Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Ostatní

Cutoil DrKonrad 200mlCutoil DrKonrad 200ml

Přípravek Cutoil s obsahem mandlového oleje je určený k promaštění a hydrataci suché pokožky se sklonem k ekzémům. Je určený k přímému natírání na pokožku nebo k přidávání do koupele. Má silný promašťující účinek.

205 Kč

DR.DUDEK Třezalkový olej masážní a koupelový 215mlDR.DUDEK Třezalkový olej masážní a koupelový 215ml

Kosmetický olej na masáže a do koupele. Na suchou a podrážděnou pleť např. po opalování a při projevech opruzení a proležení. Relaxační a zklidňující koupelová přísada. Na masáže při rehabilitační i domácí péči o namožené svaly a bolavá záda.

226 Kč

Eukalyptový olej 100% 15mlEukalyptový olej 100% 15ml

Eukalyptový olej je 100% čistý přírodní esenciální olej z eukalyptu, vhodný k použití do koupele nebo aromalampy. Má antiseptické účinky, prokrvuje kůži, působí proti bolesti a podporuje procesy hojení.

62 Kč

KNEIPP Sada Bylinných olejů do koupele 3x20mlKNEIPP Sada Bylinných olejů do koupele 3x20ml

Darujte sobě nebo svým blízkým sadu tří Kneipp bylinných olejů do koupele, které vám pomohou uvolnit namožená záda, svaly a klouby. Díky nim si vždy připravíte přesně tu domácí lázeň, jakou si vaše tělo žádá. Po koupeli se budete cítit jako znovuzrození.

140 Kč

KNEIPP Sada olejů do koupele 3x20 mlKNEIPP Sada olejů do koupele 3x20 ml

Darujte sobě nebo svým blízkým sadu 3 Kneipp olejů do koupele, které doslova pohladí na těle i na duši. Díky nim si vždy připravíte přesně tu domácí lázeň, jakou si vaše nálada žádá. Sada obsahuje: Mandlový olej + Antistres + Hluboké uvolnění.

141 Kč

KNEIPP Sada olejů do koupele 6x20 mlKNEIPP Sada olejů do koupele 6x20 ml

Darujte sobě nebo svým blízkým sadu 6 Kneipp olejů do koupele, které doslova pohladí na těle i na duši. Sada obsahuje oleje: Dokonalý odpočinek + Hluboké uvolnění + Mandlový květ + Tajemství krásy + Antististres + Staré dobré časy.

263 Kč

Saloos Koupelový olej Levandule 125 mlSaloos Koupelový olej Levandule 125 ml

Koupelový olej pro uvolnění a relaxaci, ideální pro malé děti. Pokožku zvláčňuje a regeneruje. Vhodný k péči o suchou, přesušenou a jinak problematickopu pokožku, kterou zklidňuje.

129 Kč

Saloos Sprchový olej Intimia 125 mlSaloos Sprchový olej Intimia 125 ml

Obsažené esenciální oleje z geránie, tea tree a manuky jsou velmi vhodné k jemné a šetrné péči intimních partií ( možno i sedací koupele ).

119 Kč

Saloos Sprchový olej Rakytník - Orange 125 mlSaloos Sprchový olej Rakytník - Orange 125 ml

Relaxační olej s rakytníkem a osvěžující pomerančovou a grepovou silicí šetrně smývá pot i nečistoty. Rakytník přispívá k regeneraci suché, přesušené a problematické pokožky, zklidňuje ji a zvláčňuje.

128 Kč

Tetesept Koupel Svaly a klouby 125 mlTetesept Koupel Svaly a klouby 125 ml

Zklidňující koupel tetesept Svaly a klouby je koupelový koncentrát k odbourání napětí svalů a kloubů.

174 Kč

Tetesept Koupel Uvolnění svalů 125 mlTetesept Koupel Uvolnění svalů 125 ml

tetespt Uvolnění svalů je uklidňující a osvěžující koupelový koncentrát určený pro relaxaci a revitalizaci namáhaných svalů – doporučujeme při svalových bolestech a svalovém napětí.

174 Kč