Zdraví nás baví
DIOCHI produkty

panthenolPřibalte si na dovolenou...

Léto a čas dovolených je již v plném proudu. Ať už pojedete k moři nebo si budete vychutnávat krásná místa České republiky, neměli byste si zapomenout zabalit příruční lékárničku na cesty.

Co do takové příruční lékarničky patří? V první řadě léky, které pravidelně užíváte. Dále Vám doporučujeme přibalit si přípravky:

 

 

  • na pobyt na slunci - vhodný opalovací krém s odpovídajícím ochranným faktorem podle místa kde budete trávit dovolenou. Panthenol tělové mléko, pěna – na výživu a regeneraci pokožky po opalování.

 

  

Zobrazit více

 

  • na alergii - přípravky na alergii Vám pomohou při kopřivce, svědivých onemocněních kůže, po pokousání a poštípání hmyzem.

  • na drobná poranění - základem je desinfekce na vyčištění ran, dále obvazy a náplasti.

  • na zažívání - během dovolené Vás mohou potrápit potíže se zažíváním. Například nadýmání, zácpa, průjem, pálení žáhy.

  • součástí lékárničky by mělo dále býtléky na bolest a snížení teploty, teploměr, léky na bolest v krku a kašel, léky pro případ nevolnosti při cestování, nosní a oční kapky, k desinfekci rukou - antibakteriální gel nebo ubrousky.

 

Vybavení cestovní lékárničky je třeba také přizpůsobit délce a místu Vaší dovolené. V létě myslete na zvýšený příjem tekutin a při cestách do zahraničí nezapomeňte na cestovní pojištění.