Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

vlhčené

Hygienium vlhčené ubrousky pro inkontinenci 72ksHygienium vlhčené ubrousky pro inkontinenci 72ks

Jemné vlhčené ubrousky pro dospělé, bez alkoholu, hypoalergenní, s fyziologickým pH, vysokým obsahem alantoinu, vitamínu E a D-panthenolu, změkčující a hojivé. Určeno pro inkontinenci, nemocniční péči a bezmocnou imobilizaci. Dermatologicky testováno.

79 Kč

Lactacyd ubrousky Femina 15ksLactacyd ubrousky Femina 15ks

Vlhčené ubrousky pro intimní hygienu Lactacyd Femina obsahují přírodní L-kyselinu mléčnou a alantoin, který je známý svými zklidňujícími účinky. Hypoalergenní.

89 Kč

Lactacyd ubrousky with Antibacterials 15ksLactacyd ubrousky with Antibacterials 15ks

Vlhčené ubrousky pro intimní hygienu Lactacyd s antibakteriální přísadou obsahují přírodní L-kyselinu mléčnou a výtažek z tymiánu, který zajišťuje zvláštní ochranu proti špatným bakteriím. Hypoalergenní.

89 Kč

NIVEA Ubrousky pro intimní hyg. Fresh 20ks č.82177NIVEA Ubrousky pro intimní hyg. Fresh 20ks č.82177

Ubrousky pro intimní hygienu FRESH jsou speciálně určeny pro citlivé intimní partie. Zanechají příjemný pocit svěžesti a komfortu po cely den. Ubrousky s kyselinou mléčnou, aloe vera a vůní bílého čaje jemně čistí tyto partie a zanechají pocit svěžesti.

62 Kč

Organyc dámské čisticí ubrousky z biobavlny 20 ksOrganyc dámské čisticí ubrousky z biobavlny 20 ks

Vlhčené ubrousky pro intimní hygienu pomáhají zklidňovat a předcházet podráždění kůže. Jsou vyrobené ze 100% z BIO bavlny, obsahují výtažek z BIO heřmánku, měsíčku lékařského a kyselinu mléčnou. Neobsahují alkohol, parabeny, chlór, SLS/SLES.

100 Kč

Pepino intimní vlhčené ubrousky jednot.balené 20ksPepino intimní vlhčené ubrousky jednot.balené 20ks

Pepino Intim - jednotlivě balené vlhčené ubrousky určené pro péči o intimní části těla. Obsahují kyselinu mléčnou, extrakt z Aloe Vera a Allantoin s pečujícími a regeneračními účinky. Neobsahují parabeny, alkohol a žádné potenciální alergeny.

36 Kč

Ubrousky vlhčené Linteo Satin intimní 10ksUbrousky vlhčené Linteo Satin intimní 10ks

Vlhčené ubrousky pro intimní hygienu nedráždí, poskytují pocit čistoty a svěžesti. Především vhodné jsou při cestování, po pohlavním styku, během menstruace apod. Obsahují výtažek z heřmánku. Mají přirozené pH, neobsahují alkohol.

39 Kč