Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Ostatní

AVENE XeraCalm Relipidační mycí olej 400mlAVENE XeraCalm Relipidační mycí olej 400ml

Relipidační mycí olej lze použít pro sprchu a koupel na obličej i tělo u batolat, dětí a dospělých. Jemná mycí báze bez mýdla kůži čistí,chrání ji před vysoušením vodou,zmírňuje pocity svědění vyvolané suchostí kůže, zmírňuje zarudnutí a podráždění kůže.

472 Kč

Cannaderm Natura lázeňské mýdlo s rašelinou 80gCannaderm Natura lázeňské mýdlo s rašelinou 80g

Lázeňské mýdlo s rašelinou, konopným olejem a s rozmarýnem pro důkladné, ale velmi šetrné odstranění nečistot a svrchních odumřelých buněk z pokožky těla během koupele.

124 Kč

MoliCare Skin Napuštěné Mycí žínky 8ks (Menalind)MoliCare Skin Napuštěné Mycí žínky 8ks (Menalind)

Napuštěné mycí žínky MoliCare Skin pro rychlé a ultra jemné čištění celého těla osoby na lůžku bez použití mýdla a vody. Speciální složení vyvinuto pro zralou, citlivou nebo namáhanou pokožku.

89 Kč

Mycí jednorázové žínky Attends pro inkont.pac.50ksMycí jednorázové žínky Attends pro inkont.pac.50ks

Hygienické jednorázové mycí žínky pro šetrné čištění pleti jsou vyrobeny z celulózy. Jsou měkké a vysoce absorpční.

205 Kč

RYOR Pro muže Sprchový gel 3v1 250mlRYOR Pro muže Sprchový gel 3v1 250ml

Sprchový gel s pánskou parfemací, používá se současně jako šampon a kondicionér. Pokožku šetrně myje a zvláčňuje. Vlasy jsou po použití zregenerované a lesklé.

128 Kč

SAFORELLE Bébé jemný čistící gel 250mlSAFORELLE Bébé jemný čistící gel 250ml

Saforelle pediatrie jemný čistící gel - neobsahuje mýdlo. Jeho složení je obohaceno o zvlhčující látky. Aktivní složka Lopuch větší je známa svými zklidňujícími účinky na podrážděnou pokožku. Pro jemnou pokožku kojenců a malých dětí.

190 Kč

Seni Care Žínky bez fólie 50ksSeni Care Žínky bez fólie 50ks

Jednorázové žínky z měkkého a savého materiálu vyrobené tak, aby chránily pokožku dlaní osoby, která pečuje o pacienta. Jsou vhodné při hygienické péči o ležící pacienty, osoby se zvýšenými nároky na hygienu.

176 Kč

Seni Care Žínky s fólií 50ksSeni Care Žínky s fólií 50ks

Jednorázové žínky z měkkého a savého materiálu vyrobené tak, aby chránily pokožku dlaní osoby, která pečuje o pacienta. Jsou určené pro použití s mycími přípravky bez vody, při hygienické péči o ležící pacienty a osoby se zvýšenými nároky na hygienu.

216 Kč

TENA Wash Glove Mycí žínka 175ks 740500TENA Wash Glove Mycí žínka 175ks 740500

TENA Wash Glove - mycí žínka obzvlášť vhodná pro očistu inkontinentních pacientů. Lze ji použít za mokra i za sucha.

351 Kč

TENA Wet Wash Glove Mycí vlhčená žínka 8ks 1116TENA Wet Wash Glove Mycí vlhčená žínka 8ks 1116

TENA Wet Wash Glove jsou jemné, vlhčené mycí žínky. Jedno balení žínek pro očistu celého těla. Pohodlná a hygienická alternativa k čištění vodou a mýdlem. Bezoplachová mycí emulze pro každodenní použití - dermatologicky testováno.

72 Kč

Žínka mycí Sentina 50ksŽínka mycí Sentina 50ks

Mycí žínka k mytí pacientů. Mycí žínka je určena k očistě u inkontinentních pacientů i celého těla za sucha či za vlhka. Spojuje vlastnosti utěrky s praktickými výhodami žínky.

124 Kč

Žínka vlhčená mycí neparfem. Abena 15x22cm 8ksŽínka vlhčená mycí neparfem. Abena 15x22cm 8ks

Jednorázové vlhčené mycí žínky jsou určeny pro osobní hygienu těla. Jsou vyrobeny z netkané textilie, 70% polyesteru a 30% viskózy. Jsou jemné k pokožce, obsahují čistící a hydratační látky. Žínky jsou ideální k mytí těla bez použití vody a mýdla.pH 4-5.

37 Kč