana Gyntima intimní pěna 150 ml

Intimní pěna. Účinný, osvěžující a jemný mycí prostředek s antiseptickou přísadou a optimálním pH, vyvinutý pro intimní hygienu ženy.

158 Kč

GINEXID gynekologická čisticí pěna 150 mlGINEXID gynekologická čisticí pěna 150 ml

Ginexid® gynekologická čisticí pěna s pH 4,5 se indikuje pro každodenní intimní hygienu i při přítomnosti patologických stavů (bakteriální a kvasinkové záněty vnějších rodidel) a/nebo ve spojení se specifickými léčbami.

350 Kč

GYNELLA Girl Intimate Wash 100mlGYNELLA Girl Intimate Wash 100ml

GYNELLA Girl Intimate Wash je intimní mycí gel určený pro intimní hygienu dívek od 3 let věku do první menstruace. Prostředek má speciálně upravené pH (neutrální) odpovídající poševnímu prostředí dívek v nehormonálním období.

171 Kč

GYNELLA Intimate Foam 150 mlGYNELLA Intimate Foam 150 ml

GYNELLA Intimate Foam je jemná sprchová pěna určená na mytí i holení intimních partií. Složení s aloe vera a panthenolem dodává pokožce dlouhotrvající svěžest, hebkost a ochranu. Kyselina mléčná přispívá k vyrovnávání přirozeného pH intimních partií.

187 Kč

GYNELLA Intimate Wash 200 mlGYNELLA Intimate Wash 200 ml

GYNELLA Intimate Wash je intimní mycí gel s vyváženým pH, obohacený o kyselinu mléčnou pro vyrovnání správného pH intimních partií a borovicovou silici, které má antiseptické a deodorační účinky.

155 Kč

HEMOROGEL mycí gel 200 mlHEMOROGEL mycí gel 200 ml

Mycí gel GINKO GEL je určen pro pravidelnou hygienu citlivé a podrážděné pokožky při obtížích s hemoroidy. Speciálně zvolené složky gelu zajišťují jemný pocit při mytí, zklidňují pokožku a podporují její regeneraci.

96 Kč

HERBALON s dubovou kůrou 200gHERBALON s dubovou kůrou 200g

Herbalon s dubovou kůrou je hypoalergenní emulze na mytí intimních partií, speciálně určena pro péči o poraněnou hráz po porodu a při hemoroidech. Bez obsahu alkalických mýdel.

163 Kč