Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Čaje

Achyrocline satureioides - čaj 80g Achyrocline satureioides - čaj 80g

Achyrocline je tradiční léčivá bylina z Jižní Ameriky, která je užívána při léčbě zažívacích obtíží i jako uklidňující a protizánětlivý prostředek. Obrázek je ilustrativní, čaj je balen v tubusu.

210 Kč

Aloysia triphylla - čaj, tubus 80g Aloysia triphylla - čaj, tubus 80g

Aloisie je tradiční léčivá bylina z Jižní Ameriky, kde se používá při léčbě například gynekologických onemocnění. Pro své citronové aroma se užívá jako ochucovadlo jídel.

210 Kč

Citrus aurantium - čaj 100gCitrus aurantium - čaj 100g

Tento lahodný čaj je používán pro detoxikaci a posílení celého organismu. Je vhodný při nachlazení, chřipkách, horečkách, na lepší pocení a odkašlávání.

210 Kč

Cymbopogon citratus - čaj 75gCymbopogon citratus - čaj 75g

Osvěžující čaj s antivirovým a antioxidačním účinkem harmonizuje především játra, močový měchýř a žaludek.

210 Kč

Diocel bylinný nápoj / čajDiocel bylinný nápoj / čaj

Bylinná směs harmonizující meridiány ledvin, močového měchýře, žaludku, sleziny, slinivky, jater, plic, dráhu tří zářičů, řídící, ústřední, opasku, jinovou patní a jinovou pojivovou. Posiluje vylučování škodlivých metabolitů z těla a posilovat imunitní systém.

210 Kč

Helichrysum arenarium - čaj, 60g Helichrysum arenarium - čaj, 60g

Tento bylinný čaj obsahuje zejména hořčiny, které harmonizují především játra a žlučník. Působí diureticky, antibioticky a spazmolyticky. Celkově zlepšuje trávení, tlumí nadýmání a podporuje vylučování žluče.

210 Kč

Kustovnice čínská, Lycium chinense - čaj 250g tubus Kustovnice čínská, Lycium chinense - čaj 250g tubus

Lycium chinense je přirozeným zdrojem energie i z lehce stravitelných cukrů a provitamínu A, vitamínů B1,B2 a C. Má silné antioxidační účinky, eliminuje riziko poškození buněk volnými radikály a slunečním zářením, tím zpomaluje stárnutí kůže a těla. Obrázek je ilustrativní, čaj je balen v tubusu.

210 Kč

Maytenus ilicifolia - čaj 150g Maytenus ilicifolia - čaj 150g

Lahodný čaj z listů Maytenus ilicifolia se pije zejména v Jižní Americe a je velmi ceněn pro své blahodárné účinky na lidský organismus.

210 Kč

Rosa centifolia - čaj, balení tubus 60g Rosa centifolia - čaj, balení tubus 60g

Růže stolistá obsahuje celkem asi 9 antivirových látek, které omezují množení virů a má příznivý vliv na posílení těla při astmatu, chřipce, rýmě a nachlazení.

210 Kč

Smilax officinalis - čaj 150gSmilax officinalis - čaj 150g

Smilax byl indiánům Jižní Ameriky velmi znám a oblíben pro svoje tonizační a afrodiziakální účinky. Podporuje tvorbu testosteronu a progesteronu, přirozený anabolizmus a metabolizmus těla. Harmonizuje zejména mužský hormonální systém. Čajový odvar zlepšuje obranyschopnost těla, stimuluje tvorbu bílých krvinek, čistí krev, působí proti akné. Foto je ilustrativní. Čaj je balen v tubusu.

210 Kč

Tabebuia impetiginosa - čaj, tubus 150g Tabebuia impetiginosa - čaj, tubus 150g

Tabebuia = Lapačo pochází z deštných pralesů Jižní Ameriky. Lehký čajový odvar zlepšuje obranyschopnost těla, stimuluje tvorbu červených a bílých krvinek, normalizuje složení krve, zlepšuje zásobení buněk těla kyslíkem, posiluje srdce a cévy. Je silným antioxidantem.

210 Kč

Uncaria tomentosa - čaj 80gUncaria tomentosa - čaj 80g

Uncaria tomentosa je pro své pozitivní účinky hojně využívána jako přírodní lék. Indiány kmene Cashibo v Peru je například užívána jako přírodní antikoncepce. DÁREK - okamžitá sleva 10%.

210 Kč

Wendita calysina - čaj 80gWendita calysina  - čaj 80g

Wendita calysina - bylinný čaj 80g | Čajový odvar z Wendita calysina má vynikající vliv na trávicí systém a celkový metabolismus. Podporuje činnost jater a žlučníku, sleziny, močového měchýře, zlepšuje zažívání, činnost žaludku a střev. Čaj je balen v uzavíratelném sáčku.

210 Kč