Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Černé

V kategorii černé čaje dělíme na čisté, směsové, ochucené a dětské čaje. Dětské černé čaje jsou bez kofeinu a jsou určeny pro děti od 6 měsíců. Tyto čaje nemusí sloužit pouze dětem, ale je rovněž vhodný pro konzumenty, kterým vysoký obsah kofeinu nedělá dobře a mohl by jim uškodit.

Apotheke Pu-erh a ananas čaj 20x1.8g n.s.Apotheke Pu-erh a ananas čaj 20x1.8g n.s.

Čaj výrazně pomáhá v boji s nadváhou, jelikož odbourává tuky z těla. Usnadňuje trávení, posiluje játra, podporuje obranyschopnost. Ananas má příznivý vliv na metabolismus tuků, přispívá k lepší stravitelnosti potravin, podporuje trávení.

48 Kč

Apotheke Pu-erh a citron čaj 20x1.8g n.s.Apotheke Pu-erh a citron čaj 20x1.8g n.s.

Čaj porcovaný v nálevových sáčcích. Čaj Pu-erh je v Číně znám a oblíben již odnepaměti. Je pěstován v provincii Yun-nan a připravován ze zelených listů, které jsou poté fermentovány, dokud nezískají červenohnědou barvu s jemnou typicky zemitou příchutí.

48 Kč

Apotheke Pu-erh čaj 20x1.8g n.s.Apotheke Pu-erh čaj 20x1.8g n.s.

Čaj porcovaný v nálevových sáčcích. Čaj Pu-erh je v Číně znám a oblíben již odnepaměti. Je pěstován v provincii Yun-nan a připravován ze zelených listů, které jsou fermentovány, dokud nezískají červenohnědou barvu s jemnou typicky zemitou příchutí.

34 Kč

Černý čaj 20x1.5g FytopharmaČerný čaj 20x1.5g Fytopharma

Kvalitní jednodruhový černý čaj (Orange Pekoe) původem z jižní Indie s výraznou chutí a příjemnou vůní - porcovaný.

48 Kč

Dětský černý čaj bez kofeinu 20x1.5g FytopharmaDětský černý čaj bez kofeinu 20x1.5g Fytopharma

Černý čaj se zanedbatelným obsahem kofeinu (max. 0,1 %) vhodný pro děti, těhotné ženy, osoby s problémy s usínáním a ty, kteří chtějí omezit příjem kofeinu.

48 Kč

Dr.Popov Čaj Pu-Erh 100gDr.Popov Čaj Pu-Erh 100g

Tmavě hnědočervený čínský sypaný čaj neopakovatelné lehce kouřové chuti byl pro své účinky a kvalitu dříve dostupný jen císařům. Výroba je dodnes obestřena tajemstvím.

86 Kč

Dr.Popov Čaj Pu-Erh jahoda n.s.20x1.5gDr.Popov Čaj Pu-Erh jahoda n.s.20x1.5g

Čaj Pu-Erh jahoda, čaj čínských císařů, aromatizovaný, jahoda, 20 nálevových sáčků. Tmavě hnědočervený čínský čaj se skvělou jahodovou chutí.

53 Kč

Dr.Popov Čaj Pu-Erh malina n.s.20x1.5gDr.Popov Čaj Pu-Erh malina n.s.20x1.5g

Čaj Pu-Erh malina, čaj čínských císařů, aromatizovaný, malina, 20 nálevových sáčků. Tmavě hnědočervený čínský čaj se skvělou malinovou chutí.

53 Kč

Dr.Popov Čaj Pu-Erh n.s.20x1.5gDr.Popov Čaj Pu-Erh n.s.20x1.5g

Čaj Pu-Erh , čaj čínských císařů, 20 nálevových sáčků. Tmavě hnědočervený čínský čaj neopakovatelné lehce kouřové chuti byl pro své účinky a kvalitu dříve dostupný jen císařům.

46 Kč

Dr.Popov Čaj Pu-Erh pomeranč n.s.20x1.5gDr.Popov Čaj Pu-Erh pomeranč n.s.20x1.5g

Čaj Pu-Erh pomeranč, čaj čínských císařů, aromatizovaný, pomeranč, 20 nálevových sáčků. Tmavě hnědočervený čínský čaj se skvělou pomerančovou chutí.

53 Kč

Megafyt Dětský čaj bez kofeinu 20x1.75gMegafyt Dětský čaj bez kofeinu 20x1.75g

Čaj je vzhledem k nízkému obsahu kofeinu (nejvýše 0,1 %) určen pro děti od 6 měsíců. Mohou jej používat i ti spotřebitelé, kterým může vysoký obsah kofeinu uškodit (např. lidé vyšších věkových kategorií, lidé trpící nespavostí apod.)

49 Kč

Megafyt Dětský čaj bez kofeinu s anýzem 20x1.75gMegafyt Dětský čaj bez kofeinu s anýzem 20x1.75g

Čaj je vzhledem k nízkému obsahu kofeinu (nejvýše 0,1 %) určen pro děti od 6 měsíců. Mohou jej používat i ti spotřebitelé, kterým může vysoký obsah kofeinu uškodit (např. lidé vyšších věkových kategorií, lidé trpící nespavostí apod.).

49 Kč

Pu-erh s citrónovou trávou 20x1.5g n.s. FytopharmaPu-erh s citrónovou trávou 20x1.5g n.s. Fytopharma

Čaj Pu-erh s přídavkem citrónové trávy porcovaný, má celou řadu příznivých účinků na organizmus, je ideálním doplňkem redukčních diet.

57 Kč

Pu-erh se skořicí 20x1.5g n.s. FytopharmaPu-erh se skořicí 20x1.5g n.s. Fytopharma

Čaj Pu-erh s přídavkem citrónové trávy porcovaný, má celou řadu příznivých účinků na organizmus, je ideálním doplňkem redukčních diet.

57 Kč

Sir Winston Collection box n.s. 3x10ksSir Winston Collection box n.s. 3x10ks

Kolekce černých čajů. Prémiová kolekce luxusních anglických čajů. Značka Sir Winston, to jsou značkové čaje, špičkové kvality, z prvotřídních čajových plantáží. Kolekce obsahuje čaj Royal Earl Grey, Supreme English Breakfast, Heart of London.

82 Kč