Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

čistící pěny

Cannaderm Atopos mycí pěna NEW 180mlCannaderm Atopos mycí pěna NEW 180ml

Atopos mycí pěna pro jemné, šetrné mytí suché a citlivé pokožky dospělých. Přírodní receptura s velmi šetrnými mycími látkami zajišťuje mimořádně šetrné mytí pokožky s projevy atopického ekzému a lupénky.

295 Kč

Čistící pěna Attends pro inkont.pacienty 400mlČistící pěna Attends pro inkont.pacienty 400ml

Čistící pěna Attends je aktivní suchá pěnová báze, která velice jemně, účinně a rychle odstraňuje i přischlou nečistotu (zbytky stolice). Neobsahuje alkohol, pH 6,2-7,2. Spray 400ml.

170 Kč

Ichthyo Care mycí pěna 3% 100ml Dr.MüllerIchthyo Care mycí pěna 3% 100ml Dr.Müller

Mycí pěna s ichthyolem je přípravek následné péče pro čištění pokožky s problémy spojenými s porušením mikrobiální rovnováhy, s nadprodukcí mazu a se vznikem svědivých nebo zánětlivých ložisek a jiných dermatologických obtížích.

100 Kč

KNEIPP Sprchová pěna Hedvábný květ 200mlKNEIPP Sprchová pěna Hedvábný květ 200ml

Sprchová pěna Hedvábný květ pro kouzelné okamžiky, které patří jen vám. Obsahuje přírodní bambucké máslo, které je známé svými blahodárnými účinky na pokožku. Spolu s orientální vůní květů ibišku pomáhá navodit příjemnou atmosféru.

193 Kč

KNEIPP Sprchová pěna Ranní polibek 200mlKNEIPP Sprchová pěna Ranní polibek 200ml

Kneipp sprchová pěna Ranní polibek dostala do vínku štědrou porci vzácného jojobového oleje a úchvatnou vůni pomerančového květu. Vybrané rostlinné složky jemně pečují o pokožku, zatímco energická vůně příjemně nabudí rozespalou mysl i tělo na celý den.

193 Kč

MoliCare Skin Čisticí pěna 400ml (Menalind)MoliCare Skin Čisticí pěna 400ml (Menalind)

Čisticí pěna MoliCare Skin k rychlému a šetrnému čištění intimních partií bez použití vody. Rychle a šetrně čistí pokožku po úniku moči nebo stolice. Složení pěny je s pH 5,5 a nenarušuje přirozených ochranný obal pokožky, nevysušuje ji a nedráždí.

161 Kč

Molicare skin DÁRKOVÉ- čisticí pěna + mycí žínkyMolicare skin DÁRKOVÉ- čisticí pěna + mycí žínky

Čisticí pěna MoliCare® Skin rychle a šetrně čistí pokožku po úniku moči nebo stolice bez použití vody a mýdla. pH 5,5, nenarušuje přirozený ochranný obal pokožky. Mycí žínky MoliCare Skin pro rychlé a ultra jemné čištění, bez použití mýdla a vody.

187 Kč

Seni Care Čisticí pěna 500 mlSeni Care Čisticí pěna 500 ml

Čistící a ošetřující tělová pěna je vhodná pro ošetření a očištění podrážděné pokožky. S extraktem z oliv, panthenolem, betainem z cukrové řepy a lněným biokomplexem, obsah 500 ml.

146 Kč

TENA Wash Mousse Mycí pěna 400ml 4248TENA Wash Mousse Mycí pěna 400ml 4248

TENA mycí pěna je výrobek typu 3 v 1, který jemně čistí, obnovuje a chrání i tu nejjemnější a nejchoulostivější pokožku. Zanechává příjemnou vůni. Dermatologicky testováno.

155 Kč

UNIXDERMA čistící pěna spray 400mlUNIXDERMA čistící pěna spray 400ml

Čisticí pěna k rychlému a šetrnému čištění silně znečistěných partií pokožky při (stolicové) inkontinenci. Příjemná, lehká pěna, která se snadno roztírá a účinně působí při předcházení vzniku proleženin. Neutralizuje pachy a příjemně svěže voní.

102 Kč